ASK Proxima

ASK Proxima w dziale RTV

Projektory
Trzy nowe projektory ASK Proxima

Trzy nowe projektory ASK Proxima

2013-12-16 11:43:00

Nowością na naszym rynku są dwie serie dedykowane dla biznesu i edukacji. ASK Proxima C3000 to urządzenia lekkie i przenośne, które idealnie sprawdzą się przy wszelkiego typu prezentacjach. Projektory ASK Proxima z serii S3000 są dedykowane do zastosowań z tablicami interaktywnymi. Warto podkreślić, że obraz o wielkości 80 cali wyświetlają z odległości 75cm. Obie serie niezmiennie łączy technologia przetwarzania obrazu (3LCD), a co za tym idzie jego wysoka jakość. Projektory są wyposażone m.in. w złącze HDMI, wbudowany głośnik i zabezpieczenia antykradzieżowe. Można też nimi sterować za pomocą sieci LAN.

czytaj więcej
ASK Proxima - projektory krótkoogniskowe dla szkół

ASK Proxima - projektory krótkoogniskowe dla szkół

2013-08-01 09:59:09

Projektory marki ASK Proxima pojawiły się na polskim rynku zaledwie kilka miesięcy temu. Pomimo tak niedawnego debiutu urządzenia te stały się bardzo popularne i zyskały grono zadowolonych użytkowników. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego ASK Proxima proponuje dwa ultrakrótkoogniskowe projektory, które znakomicie sprawdzą się w połączeniu z tablicą interaktywną. ASK Proxima US1275 i US1275W zapewniają obraz o bardzo dużej przekątnej z niezwykle bliskiej odległości od ekranu. Dzięki temu światło lampy nie oślepia osoby stojącej twarzą do klasy, a cień przy korzystaniu z tablicy interaktywnej praktycznie nie istnieje.

czytaj więcej
Projektory ASK Proxima - powrót marki

Projektory ASK Proxima - powrót marki

2013-03-11 11:11:00

ASK Proxima jest własnością koncernu ACTO Group i zawiera w sobie DNA jednych z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku audiowizualnym. Marka ma swoje początki w roku 1984 w Europie, a od 2010 roku projektory współtworzą czołowi inżynierowie i projektanci, którzy pracowali wcześniej np. dla Sanyo. Kluczowe komponenty dostarczają znane w branży koncerny, takie jak Sony, Texas Instruments, Philips, Ushio, Phoenix, Ricoh i Pixelworks, a większość podzespołów produkowanych jest przez ACTO. Uruchomiona w styczniu 2013 r. nowa fabryka ma wydajność produkcyjną wynoszącą 600.000 sztuk rocznie, a jej moce w przyszłym roku wzrosną 2-krotnie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P