Hama

Hama w dziale AGD

Inne

Hama w dziale FOTO

Inne akcesoria FOTO

Hama w dziale GSM

Akcesoria GSM Telefony

Hama w dziale informacje

Wydarzenia Nagrody Wiadomości

O firmie Hama

Hama – niemiecka firma produkująca akcesoria fotograficzne i elektroniczne, z siedzibą w Monheim w Bawarii. Założona w 1923 r. w Dreźnie przez 18-letniego fotografa Martina Hanke jako Hamaphot KG specjalizowała się w akcesoriach fotograficznych. Od lat 90-tych asortyment jest sukcesywnie powiększany m.in. o akcesoria komputerowe, telefoniczne oraz sprzęt elektroniczny. Oddziały firmy działają m.in.: w Austrii, Czechach, Danii, Francji, Hongkongu, Hiszpanii, Słowacji, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii.

Szalone filmy z nowymi akcesoria do kamer GoPro

Szalone filmy z nowymi akcesoria do kamer GoPro

2015-11-24 08:15:00

Kamery GoPro stały się synonimem szaleństwa i wielkiej przygody. Filmy nagrywane GoPro notują setki tysiące odsłon na You Tube. Trudno się temu dziwić, wszak ekstremalne przejazdy na nartach, skoki spadochronowe czy popisy na paralotniach budzą podziw i zazdrość. Twórcy tego typu filmików zawieszają sobie coraz wyżej poprzeczkę, kręcąc ekstremalne scenki, czasami mrożące krew w żyłach. Nagrywanie takich ujęć często wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów.

czytaj więcej
Akcesoria dla kamer GoPro - jeszcze lepsze filmy

Akcesoria dla kamer GoPro - jeszcze lepsze filmy

2015-08-05 11:56:00

Równolegle z kamerami GoPro rozwija się rynek akcesoriów. Które z nich wybrać, aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność urządzeń

czytaj więcej
Classic Line - nowa jakość od Avinity

Classic Line - nowa jakość od Avinity

2015-05-15 09:40:00

Oferta produktów Avinity liczy ponad 150 produktów i systematycznie się rozwija. Najmłodszym dzieckiem Avinity jest seria Classic Line zawierająca wysokiej klasy akcesoria wykonane z czystej miedzi, kompatybilne z najnowszymi standardami audio-video. Nowa linia Avinity zawiera kable HDMI, audio, optyczne, do tabletów i komputerów PC, TV/SAT, oraz akcesoria. Hama wraz z debiutem Classic Line, wzmacnia swoją pozycję wśród dostawców rozwiązań audio, udostępniając klientom kable typu Cinch i Jack. 

czytaj więcej
Uchwyty TV od Hamy - stabilność i niezawodność

Uchwyty TV od Hamy - stabilność i niezawodność

2015-04-16 10:15:00

Telewizory, pomimo zmieniających się mód i trendów, od lat dzierżą eksponowane miejsce w domowym salonie. Nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie cokolwiek się w tym zakresie zmieni. Nowoczesne odbiorniki zazwyczaj stoją w specjalne szafce RTV lub wiszą na ścianie. W tym drugim przypadku trzeba zastosować specjalne uchwyty. Jak na razie producenci telewizorów nie dołączają w komplecie komponentów do mocowania telewizora na ścianie, więc świeżo upieczeni nabywcy szukają ich na własną rękę. W tym przypadku nie warto oszczędzać, tym bardziej, że zakup uchwytu wiąże się z niższym wydatkiem aniżeli inwestycja w gustowną szafkę. Co więcej, telewizor wiszący na ścianie, zwłaszcza w połączeniu z ciekawym oświetleniem, może prezentować się na wyraz efektownie. Ponadto ceny telewizorów w ostatnim czasie pikują w dół, co sprawia, że ich sprzedaż rośnie w jeszcze szybszym tempie. Zastosowanie nieodpowiedniego uchwytu może uszczuplić domowy budżet o kilkaset złotych, a w niektórych przypadkach nawet o kilka tysięcy.

czytaj więcej
Akcesoria Hama do biura i domu

Akcesoria Hama do biura i domu

2014-10-10 09:26:00

Odbiorniki Smart TV szybko zyskują popularność. Ich użytkownicy mogą korzystać z tradycyjnej telewizji oraz z multimedialnych zasobów Internetu. Niestety, piloty dołączane do inteligentnych telewizorów nie najlepiej radzą sobie z serwisami internetowymi. Właściciele Smart TV nie są skazani na niewygodę, dzięki akcesoriom, takim jak Hama AM 100. To inteligenta mysz, która znajdzie zastosowanie w każdym nowoczesnym domu. Hama AM 100 oprócz Smart TV, potrafi sterować konsolami do gier czy projektorami, zaś zmiana przypisania przycisków sprawia, że akcesorium obsługuje komputer PC lub Mac.

czytaj więcej
IFA 2014 - przebojowe akcesoria Hamy

IFA 2014 - przebojowe akcesoria Hamy

2014-09-04 11:52:00

Berlińska IFA zalicza się do najważniejszych na świecie targów elektroniki użytkowej. Goście odwiedzający imprezę, podziwiają najnowsze modele telewizorów, zestawy kina domowego, komputery, smartfony, tablety, sprzęt AGD czy różnorakie akcesoria. Jednym ze stałych uczestników targów IFA jest Hama. Niemiecki producent rokrocznie, poza znanymi rozwiązaniami, prezentuje interesujące nowinki ze świata multimediów. Nie inaczej będzie w tym roku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P