Thomson

Thomson w dziale AGD

Roboty kuchenne

Thomson w dziale komputery

Słuchawki / mikrofony Laptopy / Netbooki

Thomson w dziale GSM

Smartfony Telefony

Thomson w dziale informacje

Wydarzenia kanal_youtube

O firmie Thomson

Thomson to marka o ponad 120-letniej tradycji, która miała swój udział w najważniejszych rewolucjach technologicznych i od zawsze zmierzała do udostępniania ludziom innowacyjnych rozwiązań. Obecnie marka Thomson towarzyszy na co dzień ludziom w ich domach i poza nimi, mając jedną na najbogatszych ofert użytecznych, innowacyjnych, niezawodnych i eleganckich produktów oraz rozwiązań z zakresu: telewizji / audio-wideo / telefonii / komputerów i tabletów / urządzeń skomunikowanych / automatyki domu i systemów bezpieczeństwa / AGD / sprzętu do osobistej pielęgnacji.

Nokia Asha 500, 502 i 503 zaprezentowane

Nokia Asha 500, 502 i 503 zaprezentowane

2013-10-22 09:20:00

Konferencję w abu Dhabi czas zacząć! W pierwszej kolejności zaprezentowane zostały trzy nowe urządzenia z rodziny Asha. Jedną z funkcji wyróżniających nowe urządzenia jest możliwość zrobienia zdjęcie i przesunięcia galerii za jednym zamachem. Ponadto liczne ułątwienia dla miłośników portali społecznościowych, aplikacje w tym Whatsapp. Asha 500 ma 2-megapikselowy aparat fotograficzny, Asha 502 posiada 5-megapikselowy aparat fotograficzny, a 503 już 5-megapikselowy + 3G oraz pojedynczy SIM jak i podwójny wariant.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P