Measy

Measy w dziale RTV

Akcesoria Telewizory Inne

Measy w dziale GSM

Akcesoria GSM Aktualizacje

Measy w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Measy

Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach.

Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski.

Mniej reklam, więcej treści - historia pilota   telewizyjnego

Mniej reklam, więcej treści - historia pilota telewizyjnego

2014-10-30 16:48:54

Pilot to jedno z najważniejszych urządzeń codziennego użytku. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że gdyby nie bezprzewodowe kontrolery, to nasze życie byłoby znacznie trudniejsze. Złośliwi pewnie stwierdzą, że u podstaw pomysłu powstania bezprzewodowego pilota stało lenistwo... i zapewne tak było. Pierwszy model nazywał się Lazy Bones (dosłownie „leniwe kości”, a po polsku „Leniuch”), co prawda z telewizorem połączony był przewodem, ale pozwalał na zmianę kanałów z fotela. Urządzenie zostało zaprezentowane w 1950 roku przez firmę Zenith.

czytaj więcej
Multimedia w siódmym niebie - Measy B4S z XBMC

Multimedia w siódmym niebie - Measy B4S z XBMC

2014-10-16 18:56:00

B4S to nowy odtwarzacz multimedialny od Measy. Pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat i został przystosowany do odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości - 4K. Urządzenie posiada preinstalowaną aplikację XBMC, która ułatwia korzystanie z multimediów.

czytaj więcej
Trzy wymiary smart TV - nowości Measy

Trzy wymiary smart TV - nowości Measy

2014-09-15 13:56:00

B4A, B4A Pro i B4S to najnowsze multimedialne odtwarzacze Measy, które obok obsługi technologii 4K, pozwalają na oglądanie filmów 3D. Preinstalowana aplikacja XBMC pozwala na odtwarzanie nawet najbardziej wymagających formatów i wygodną obsługę multimediów za pomocą smartfona lub tabletu.

czytaj więcej
Touchpad i klawiatura w jednym - Measy TP801

Touchpad i klawiatura w jednym - Measy TP801

2014-07-18 09:04:58

Measy TP801 to urządzenie 2w1, które łączy w sobie funkcję klawiatury i touchpada. Działa zarówno z systemem Android, jak i z Windows 8, dzięki czemu pozwala kontrolować praktycznie dowolne domowe centrum rozrywki.

czytaj więcej
Koniec smartfona za przewodnika - urządzenia mobilne na wakacjach

Koniec smartfona za przewodnika - urządzenia mobilne na wakacjach

2014-06-30 13:35:49

W ostatnich latach okazało się, że nasze plecaki podróżne bardzo się skurczyły. Nie musimy zabierać już ze sobą toreb napęczniałych mapami, bedekerami i teczkami pełnymi notatek: „co warto zwiedzić”. Centrum zarządzania wakacjami mieści się w kieszeni, a najwyżej w jednej przegródce plecaka.

czytaj więcej
Measy B4A - Smart TV na okrągło

Measy B4A - Smart TV na okrągło

2014-06-16 12:52:47

Measy B4A to zupełnie nowy odtwarzacz multimedialny, pracujący pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Urządzenie o kształcie koła posiada m.in. port Ethernet oraz optyczne wyjście dla dźwięku. Oferuje przy tym wsparcie dla takich technologii, jak Miracast, AirPlay czy popularne ostatnio Ultra HD (4K). Dzięki preinstalowanej platformie XBMC, powinno sprawdzić się w parze z każdym kinem domowym.

czytaj więcej
Nowoczesna pociecha - jaki prezent z okazji dnia dziecka?

Nowoczesna pociecha - jaki prezent z okazji dnia dziecka?

2014-05-28 08:15:21

Badania przeprowadzone przez EU Kids Online pokazują, że 72% dzieci w Polsce korzysta z urządzeń mobilnych i komputerów co najmniej raz w tygodniu. Tablety, smartfony i laptopy to jednak nie tylko urządzenia służące rozrywce. Technologia coraz częściej służy zdobywaniu wiedzy i komunikowaniu się z rówieśnikami. Aby wybrać odpowiedni przedmiot dla dziecka, trzeba balansować pomiędzy przydatnością i rzeczywistą potrzebą a zadowoleniem pociechy.

czytaj więcej
Measy: Niższa temperatura, wyższa wydajność

Measy: Niższa temperatura, wyższa wydajność

2014-04-23 09:43:00

Firma Measy Electronics poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży odświeżonych rewizji aktualnie oferowanych przystawek do Smart TV. Wszystkie dwu- i czterordzeniowe modele, oprócz zewnętrznych anten Wi-Fi, posiadają teraz również radiatory, pomagające utrzymać odpowiednią temperaturę procesora podczas pracy.

czytaj więcej
Dzieci, dongle Measy i Google

Dzieci, dongle Measy i Google

2014-03-31 13:47:00

Przystawka do telewizora (dongle) Measy U4A wyposażona jest w system operacyjny Android KitKat 4.4.2 z dostępem do sklepu Google Play. Wszystkie oferowane tam gry i programy mogą być wyświetlone również na dużym ekranie. Stwarza to nowe możliwości oglądania bajek w serwisach VOD oraz korzystania z ulubionych aplikacji.

czytaj więcej
Measy z Androidem KitKat 4.4.2

Measy z Androidem KitKat 4.4.2

2014-03-03 07:39:00

Firma Measy Electronics poinformowała o nowej wersji systemu Android dla czterordzeniowych Mini PC, opartych o procesor RK3188. Od teraz urządzenia będą pracować pod kontrolą Androida KitKat w wersji 4.4.2. Użytkownicy, którzy zakupili sprzęt wcześniej, mają możliwość pobrania aktualizacji.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P