GoGen

GoGen w dziale RTV

Telewizory

GoGen w dziale komputery

Tablety

O firmie GoGen

Telewizory GoGEN są dystrybuowane w Polsce przez Digison Polska Sp. z o.o., polską spółkę należącą do czeskiej grupy HP Tronic Zlin spol. s.r.o, będącej liderem w segmencie elektroniki użytkowej na terenie Czech i Słowacji. Firma Digison Polska sp. z o.o. od 2004 roku zajmuje się importem, dystrybucją oraz serwisem produktów RTV/AGD na rynku polskim, dostarczając produkty do największych polskich sieci handlowych. Jest także jedynym autoryzowanym importerem i dystrybutorem na rynku polskim produktów RTV i AGD w markach HYUNDAI, ETA, GoGEN, GALLET, ECOVACS, GODDESS i MPMAN.

GoGEN MAXPAD7 - tablet dla dziecka

GoGEN MAXPAD7 - tablet dla dziecka

2013-12-02 11:20:00

Tablet MAXPAD7 oferuje szereg udogodnień, aby zapewnić najmłodszym użytkownikom bezpieczną, łatwą i przyjemną zabawę. Urządzenie posiada dwa tryby - rodzica i dziecka. W tym pierwszym mamy do czynienia z pełnowartościowym tabletem z tradycyjnym menu. Dostajemy jednak dostęp do zaawansowanych ustawień kontroli rodzicielskiej, dzięki którym można ustalić z jakich aplikacji i gier dziecko może korzystać oraz zdefiniować czas zabawy.

czytaj więcej
GoGEN TVL32137WEB

GoGEN TVL32137WEB

2013-10-24 16:48:00

Telewizor z serii 137 daje nieograniczone możliwości surfowania po sieci i przeglądania swoich ulubionych stron bez ruszania się z kanapy. Nie trzeba już ograniczać się do wybranych przez producenta aplikacji i kanałów. Wszystkie TV posiadają również wbudowany tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz tuner DVB-C do odbioru popularnej w Polsce kablówki. Funkcje RECORD READY oraz TIMESHIFT pozwalają zatrzymywać, przewijać oraz nagrywać programy telewizyjne bezpośrednio na podłączony dysk twardy. W standardzie jest wejście USB do odtwarzania plików multimedialnych w najpopularniejszych formatach.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P