Funai

Funai w dziale informacje

Promocje Wiadomości
Funai

Najnowsza technologia od FUNAI na targach CES 2011

2011-02-09 10:15:24

Odbywające się w Las Vegas targi Consumer Electronics Show co roku gromadzą najważniejszych graczy branży elektronicznej. Prezentowane tam urządzenia są papierkiem lakmusowym najnowszych trendów ze świata zaawansowanej technologii. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć japońskiej marki FUNAI i jej przełomowych rozwiązań w dziedzinie elektroniki konsumenckiej.

czytaj więcej
Kinowa rozrywka z prezentami. Teraz kupisz FUNAI Blu-ray w zestawie z wybranym filmem

Kinowa rozrywka z prezentami. Teraz kupisz FUNAI Blu-ray w zestawie z wybranym filmem

2011-02-02 14:05:00

Japoński producent RTV ma dla miłośników kina miłą niespodziankę. Każdy, kto zdecyduje się na zakup najnowszego zestawu kina domowego HT2-M200 lub przenośnego odtwarzacza PB1-M200, dostanie w prezencie wybrany przez siebie film w jakości Blu-ray.

czytaj więcej
Najnowszy gadżet FUNAI: przenośny Blu-ray

Najnowszy gadżet FUNAI: przenośny Blu-ray

2010-12-01 15:19:00

Szukasz sposobu na umilenie sobie czasu w podróży? Zabierz ze sobą gadżet najnowszej generacji - poręczny odtwarzacz Blu-ray z niewielkim ekranem, który w domu może być po prostu kinem domowym, zaś poza nim - przyniesie moc cyfrowych atrakcji. Produkt FUNAI PB1-M200 to mobilność przy zachowaniu najwyższych standardów i rozrywka w jakości Blu-ray zawsze pod ręką. Wyjazd z dziećmi w dłuższą trasę, samolot, samochód, podróż służbowa - Ty decydujesz.

czytaj więcej
Funai

vTuner - słuchaj radia z całego świata dzięki FUNAI

2010-11-17 14:26:00

Odtwarzają filmy, wyświetlają zdjęcia, a teraz dodatkowo pozwalają na słuchanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Jak to możliwe? Najnowsze urządzenia elektroniki użytkowej FUNAI zostały wzbogacone o nową, ciekawą funkcję vTuner.

czytaj więcej
Funai

Ruszyła druga edycja kampanii FUNAI „Masz dużego? Kup sobie małego!”

2010-11-15 14:15:00

Ruszyła druga odsłona głośnej akcji. FUNAI powraca do formuły cashback po sukcesie pierwszej kampanii. Znana kampania sprzed kilku miesięcy doczekała się drugiej odsłony. Od początku listopada FUNAI promuje swoje telewizory o mniejszych przekątnych ekranu, zwracając 100zł na konto nabywcy, który zarejestruje zakupiony sprzęt na stronie www.funai.pl

czytaj więcej
Kino domowe FUNAI Blu-ray HT2-M200 - zapowiada się...

Kino domowe FUNAI Blu-ray HT2-M200 - zapowiada się...

2010-09-28 15:50:00

...prawdziwa gratka dla miłośników cyfrowej rozrywki. Rynek multimedialnych gadżetów wymaga ciągłego śledzenia. Nie można przegapić ani chwili - może się bowiem okazać, że w naszym salonie króluje zabytek, zaś sąsiedzi przypatrują się nam z nieskrywanym politowaniem. Kto nie chce do tego dopuścić, ten powinien zainteresować się najnowszym odtwarzaczem Blu-ray japońskiego koncernu FUNAI. Najnowsze kino domowe tej marki zadowoli nawet wybrednych widzów.

czytaj więcej
FUNAI zaprezentował nowości na targach IFA 2010

FUNAI zaprezentował nowości na targach IFA 2010

2010-09-17 14:44:00

Odbywające się w dniach 3-8 września 2010 największe na świecie targi elektroniki użytkowej - IFA 2010 w Berlinie - w tym roku obchodziły swoje pięćdziesięciolecie. Spotkanie liderów branży to prawdziwa gratka dla miłośników cyfrowej rozrywki i doskonała okazja dla japońskiej firmy FUNAI, aby jubileusz ten uświetnić prezentując nowe produkty audio-wideo.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P