Leitz

Leitz w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Akcesoria

Leitz w dziale komputery

Akcesoria Drukarki / Skanery

Leitz w dziale GSM

Akcesoria GSM

Leitz w dziale informacje

Wiadomości Nagrody
Technologia w plenerze z Leitz Complete

Technologia w plenerze z Leitz Complete

2015-06-16 10:53:00

Wakacje tuż-tuż, a w dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić urlop bez dostępu do portali społecznościowych, przesyłania zdjęć z letnich przygód, słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie spędzamy urlop. Leitz Complete w swojej ofercie posiada produkty, które znacznie ułatwią nam korzystanie ze zdobyczy techniki - nawet, gdy odpoczywamy w miejscach znacznie oddalonych od cywilizacji.

czytaj więcej
Etui prywatyzujące Leitz - skuteczna ochrona danych przy pracy w miejscach publicznych

Etui prywatyzujące Leitz - skuteczna ochrona danych przy pracy w miejscach publicznych

2015-04-21 11:00:00

Powszechność pracy mobilnej oznacza, że ludzie coraz częściej przeglądają poufne informacje na ekranach swoich urządzeń w miejscach publicznych - kawiarniach, pociągach itd. Aby skutecznie chronić się przed przypadkowymi spojrzeniami sąsiadów, warto zaopatrzyć się w etui z filtrem prywatyzującym od Leitz Complete. Produkty dedykowane są do urządzeń Apple: iPada/iPada 2, iPada Mini oraz iPada Air.

czytaj więcej
Leitz Icon - prawdziwie mobilna drukarka

Leitz Icon - prawdziwie mobilna drukarka

2015-03-24 11:15:44

W biurze, magazynie, aptece, sklepie internetowym, ale również w domu w każdym miejscu znajdziemy sposób na wykorzystanie mobilnej drukarki do etykiet Leitz Icon. Urządzenie zmieści się do torebki, a sterując nim m.in. za pomocą smartfona wydrukujemy etykiety papierowe, plastikowe lub kartonowe - zawsze idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

czytaj więcej
Torby podróżne Leitz Complete zwycięzcami  iF DESIGN AWARD 2015

Torby podróżne Leitz Complete zwycięzcami iF DESIGN AWARD 2015

2015-03-18 11:37:00

Biznesowe torby podróżne Leitz Complete zostały nagrodzone przez jury jednego z najbardziej prestiżowych konkursów designu iF DESIGN AWARD. 53 międzynarodowych ekspertów wzornictwa przyznało im złoto w kategorii „Produkt”.

czytaj więcej
Nowe etui do smartfonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus   od Leitz Complete

Nowe etui do smartfonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus od Leitz Complete

2015-03-10 14:53:02

Leitz Complete rozszerzył ofertę etui na smartfony o nowe modele dedykowane do iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Do wyboru mamy odporne na uderzenia ramki oraz 4 rodzaje etui: przezroczyste, z modnym skóropodobnym wykończeniem, antypoślizgowe oraz z przednią klapką ochronną. Wszystkie produkty znanego producenta akcesoriów mobilnych cechuje trwałość oraz klasycznie elegancki design.

czytaj więcej
Leitz

Nowoczesne możliwości prezentacji z Leitz Complete

2014-04-28 08:14:00

Urządzenia mobilne stały się naszą codziennością - wykorzystujemy je w pracy i życiu codziennym. Smartfon czy tablet przestały być gadżetami, są stałym elementem potrzebnymi na każdym kroku, czy to w pracy czy w domu. Oczywiście, aby w pełni wykorzystywać ich możliwości potrzebujemy dodatkowego sprzętu gwarantujący odpowiednią ekspozycję, doskonały dźwięk, funkcjonalność. Coraz częściej sprzęt taki wybieramy nie tylko na podstawie parametrów technicznych, ale również designu.

czytaj więcej
Przenośna ładowarka Leitz Complete do urządzeń mobilnych

Przenośna ładowarka Leitz Complete do urządzeń mobilnych

2014-03-24 15:47:00

Z przenośną ładowarką USB do smartfonów i tabletów nigdy nie zabraknie Ci energii. Można ładować dwa urządzenia jednocześnie.

czytaj więcej
Chroń swoją prywatność na tablecie z Leitz Complete (wideo)

Chroń swoją prywatność na tablecie z Leitz Complete (wideo)

2014-01-21 10:44:00

Leitz Complete znalazł sposób na uzyskanie poufności nie tylko naszych danych - jak zrobiły to inne firmy, ale również tego co w danym momencie dzieje się na ekranie naszego tabletu. Nakładka prywatyzująca zapewnia nam nieznany dotąd komfort - prywatność w używaniu naszego tabletu w miejscu publicznym - nikt prócz Ciebie nie zobaczy tego co masz jest na Twoim ekranie.

czytaj więcej
Urządzenia mobilne zasilanie z Leitz Complete

Urządzenia mobilne zasilanie z Leitz Complete

2013-12-04 10:42:00

Ładowarki przenośne (oba modele w wersji białej lub czarnej) różnią się funkcjonalnością. Pierwsza daje nam możliwość ładowania równocześnie dwóch telefonów czy tabletu, druga - dedykowana iPhon’owi 4 lub 4S, łączy funkcję zewnętrznej ładowarki baterii, stacji dokującej na biurko z funkcją synchronizacji i bezprzewodowej ładowarki ściennej.

czytaj więcej
Głośniki Leitz Complete

Głośniki Leitz Complete

2013-11-07 16:26:00

W nowej linii Leitz Complete, łączącej eleganckie wzornictwo z szeroką funkcjonalnością, znajdziemy 3 typy głośników dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników: 

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P