Measy

Measy w dziale RTV

Akcesoria Telewizory Inne

Measy w dziale GSM

Akcesoria GSM Aktualizacje

Measy w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Measy

Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach.

Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski.

Mniej reklam, więcej treści - historia pilota   telewizyjnego

Mniej reklam, więcej treści - historia pilota telewizyjnego

2014-10-30 16:48:54

Pilot to jedno z najważniejszych urządzeń codziennego użytku. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że gdyby nie bezprzewodowe kontrolery, to nasze życie byłoby znacznie trudniejsze. Złośliwi pewnie stwierdzą, że u podstaw pomysłu powstania bezprzewodowego pilota stało lenistwo... i zapewne tak było. Pierwszy model nazywał się Lazy Bones (dosłownie „leniwe kości”, a po polsku „Leniuch”), co prawda z telewizorem połączony był przewodem, ale pozwalał na zmianę kanałów z fotela. Urządzenie zostało zaprezentowane w 1950 roku przez firmę Zenith.

czytaj więcej
Dzieci, dongle Measy i Google

Dzieci, dongle Measy i Google

2014-03-31 13:47:00

Przystawka do telewizora (dongle) Measy U4A wyposażona jest w system operacyjny Android KitKat 4.4.2 z dostępem do sklepu Google Play. Wszystkie oferowane tam gry i programy mogą być wyświetlone również na dużym ekranie. Stwarza to nowe możliwości oglądania bajek w serwisach VOD oraz korzystania z ulubionych aplikacji.

czytaj więcej
Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A

Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A

2013-10-30 12:42:00

Firma Measy Electronics wprowadziła na polski rynek nowy model przystawki do Smart TV, oznaczony jako U4A. Nowość wyróżnia się nowoczesnym designem i wyposażona została w czterordzeniowy procesor.

czytaj więcej
Measy z Radiem ZET i Filmwebem

Measy z Radiem ZET i Filmwebem

2013-08-23 13:22:00

Firma Multioffice, dystrybutor produktów marki Measy, w ramach zawartych porozumień, oferuje dongle do Smart TV, które już na starcie posiadają preinstalowane pakiety użytecznych aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać m.in. z Radia ZET czy Filmwebu od razu po uruchomieniu urządzenia.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P