Maxell

Maxell w dziale GSM

Akcesoria GSM

Maxell w dziale informacje

Promocje
Maxell Storm 7800 - burza o dużej mocy dociera do Polski

Maxell Storm 7800 - burza o dużej mocy dociera do Polski

2015-03-20 12:08:00

Koncern Hitachi Maxell wprowadza na polski rynek nowy power bank o pojemności 7800mAh. Wydajny, litowo-jonowy akumulator, pozwoli na wygodne korzystanie z telefonu nawet podczas długich podróży.

czytaj więcej
Bezprzewodowy czytnik kart z funkcją Power Bank od Maxell

Bezprzewodowy czytnik kart z funkcją Power Bank od Maxell

2014-05-16 10:02:00

Power Banki podbiły serca polaków. Firma Maxell postanowiła iść o krok dalej - w ręce klientów oddaje przenośny, bezprzewodowy czytnik kart SD z funkcją Power Bank.

czytaj więcej
Dual USB od Maxell

Dual USB od Maxell

2013-10-22 15:05:00

Nie zawsze nosimy ze sobą kabel umożliwiający połączenie telefonu z komputerem, a czasem przesył danych przez bluetooth czy wifi nie jest możliwy. Rewolucyjny sposób na transfer plików ze smartphona do laptopa (i vice versa) wprowadza Maxell. Na rynku pojawił się Dual USB.

czytaj więcej
Podwójne źródło mocy od Maxell

Podwójne źródło mocy od Maxell

2013-09-20 11:28:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Maxell wprowadził na rynek nowy Power Bank o pojemności aż 5200mAh. To przenośne źródło zasilania pozwoli naładować do pełna baterie większości tabletów i smartfonów w dowolnym miejscu i czasie.

czytaj więcej
Zastrzyk energii od Maxell

Zastrzyk energii od Maxell

2013-08-08 11:47:00

Niski poziom baterii to jeden z najmniej pożądanych komunikatów, które pojawiają się na wyświetlaczach naszych urządzeń. Baterie telefonów i tabletów najczęściej rozładowują się w najmniej odpowiednim momencie, pozbawiając nas niemalże łączności ze światem. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przenośne źródło zasilania, czyli Power Bank od Maxell. Ten lekki , niewielkich rozmiarów gadżet zapewni solidny zastrzyk energii, dzięki któremu w dowolnym miejscu i czasie doładujesz swój sprzęt.

czytaj więcej
Awaryjne ładowanie od Maxell

Awaryjne ładowanie od Maxell

2013-07-08 10:44:00

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że bateria w Twoim telefonie czy tablecie rozładowała się w najmniej oczekiwanym momencie? A może byłeś w podróży, gdzie nie miałeś dostępu do gniazdka zasilającego? Zaradzić temu może małe i lekkie przenośne źródło zasilania - Maxell Power Bank. Możesz je włożyć do kieszeni i za pomocą kabla, w dowolnym miejscu i czasie doładować swój sprzęt. Pierwsze wprowadzane przez Maxell modele pojawią się na rynku już w połowie lipca.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P