Gioteck

Gioteck w dziale RTV

Słuchawki

Gioteck w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Gioteck

Firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii, projektuje i produkuje akcesoria dla graczy. Połączenie wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnego wzornictwa czyni z nich pozycje wręcz obowiązkowe, dla każdego poważnego gracza. Wzrost udziału w rynku akcesoriów Gioteck jest stabilny i cały czas rośnie. Dowodem tego jest fakt, iż akcesoria Gioteck wciąż zajmują czołowe miejsca na listach bestsellerów w swoich kategoriach.

 

Gioteck - sposób na wygodną komunikację z drużyną

Gioteck - sposób na wygodną komunikację z drużyną

2015-06-30 10:57:00

Każdy gracz wie, że w rozgrywkach drużynowych jednym z najważniejszych elementów jest dobra komunikacja. Zgranie i przekazywanie informacji może zdecydować o niejednym zwycięstwie lub porażce. Dlatego tak istotnym wyposażeniem gracza są słuchawki.

czytaj więcej
Gioteck: nowa kolekcja słuchawek dla graczy

Gioteck: nowa kolekcja słuchawek dla graczy

2015-01-12 13:42:04

Gioteck HC-2 to zestaw, w który powinni zaopatrzyć się gracze posiadający konsolę PS4. Za pomocą jednego kabla (plug&play) użytkownik błyskawicznie podłączy słuchawki do konsoli i będzie mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Dzięki dużym, 40 mm przetwornikom usłyszymy repertuar dźwięków o czystym i dynamicznym brzmieniu, który będzie towarzyszył użytkownikowi podczas tysięcy godzin gry.

czytaj więcej
Zestaw dla gracza na jedno ucho

Zestaw dla gracza na jedno ucho

2014-06-24 12:28:45

Model EX-01 to to innowacyjna słuchawka zaprojektowana w iście gamingowym stylu. Umożliwia komunikację z drużyną w trakcie walk zespołowych i zapewnia wspaniałe doznania w trakcie gry. Niezwykle lekka i funkcjonalna, oferuje maksymalny komfort przez wiele godzin gry. Zastosowanie technologii Bluetooth daje Ci pełną swobodę ruchów w promieniu 10 metrów od konsoli. Regulacja poziomu głośności oraz funkcja wyciszenia mikrofonu jest możliwa dzięki przyciskom na obudowie. Zewnętrzny głośnik zapewnia świetne brzmienie dźwięku, a elastyczny nausznik pozwala łatwo dopasować się do kształtu ucha.

czytaj więcej
Superlekka konstrukcja słuchawek dla graczy

Superlekka konstrukcja słuchawek dla graczy

2014-05-07 09:01:00

EX-05 Lite to jednogłośnikowa konstrukcja z 40 mm przetwornikiem, która umożliwia jednoczesne odbieranie dźwięków z gry jak i z zewnątrz. Słuchawka przymocowana do pałąka za pomocą ruchomego zawiasu pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do kształtu głowy. Pałąk wykonany z siatki znacząco obniża wagę zestawu, a nausznik z oddychającego materiału (mikrofibry) zapewnia maksimum komfortu.

 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P