Noxon

Noxon w dziale RTV

Inne

Noxon w dziale GSM

Smartfony
3Q - nowe smartfony na polskim rynku

3Q - nowe smartfony na polskim rynku

2013-10-30 12:21:00

Na początku listopada b.r. w ofercie dystrybutora znajdzie się cała gama tabletów. Wśród nich pojawią się urządzenia z procesorem Dualcore 1 - 1,6 GHz oraz modele dla bardziej wymagających użytkowników z procesorem 1,2 GHz, Quad Core Cortex A9. Użytkownicy będą mieli do wyboru tablety z 7,8 i 10 calowym ekranem. Dzięki współpracy z największymi dostawcami komponentów jak: Qualcomm, Rockchip, NVIDIA, Toshiba czy Samsung oraz ścisłej kontroli produkcji, urządzenia marki 3Q znalazły swoje wierne grono odbiorców w wielu krajach Europy zachodniej, Azji i Ameryce.

czytaj więcej
Noxon FUN - małe radio sieciowe z UPnP

Noxon FUN - małe radio sieciowe z UPnP

2013-10-28 13:48:00

 Urządzenie wyposażone jest w łączność WiFi i oferuje dostęp do internetowych stacji radiowych z całego świata oraz potrafi odtwarzać muzykę z lokalnych serwerów UPnP/DLNA. Ma także wbudowane klasyczne radio FM. Zgodność z protokołem UPnP DMR pozwala na kontrolę odtwarzania i strumieniowe przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych. Opcja łączności z serwisami pogodowymi zapewnia szybki dostęp do bieżącej i przewidywanej prognozy pogody. Podświetlany ekran LCD umieszczony na czarnym, szklistym i eleganckim froncie pozwala na wygodną nawigację po liście stacji radiowych oraz menu urządzenia. Do sterowania służy pilot, przyciski na obudowie i podświetlana gałka na przedniej ściance.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P