Tonsil

Tonsil w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Car-Audio

Tonsil w dziale informacje

Promocje Wiadomości
Nowość w ofercie Tonsil - zestaw głośnikowy Maestro III

Nowość w ofercie Tonsil - zestaw głośnikowy Maestro III

2016-06-17 13:29:00

Producent zmienił obudowę zestawu oraz akustykę. Nowy ekran wykończony jest czarnym lakierem, dodano grubą lakierowaną podstawę, całość odchylona jest lekko do tyłu. Zestaw wyposażono w nowe kolce zaprojektowane na potrzebę tego modelu. Maestro III wygląda nowocześnie, ale zachowuje stonowany design, jest świetną propozycją dla osób, które szukają połączenia klasyki i nowoczesności. Ważna jest oczywiście również kwestia akustyczna. Brzmienie, w stosunku do Maestra II 180, zmieniono dzięki nowemu głośnikowi średniotonowemu z korektorem fazy, zmodyfikowanym specjalnie na potrzeby tego modelu głośnikom niskotonowym oraz odpowiednim zmianom zwrotnicy. Uzyskane brzmienie jest dynamiczne z jednoczesnym zachowaniem doskonałej sceny akustycznej.

czytaj więcej
Kolejne premiery Tonsilu na Audio Show 2015

Kolejne premiery Tonsilu na Audio Show 2015

2015-11-05 08:46:00

Nowe Maestro III są następcą znanego i cenionego modelu Maestro II 180 jednak oprócz liftingu zostały gruntownie przebudowane. Maestro III otrzymały nową obudowę, w której ekran jest wykończony czarnym lakierem a stabilność gwarantuje gruba, lakierowana podstawa. Całe kolumny są odchylone o kilka stopni w tył co nadaje im jeszcze więcej powagi i elegancji a jednocześnie nowoczesności. W Maestro III zastosowano nowy głośnik średniotonowy oraz zmieniono zwrotnicę co ma oczywisty wpływ na stronę akustyczną kolumn a w szczególności na tor niskotonowy, który znacznie poszerza gamę zastosowań muzycznych.

czytaj więcej
Poczuj się jak na koncercie. Nowe Altusy już w sprzedaży

Poczuj się jak na koncercie. Nowe Altusy już w sprzedaży

2015-09-04 11:45:00

Nowe zestawy głośnikowe Altus 380, które w stu procentach zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce trafiają właśnie do wybranych salonów audio w naszym kraju.

czytaj więcej
Tonsil wspiera akcję „Poszukiwany, poszukiwana”

Tonsil wspiera akcję „Poszukiwany, poszukiwana”

2015-04-20 12:43:13

Po aktywnym udziale w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na wsparcie którego firma przeznaczyła pierwszy komplet nowych kolumn Altus, Tonsil angażuje się w kolejną akcję wspierając Polską Fabrykę Dobra. Konkurs „Poszukiwany, poszukiwana” jest V edycją w kategorii na ,,Animatora Aktywności Młodych i Wolontariusza roku szkolnego 2014/2015”. Celem konkursu jest pokazanie najbardziej aktywnych Animatorów pracujących z młodzieżą i Wolontariuszy na terenie całego kraju oraz nagrodzenie ich za postawę, pracę z młodzieżą i zaangażowanie w działalność na rzecz lokalnego środowiska. Prócz wyróżnienia najlepszych Animatorów i Wolontariuszy promowany będzie wolontariat w najczystszej postaci, będą pokazywane jego zalety aby tworzyć MODĘ NA WOLONTARIAT.

czytaj więcej
TONSIL nie tylko do domu

TONSIL nie tylko do domu

2015-03-09 13:39:40

Tonsil słynie z produkcji kolumn do użytku domowego - zestawów stereo Hi-Fi oraz kina domowego. Zakres produkcji Tonsilu obejmuje jednak szereg innych produktów jak wkładki teletechniczne, wzbudniki oraz głośniki estradowe. Wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługują głośniki T-APT, które cieszą się wielką popularnością nie tylko na rodzimym rynku ale również na rynkach zachodnich. Od wielu lat Tonsil produkuje te głośniki w wersji OEM, które są znane na świecie pod markami Eminence czy Adam Hall.

czytaj więcej
Tonsil: Premiera nowych Altusów na Audio Show

Tonsil: Premiera nowych Altusów na Audio Show

2014-11-07 12:58:00

Podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Show czeka na nas szereg atrakcji oraz ciekawych premier sprzętowych. Jedną z nich będzie prezentacja kultowych kolumn Alltus w całkowicie nowej odsłonie. Audio Show 2014 jest osiemnastą edycją ekspozycji sprzętu audio video. Wśród wystawców znajdziemy najbardziej prestiżowe marki ze świata audio, a wśród nich rodzimego producenta zestawów głośnikowych, firmę Tonsil, która zaprezentuje swoje najnowsze dzieło - premierową wersję kolumn Altus.
 

czytaj więcej
TONSIL zaprasza do Salonów

TONSIL zaprasza do Salonów

2014-11-03 10:55:37

Salon Audio jest miłym miejscem, kojarzącym się z dużą ilością sprzętu grającego oraz ulubioną muzyką. Swoje kroki kierujemy tam nie tylko z wtedy, kiedy jesteśmy zmuszeni do dokonania zakupu jakiegoś „klocka” czy kolumn. Mając wolną chwilę lubimy wstąpić do niego ot tak, rzucić okiem na nowe modele, posłuchać jakiegoś fajnego kawałka czy zamienić dwa słowa z fachową obsługą. Taka wizyta może być jeszcze sympatyczniejsza kiedy trafimy na odbywającą się akcję promocyjną. Taka akcja właśnie trwa i nie może nas na niej zabraknąć.

czytaj więcej
Popularność Tonsilu nie słabnie

Popularność Tonsilu nie słabnie

2014-10-10 13:32:03

Skąpiec.pl to jedna z największych internetowych porównywarek cenowych oraz przewodnik po wirtualnych zakupach. Jak pokazuje najnowszy ranking popularności opublikowany przez Skąpiec.pl, produkty Tonsilu uplasowały się w pierwszej dziesiątce najczęściej poszukiwanych urządzeń w kategorii głośników. W rankingu znalazły się kolumny Altus 200 na miejscu ósmym i Maestro II na miejscu drugim choć miejsce pierwsze zostało zajęte przez zestaw soundbar z wooferem a więc nie do końca pasujące do określenia „kolumny”. Odrzucając produkty soundbar Tonsil był jedyną marką, która wystąpiła dwukrotnie w Top 10. Dane obejmują okres od czerwca do września bieżącego roku.

czytaj więcej
5 lat gwarancji od Tonsilu

5 lat gwarancji od Tonsilu

2014-08-19 11:58:00

Nie tylko wysoka jakość dźwięku ale i jakość wykonania jest dla nas bardzo ważna. Po szeregu przeprowadzonych reorganizacji, zmianach produkcyjnych i doborze nowocześniejszych podzespołów zdecydowaliśmy się wydłużyć gwarancję do 5 lat. Nie ustajemy jednak w wysiłkach. Ten etap mamy już za sobą, więc możemy skupić się na kolejnym, którym będzie nowoczesny design naszych nowych produktów - mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.

czytaj więcej
Tonsil to nie tylko czar wspomnień

Tonsil to nie tylko czar wspomnień

2014-05-22 13:55:23

W wielu polskich domach zachowało się mnóstwo Tonsilowskiego sprzętu grającego produkowanego przed laty. Obecnie firma Tonsil postanowiła dowiedzieć się co i w jakim stanie przetrwało do dziś.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P