Devialet

Devialet w dziale RTV

Dźwięk

Devialet w dziale informacje

Wiadomości
Jeszcze bardziej ekstremalny - Devialet Gold Phantom

Jeszcze bardziej ekstremalny - Devialet Gold Phantom

2016-08-05 07:41:00

Gold Phantom to na wskroś ekstremalna konstrukcja, która jest efektem obsesyjnego dążenia projektantów Devialeta do doskonałości. Wykorzystując nowo opatentowane rozwiązania model ten przesuwa granice możliwości sprzętowych poza dotychczas osiągalny zakres. Dzięki temu, niezależnie czy pracuje w konfiguracji solo, duo czy multi-room i odtwarzając muzykę poprzez Wi-Fi lub Bluetooth Gold Phantom sprawia, że najwyższej jakości dźwięk wkracza do twojego domu.

czytaj więcej
Devialet przyspiesza wprowadzanie technologii SAM

Devialet przyspiesza wprowadzanie technologii SAM

2014-08-19 16:37:11

W odpowiedzi na wyniki głosowania przeprowadzonego wśród tysięcy użytkowników kolumn głośnikowych, Devialet w zaledwie dwa tygodnie rozszerzył listę głośników obsługujących unikatową technologię SAM o 11 nowych zestawów kolumn. Tym samym liczba modeli, które mogą zaprezentować pełnię swoich możliwości, zwiększyła się do 34.

czytaj więcej
Nowe urządzenia Devialet, kolejne autorskie rozwiązania

Nowe urządzenia Devialet, kolejne autorskie rozwiązania

2014-06-04 14:55:00

Devialet 120, Devialet 200, Devialet 250 oraz Devialet 800 to nowe konstrukcje wyróżniające się podwyższoną w stosunku do poprzedników mocą, a także zwiększoną funkcjonalnością. Wszystkie nowe urządzenia można wyposażyć w najnowszą autorską technologię SAM, która pozwala wykorzystać maksimum możliwości podłączonych do wzmacniacza kolumn głośnikowych i jednocześnie zabezpiecza przetworniki przed zniszczeniem.

czytaj więcej
Devialet - jakość na wyciągnięcie dłoni

Devialet - jakość na wyciągnięcie dłoni

2013-10-08 10:33:00

Pierwsza na świecie hybrydowa technologia, wierne brzmienie, multimedialność i możliwość skonfigurowania systemu według własnych oczekiwań od samego początku wyróżniają urządzenia marki Devialet. Teraz te na wskroś nowoczesne konstrukcje są na wyciągnięcie ręki. Od października br. urządzenia Devialet znajdują się w ofercie salonów Top Hi-Fi & Video Design

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P