Falmec

Falmec w dziale AGD

Okapy kuchenne
Falmec  - okap Butterfly i Down Draft

Falmec - okap Butterfly i Down Draft

2014-03-25 13:30:00

Down Draft to okap, który pochodzi z kolekcji Design +, charakteryzuje go nowoczesny design, a przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie techniczne - wysuwanie okapu z blatu. Okap jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej INOX AISI 304 oraz szkła hartowanego dostępnego w kolorze czarnym, białym lub stalowym panelem inox. Do wyboru mamy wersję wyciągową oraz wersję filtrującą. Silnik w zależności od wybranego modelu 600m3/h lub 850m3/h, sterowanie sensorowe z funkcją 24 h, która pozwala na wymianę powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz system E-motion, który zapewnia maksymalną efektywność i wydajność.

czytaj więcej
Okapy marki Falmec - wybierz coś dla siebie

Okapy marki Falmec - wybierz coś dla siebie

2014-03-13 14:37:00

Kuchnia w stylu angielskim łączy w sobie stylową elegancję i wytworność, natomiast kuchnie klasyczne są połączeniem elegancji, tradycji z nowoczesnością. A może inny styl? Falmec posiada w swojej ofercie produkty, które mogą przypaść Ci do gustu. Znajdź coś dla siebie. Więcej o okapach marki Falmec na stronie pięknydom24.pl.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P