Conceptronic

Conceptronic w dziale komputery

Głośniki Akcesoria

Conceptronic w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Conceptronic

Conceptronic to dynamicznie rozwijająca się marka, która należy do grupy kapitałowej Digital Data Comunication (LevelOne i Equip). Jej produkty są sprzedawane w ponad 40 krajach na świecie. W ciągu ostatniej dekady firma zaznaczyła swoją obecność dzięki stałemu rozwojowi i pracom badawczym. Innowacyjne rozwiązania oraz rosnący asortyment produktów sprawia, że jej pozycja ciągle rośnie, a wysokiej jakości produkty znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia. Misją firmy jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, które mają za zadanie zwiększenie wydajności firm i użytkowników.

Czy kamera może wysyłać e-maile?

Czy kamera może wysyłać e-maile?

2014-11-04 14:32:19

Bezprzewodowa kamera Conceptronic (CIPCAM720PTIWL) to idealne, budżetowe rozwiązanie do monitorowania domu lub biura. Urządzenie nagrywa filmy w rozdzielczości 1280 x 720, dzięki czemu obraz z monitoringu jest wyraźny i zawiera dużo szczegółów. Obrotowa głowica kamery porusza się 340° w poziomie i 90° w pionie, oferując szeroki zakres obserwowanych obiektów.

czytaj więcej
Komfortowy monitoring dla domu i firmy

Komfortowy monitoring dla domu i firmy

2014-03-18 14:41:00

Zestaw monitoringu CCTV firmy Conceptronic (C8CHCCTVKITP) oferuje idealne rozwiązanie do monitorowania kilku różnych obszarów domu lub firmy. Z jednej kamery możesz obserwować wejście, z drugiej garaż, a z jeszcze innej tyły pomieszczeń magazynu. Łatwy w konfiguracji system oferuje możliwość szybkiego i przyjemnego kontrolowania sytuacji bez względu na miejsce w którym się znajdujesz. 

czytaj więcej
Monitoring przez smartfon

Monitoring przez smartfon

2013-09-30 15:05:00

Zestaw monitoringu CCTV firmy Conceptronic oferuje idealne rozwiązanie do monitorowania kilku różnych obszarów Twojego domu czy firmy. Mając jedną kamerę obserwującą wejście, drugą garaż, inną Twoją własność, a jeszcze inną podjazd, system oferuje możliwość łatwego i przyjemnego kontrolowania sytuacji z ekranu komputera, laptopa czy smartfona z każdego miejsca na ziemi gdzie mamy dostęp do Internetu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P