D-Link

D-Link w dziale RTV

Kamery

D-Link w dziale informacje

Wiadomości

O firmie D-Link

D-Link jest producentem sprzętu sieciowego m.in. głównym dostawcą urządzeń służących do komunikacji komputerów z szerokopasmowym Internetem. D-Link Polska ściśle współpracuje z krajowymi ośrodkami akademickimi, szczególnie z Politechniką Śląską w Gliwicach. W ramach projektu „Kulturalnie bez kabli” D-Link sponsoruje sieci bezprzewodowe w wielu instytucjach kulturalnych Warszawy (m.in. w Galerii Zachęta, Centrum Sztuki Współczesnej, Bibliotece Uniwersyteckiej), które bezpłatnie służą pracownikom, artystom oraz gościom.

D-Link przedstawia pierwszą w ofercie kamerę zgodną z platformą HomeKit

D-Link przedstawia pierwszą w ofercie kamerę zgodną z platformą HomeKit

2017-01-11 13:44:46

D-Link  wiodący producent rozwiązań Wi-Fi i domowych systemów monitoringu, zaprezentował najnowszą kamerę Omna™ 180 Cam HD (DSH-C310). To profesjonalne rozwiązanie umożliwiające monitoring domu i biura jest pierwszym urządzeniem z rodziny Omna, zgodnej z platformą HomeKit Apple’a.

czytaj więcej
Panoramiczna bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

Panoramiczna bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

2016-11-23 14:13:00

DCS-2530L, dzięki 180-stopniowemu kątowi widzenia, umożliwia monitorowanie całego pomieszczenia, od ściany do ściany w jakości 1080p. Dodatkowo możliwość ustawienia kąta nachylenia obiektywu zwiększa swobodę w umieszczeniu kamery, którą można dyskretnie ustawić na półce lub przytwierdzić do sufitu. Funkcja nocnego podglądu, wykrywanie ruchu i dźwięku oraz obsługa kamery przez aplikację mydlink gwarantują wychwycenie i podgląd wszystkich zdarzeń, bez względu na porę i miejsce, w którym znajduje się użytkownik.

czytaj więcej
180-stopniowa szerokokątna kamera - mydlink Home

180-stopniowa szerokokątna kamera - mydlink Home

2016-07-05 10:46:00

Szeroki kąt podglądu gwarantuje, że do zarejestrowania wszystkich zdarzeń w nadzorowanym pomieszczeniu wystarcza tylko jedno urządzenie, nie ma też konieczności korzystania funkcji pochyłu lub obrotu. Kamera umożliwia prowadzenie całodobowego monitoringu, a dzięki diodom w podczerwieni nawet w zupełnej ciemności w odległości 5 metrów. Otrzymywany panoramiczny obraz jest kryształowo czysty w rozdzielczości 720p, a zastosowanie unikatowej technologii korekcji sprawia, że otrzymywany obraz jest bez zakłóceń. Kontrola kamery, która współpracuje z pozostałymi elementami systemu mydlink Home, odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home.

czytaj więcej
D-Link

D-Link wspiera HomeKit od Apple

2016-06-16 12:19:23

D-Link informuje o pracach nad nową kamerą Wi-Fi, przeznaczoną dla platformy inteligentnego domu HomeKit oraz aplikacji Home firmy Apple. Tym samym D-Link, jako globalna firma dostarczająca sieciowe technologie, stał się jedną z nielicznych marek, której urządzenia wspierają platformę HomeKit.

czytaj więcej
Krystalicznie czysty obraz z kamer DCS-2230L i DCS-2210L

Krystalicznie czysty obraz z kamer DCS-2230L i DCS-2210L

2015-11-23 10:38:37

D-Link D-Link rozszerza swoje portfolio urządzeń nadzoru wizyjnego o dwie kamery, zaprojektowane z myślą monitoringu niedostatecznie oświetlonych obszarach w domu lub biurze. W obydwu wprowadzonych na polski rynek modelach - DCS-2210L i DCS-2230L użyto 2-megapikselowych przetworników oraz pracujących w podczerwieni diod LED. Dzięki nim prowadzenie monitoringu jest możliwe przez 24 godziny na dobę.

czytaj więcej
Nowe urządzenia w rodzinie EyeOn Baby

Nowe urządzenia w rodzinie EyeOn Baby

2014-08-21 12:21:00

D-Link rozszerza swoje portfolio produktów do opieki nad dziećmi o dwa modele kamer. Po sukcesie wprowadzonej na poczatku tego roku na polski rynek elektronicznej niani EyeOn™ Baby (DCS-825L), klienci otrzymują teraz dwa nowe modele tych urządzeń - EyeOn™ Baby Junior (DCS-800L) i EyeOn™ Baby Junior Plus ( DCS-820L) w atrakcyjnych cenach.

czytaj więcej
D-Link jako pierwszy wprowadza na rynek kamerę IP  z modułem Wi-Fi Wireless AC

D-Link jako pierwszy wprowadza na rynek kamerę IP z modułem Wi-Fi Wireless AC

2014-05-22 13:06:00

D-Link  wprowadził do sprzedaży bezprzewodową kamerę IP DCS-2136L wyposażoną w moduł 802.11ac. Umożliwia ona uzyskanie szczegółowych kolorowych zdjęć nawet w warunkach niedostatecznego oświetlenia lub zupełnej ciemności.

czytaj więcej
Więcej czasu dla nowych rodziców - kamera EyeOn Baby od D-Link

Więcej czasu dla nowych rodziców - kamera EyeOn Baby od D-Link

2014-01-30 14:49:00

Firma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn Baby (DCS-825L) - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzuje się bezprzewodową łącznością i została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem. Wszystko z myślą o spokoju rodziców, którzy stale chcą mieć pod kontrolą nowego członka rodziny.

czytaj więcej
Skuteczny monitoring dzięki nowej wielofunkcyjnej obrotowej kamerze IP firmy D-Link

Skuteczny monitoring dzięki nowej wielofunkcyjnej obrotowej kamerze IP firmy D-Link

2013-06-27 13:46:00

Firma D-Link  wprowadziła na rynek bezprzewodową kamerę obrotową Cloud Dzień/Noc. Model DCS-5020L wyposażono w funkcję obrotu/pochylenia/zbliżenia (PTZ), dzięki czemu nadzór dużych obszarów jest wyjątkowo prosty i efektywny.

czytaj więcej
Nowa kamera IP D-Link łączy monitoring domu z możliwością rozszerzenia sieci bezprzewodowej

Nowa kamera IP D-Link łączy monitoring domu z możliwością rozszerzenia sieci bezprzewodowej

2013-06-17 10:55:00

Firma D-Link wprowadziła na rynek całodobową kamerę ze wsparciem usług w chmurze mydlink (DCS-933L), rejestrującą wideo w wysokiej rozdzielczości. To autonomiczny system, który można uruchomić bez konieczności połączenia z komputerem, nie wymagający specjalnego sprzętu ani oprogramowania. W urządzenie wbudowano też wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej. 

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})