Apple

Apple w dziale FOTO

Aparaty cyfrowe Obiektywy

Apple w dziale informacje

Promocje Wiadomości Wydarzenia Finanse
Woodcessories - iPhone w…  drewnie i kevlarze

Woodcessories - iPhone w… drewnie i kevlarze

2018-03-27 11:04:00

Na polski rynek trafiły nowe etui dla smartfonów z serii iPhone, autorstwa niemieckiej firmy Woodcessories. Nowe akcesoria wyróżniają się nieprzeciętnie stylowym wyglądam (wykonano je z drewna, pozyskanego wyłącznie z ze zrównoważonych upraw) oraz absolutnie niestandardową wytrzymałością, osiągniętą dzięki wykorzystaniu kevlaru. Producent zapewnia, że nowe etui są nawet 5-krotnie bardziej odporne niż etui wykonane ze stali o tej samej masie.

czytaj więcej
iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz Apple Watch Series 3 zaprezentowane

iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz Apple Watch Series 3 zaprezentowane

2017-09-13 08:19:00

iPhone 8 ma całkowicie nową szklaną obudowę. Udoskonalony najpopularniejszy aparat na świecie. Najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów. Ładowanie bezprzewodowe łatwe jak nigdy. I nowe, dotąd niemożliwe zastosowania rozszerzonej rzeczywistości. Oto iPhone nowej generacji. Dostępny od 29 września.

czytaj więcej
iPhone 7 tylko ze złączem Lightning

iPhone 7 tylko ze złączem Lightning

2016-09-08 10:17:14

Na wczorajszej prezentacji nowego iPhone’a 7 potwierdziły się wcześniejsze pogłoski, że telefon ten nie będzie wyposażony w wejście jack audio. Tę rolę przejmuje złącze Lightning. Dlaczego tylko złącze Lightning? Zwrócono uwagę, że na samym początku złącze to zostało zaprojektowane jako cyfrowe złącze audio. Aktualnie służy ono do ładowania telefonu, przesyłania treści muzycznych, może być źródłem mocy, a także można za jego pośrednictwem sterować muzyką. Aktualnie na świecie jest ponad 900 milionów urządzeń wyposażonych w złącze Lightning. Tutaj jako transparentny przykład przywołane zostały słuchawki JBL Reflect Aware.

czytaj więcej
Od dziś można zamawiać Apple Watch'e

Od dziś można zamawiać Apple Watch'e

2015-04-10 09:24:00

Strona Apple zostałą zamknięta, firma szykuje się do przyjmowania zamówień na Watche. Więcej o gadżetach na naszych stronach, zainteresowany złożeniem zamówienia, przejdź do strony.

czytaj więcej
easyJet przygotowuje aplikację na Apple Watch

easyJet przygotowuje aplikację na Apple Watch

2015-03-10 12:55:21

easyJet, wiodąca europejska linia lotnicza, przygotowuje aplikację na Apple Watch, która będzie dostępna już od 24 kwietnia, czyli od dnia wyczekiwanej premiery produktu.

czytaj więcej
Apple Watch zaprezentowany (wideo)

Apple Watch zaprezentowany (wideo)

2015-03-09 20:35:00

Dzisiejsza konferencja Apple to smartwatch'e. Zaprezentowane przez giganta z Cupertino gadżety nie będą tanie, cena urządzeń ustalona jest na między 350 USD i nawet 10.000 USD. Apple Watche różnią się wyglądem, materiałem z którego są zbudowane oraz wielkością. Co maja wspólneg. Długo trzymająca bateria oraz mnóśtwo aplikacji do wykorzystywania. Wszystkie urządzeni można zobaczyć i sprawdzić ich parametry techniczne na stronie. Poniżej fotki wybranych modeli. Wideo pierwszej reklamy tutaj.

czytaj więcej
Apple Watch - zobacz demo

Apple Watch - zobacz demo

2015-01-13 07:28:00

Prawdopodobnie premiera Apple watch będzie miała miejsce w marcu tego roku, a firma planuje sprzedać około 40 mln urządzeń. Czego zatem możemy się spodziewać? Zobacz interaktywne demo prezentujące możliwości Apple Watch. Link.

czytaj więcej
popSlate - inteligentna obudowa Twojego iPhone'a (wideo)

popSlate - inteligentna obudowa Twojego iPhone'a (wideo)

2015-01-10 12:10:00

Czy obudowa smartfonu ma jedynie chronić Twoje urządzenie? Może również służyć jako ekran wyświetlający zdjęcia i treści z drugiej strony smartfona. Zobacz czym jest popSLate. Wideo poniżej.

czytaj więcej
Nowe iPhone’y odpowiednio zabezpieczone

Nowe iPhone’y odpowiednio zabezpieczone

2014-12-10 10:14:08

Firma LifeProof, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów do smartfonów, wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om. Produkty LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach.

czytaj więcej
Już są klawiatury QWERTY do Twojego iPhone'a 6

Już są klawiatury QWERTY do Twojego iPhone'a 6

2014-12-09 09:30:00

Type zaprezentowało kolejny gadżet. Tym razem są już dostepne w sprzedaży klawiatury QWERTY do nowego iPhona, ale tylko do 6, 6 Plus jest zbyt duży i producent jeszcze nie posiada produktu pasującego do tego urządzenia. Ale będzie, podobnie jak pasującego do najnowszego iPada. Zatem Type 2 do iPhone'a 6 kosztuje 99 USD, zaś do 5 c i 5s tylko 79 USD.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P