Conceptronic

Conceptronic w dziale komputery

Głośniki Akcesoria

Conceptronic w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Conceptronic

Conceptronic to dynamicznie rozwijająca się marka, która należy do grupy kapitałowej Digital Data Comunication (LevelOne i Equip). Jej produkty są sprzedawane w ponad 40 krajach na świecie. W ciągu ostatniej dekady firma zaznaczyła swoją obecność dzięki stałemu rozwojowi i pracom badawczym. Innowacyjne rozwiązania oraz rosnący asortyment produktów sprawia, że jej pozycja ciągle rośnie, a wysokiej jakości produkty znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia. Misją firmy jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, które mają za zadanie zwiększenie wydajności firm i użytkowników.

Mikro tuner DVB-T do smartfona

Mikro tuner DVB-T do smartfona

2014-01-31 13:43:00

Oglądaj bezpłatną telewizję cyfrową gdziekolwiek jesteś - w domu, na wakacjach lub w podróży służbowej. Ten miniaturowy tuner (CTVDIGANG) w łatwy i szybki sposób zamieni Twój smartfon w odbiornik telewizji cyfrowej. Urządzenie współpracuje z tabletami, smartfonami zaopatrzonymi w system Android.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P