Mistral

Mistral w dziale RTV

Inne Kamery Akcesoria GPS

Mistral w dziale komputery

Tablety
Peiying prezentuje dwa nowe rejestratory samochodowe

Peiying prezentuje dwa nowe rejestratory samochodowe

2015-02-03 11:37:21

Używanie wideorejestratorów staje się coraz bardziej powszechne, a urządzenie, które dawniej było popularne głównie wśród zawodowych kierowców, teraz zyskuje coraz większą sympatię u zwykłych posiadaczy czterech kółek. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, marka Peiying znana na rynku z produkcji sprzętu car audio i rozwiązań multimedialnych, wprowadziła do oferty dwa nowe modele rejestratorów - PY0016 oraz PY0017.

czytaj więcej
Mistral MOTORCAM MC-141

Mistral MOTORCAM MC-141

2014-09-11 18:02:00

Kamera Motorcam MC-141 to profesjonalny wielofunkcyjny wideorejestrator samochodowy z funkcją GPS.

czytaj więcej
Kamera samochodowa Full HD w ofercie Mistral (wideo)

Kamera samochodowa Full HD w ofercie Mistral (wideo)

2013-06-05 07:34:00

W ofercie polskiego producenta elektroniki użytkowej pojawiła się kamera samochodowa FullHD Mistral Rider. Urządzenie, jak sama nazwa mówi nagrywa wideo w rozmiarze Full HD, ma możliwość nagrywania zarówno w dzień jak i w nocy, a także wyposażona jest w stabilizator obrazu, który jest bardzo przydatny - szczególnie na naszych, polskich drogach.

czytaj więcej
Przenośny, cyfrowy telewizor DVB-T 9” w ofercie Mistral

Przenośny, cyfrowy telewizor DVB-T 9” w ofercie Mistral

2013-03-22 20:54:00

Firma Mistral wprowadziła do swojej oferty przenośny telewizor DVB-T o rozmiarze 9”, który umili nam czas. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do samochodów, czy nawet jachtów, ponieważ dzięki dołączonemu zasilaniu 12/24V możemy dowoli korzystać z urządzenia. Nie zawiodą się także Ci, którzy nie będą mieli dostępu do prądu. Dzięki przenośnemu akumulatorowi o pojemności 8000 mAh, który możemy dokupić w sklepie producenta możemy korzystać z telewizora w dowolnym miejscu w którym działa sygnał nadajników. Telewizor sam w sobie także ma wbudowany akumulator. Czas pracy na baterii wynosi ok.2-2,5 h.

czytaj więcej
Tablet Mistral Traveler II

Tablet Mistral Traveler II

2013-01-23 07:22:00

Tablet Mistral Traveler II to uniwersalne rozwiązanie zarówno do domu i w podróż. Optymalne wymiary (7 calowy tablet jest najbardziej poręczny), efektowne wykonanie i świetne parametry (1GB ram i 8GB flash, GPS i dvb-t), jakimi nie może poszczycić się większość tabletów sprawiają, że jest to pozycja wobec której nie można przejść obojętnie. Tablet zapewnia dostęp do Internetu wszędzie tam gdzie istnieje możliwość korzystania z wifi, ponadto współpracuje też z wieloma zewnętrznymi modemami 3G.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P