Midland

Midland w dziale RTV

Kamery

Midland w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Grunt to adrenalina (wideo)

Grunt to adrenalina (wideo)

2013-10-25 10:22:00

Na silnie nachylonych stokach naturalnych lub specjalnie przygotowanych trasach ścigają się miłośnicy ekstremalnego kolarstwa górskiego. Szczególnie popularną konkurencją jest downhill - indywidualny zjazd na czas po stromych i wąskich, naturalnych ścieżkach. Trasy obfitują w liczne przeszkody - muldy, koleiny, ostre wiraże, skocznie. Wyjątkowo niebezpieczne są kamieniste, poprzecinane wystającymi korzeniami i dropami ścieżki - wymagają od zawodników maksymalnego skupienia i opanowania. Do innych często uprawianych dyscyplin należą m.in. freeride, trial, cross-country, slopestyle, czy dirt jumping.

czytaj więcej
Midland XTC-400 już w sprzedaży

Midland XTC-400 już w sprzedaży

2013-10-16 16:03:00

Na polski rynek trafiła XTC-400 - najnowsza kamera sportowa włoskiej marki Midland. Sprzęt jest efektem ponad czterdziestu lat doświadczeń na rynku oraz dostosowania produktu do potrzeb ludzi aktywnych. Kamera jest mała i lekka, dlatego można ją wszędzie zabrać. Aluminiowa obudowa gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość, przy wadze zaledwie 140 g, a silny akumulator pozwala na długi czas nagrywania ? do 5 godzin.

czytaj więcej
Midland XTC-400 na IFA 2013

Midland XTC-400 na IFA 2013

2013-09-02 12:12:00

Włoska marka Midland pojawi się na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej w Berlinie ze swoją najnowszą kamerą akcji. Model XTC-400 to przykład nowoczesnej technologii i zaawansowanych funkcji, które gwarantują profesjonalną jakość i łatwość obsługi. Produkty z serii XTC będzie można zobaczyć na stoisku nr 118 w hali 1.2.

czytaj więcej
Ekstremalna dawka adrenaliny w powietrzu

Ekstremalna dawka adrenaliny w powietrzu

2013-08-21 11:05:00

Szczyty gór, morskie głębiny, rwące rzeki, wysokości rzędu 3000 metrów? Oczywiście! Uprawiać sport można w każdych warunkach, bez względu na miejsce, pogodę i porę roku. Najlepiej wiedzą o tym miłośnicy ekstremalnych przeżyć, którzy do życia oprócz tlenu potrzebują również solidnej dawki adrenaliny. Wszystkie emocje z tym związane możesz zachować na dłużej - wystarczy zabrać ze sobą kamerę sportową (np. z serii Midland XTC) i nagrać swój własny film, pamiątkę z niezapomnianej wyprawy.

czytaj więcej
Uwiecznij emocje z kamerą akcji

Uwiecznij emocje z kamerą akcji

2013-07-15 16:19:00

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku - bynajmniej nie biernego! Uwielbiamy być w ruchu, odkrywać nieznane miejsca, doświadczać niesamowitych emocji. Przemierzamy świat w poszukiwaniu nowych, niezapomnianych wrażeń. Ekstremalny downhill, spływ kajakowy, skok ze spadochronem, ewolucje na wake’u, pierwsza lekcja nurkowania - sport to nasz sposób na spędzanie wolnego czasu. Pragniemy uwiecznić te wspomnienia i wyczyny nie tylko w naszej pamięci, ale i za pomocą sprzętu, który pozwoli zachować je na dużo dłużej. Rozwój technologii sprawił, że wszędzie możemy zabrać kamerę i nagrać nasz własny film. Dzięki najnowszym cudom techniki poczujemy emocje raz jeszcze i podzielimy się przeżyciami z innymi. Jednak jak wybrać sprzęt, który podoła naszym wymaganiom i pozwoli uwiecznić każdy, nawet najdrobniejszy szczegół naszych wakacyjnych wyczynów?

czytaj więcej
Kamera Midland XTC-400 (wideo)

Kamera Midland XTC-400 (wideo)

2013-06-11 11:42:00

Dla najbardziej wymagających, włoska marka Midland zaprezentowała nową gamę minikamer sportowych Action Cam. Oferują one nie tylko profesjonalną jakość i łatwość obsługi, ale również pozwalają na szybkie przesłanie filmów bezpośrednio na wybrany portal społecznościowy. Za pomocą sieci bezprzewodowej kamera wykorzystuje najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, przy równoczesnej łatwości użytkowania.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P