Kemot

Kemot w dziale RTV

Inne

Kemot w dziale GSM

Aktualizacje Smartfony

O firmie Kemot

KEMOT to znana marka obejmująca bardzo szeroki wachlarz produktów i akcesoriów elektrycznych i elektronicznych. Zróżnicowana oferta urządzeń sprawia, że znajdują one zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak też serwisowych i przemysłowych. KEMOT oferuje, m.in. urządzenia pomiarowe i instalacyjne - od termostatów, czasomierzy, alkomatów czy stacji pogodowych po mierniki uniwersalne. W asortymencie znajdą znaleźć można także dużą gamę narzędzi i akcesoriów montażowych w tym dobrze znany na rynku sprzęt lutowniczy, a także zaciskarki, śrubokręty, taśmy oraz inne narzędzia pomocnicze. Szeroki wybór rodzajów i kształtów świetlówek sprawia, że są one dobrze znane i cenione przez klientów. W ofercie marki KEMOT coś dla siebie znajdą także kierowcy. Propozycja akcesoriów samochodowych obejmuje zarówno kable rozruchowe, przetwornice, jak też ładowarki samochodowe czy lodówki turystyczne. Największą jednak gałąź asortymentu marki stanowią urządzenia elektryczne - wtyki, gniazda, złącza, rozgałęziacze, przedłużacze, bezpieczniki i wiele innych.

 

„Kiedy liczy się każda sekunda” - Ascom pomaga zoptymalizować procesy produkcyjne i sprawnie zorganizować pomoc w razie wypadku pracownika.

„Kiedy liczy się każda sekunda” - Ascom pomaga zoptymalizować procesy produkcyjne i sprawnie zorganizować pomoc w razie wypadku pracownika.

2015-08-24 11:54:00

Firma KONTEL prezentuje ofertę marki Ascom - telefony i pagery, które jako część zintegrowanego systemu komunikacji bezprzewodowej zapewniają bezpieczeństwo pracownikom w różnego rodzaju obiektach, tam gdzie ich życie lub zdrowie może być zagrożone w wyniku wypadku. Rozwiązanie dedykowane jest m.in. do zakładów przemysłowych, magazynów, centrów logistycznych. System Ascom pomaga też zoptymalizować procesy operacyjne w takich segmentach gospodarki jak budownictwo, logistyka magazynowa, sektor wydobywczy, przemysł ciężki, a nawet handel wielkopowierzchniowy - przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów działalności.
\

czytaj więcej
Aktualizacja systemu IP-DECT dla telefonów RTX

Aktualizacja systemu IP-DECT dla telefonów RTX

2015-07-21 11:48:00

Firma KONTEL informuje o wydanej właśnie aktualizacji oprogramowania dla systemów IP-DECT firmy RTX, znajdujących się w ofercie dystrybucyjnej KONTELa. Dzięki updatowi software’u do systemu można przyłączyć aż 254 stacje bazowe i do tysiąca telefonów bezprzewodowych RTX, zarówno w jednej lokalizacji, jak i w rozproszeniu na różne oddziały firmy - jako numery wewnętrzne niemal dowolnej centrali telefonicznej (PBX).

czytaj więcej
Alkomat KEMOT KT-571 z sensorem elektrochemicznym

Alkomat KEMOT KT-571 z sensorem elektrochemicznym

2014-01-10 10:34:00

...a teraz mała propozycja dla Donalda Tuska i jego populistycznych propozycji. Z pomysłem rządu dot. wprowadzenia w 2015 roku obowiązku wyposażenia samochodu w urządzenie sprawdzające zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu można się zgadzać lub nie. Nie ulega jednak wątpliwości, że alkomat jest bardzo przydatnym urządzeniem, zwłaszcza gdy przed kierowcą trudna decyzja - jechać, czy jeszcze nie. Dlatego bez względu na planowane zmiany warto zaopatrzyć się w urządzenia sprawdzonych marek, np. KEMOT - istniejącej na rynku urządzeń elektrycznych i elektronicznych od blisko 10 lat, która oferuje m.in. precyzyjny model KT-571 (MIE0214) z sensorem elektrochemicznym.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P