Globalo

Globalo w dziale AGD

Okapy kuchenne
Kolorowe okapy kuchenne marki Globalo

Kolorowe okapy kuchenne marki Globalo

2014-04-25 14:51:00

Niektóre wyglądają jak designerskie lampy, inne swoim kształtem przypominają proste tuby, jeszcze inne - nieco bardziej tradycyjne - swoją konstrukcją nawiązują do odwróconej litery T. Bez względu na to na jaki okap się zdecydujemy, warto zadbać zarówno o jego parametry, jak i o oryginalny wygląd oraz kolor, który rozjaśni i tchnie życie w naszą kuchnię.

czytaj więcej
Okap wyspowy - Argentelo 80.1 White Max

Okap wyspowy - Argentelo 80.1 White Max

2013-12-11 10:14:00

Wyjątkowo cichą i efektywną pracę urządzenia zapewnia zastosowanie innowacyjnej technologii wyciągu oparów. Pochłaniacz jest wyposażony w podświetlane sterowanie dotykowe oraz pilot. Największym atutem okapu jest dekoracyjne oświetlenie RGB. Dzięki temu zależnie od nastroju lub okazji możesz wybrać kolor oświetlenia, który nada Twojemu pomieszczeniu unikalnego charakteru. Okap może pracować tylko w wersji pochłaniacz (bez podłączenia do komina wentylacyjnego). Na wyposażeniu posiada filtr węglowy, trzeba jednak pamiętać o jego wymianie do ok. 4-6 miesięcy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P