Falmec

Falmec w dziale AGD

Okapy kuchenne
Falmec wszystkie odcienie innowacji

Falmec wszystkie odcienie innowacji

2017-08-03 12:24:19

Najnowsze trendy projektowania zaowocowały nowym, niewielkim rozmiarem silnika Circle.Tech., pozwalającym tworzyć kompaktowe okapy o minimalnej grubości i niewielkich kształtach. W odróżnieniu od tradycyjnych okapów kuchennych powietrze oczyszczane jest przez filtry otaczające silnik, a nie klasycznie umieszczone nad silnikiem. Ze względu nowatorską budowę silnika i rozmieszczenia filtrów okap jest bardzo cichy, a to dzięki równomiernemu rozprowadzeniu powietrza wylotowego. Zastosowana technologia łączy nowoczesność z funkcjonalnością.

czytaj więcej
Falmec Piano

Falmec Piano

2017-05-22 11:31:00

Okap jest widoczny tylko wtedy, kiedy jest potrzebny. Okap, który nie ogranicza naszej przestrzeni oraz jest świetną alternatywą dla okapów wyspowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki, okap staje się zupełnie niewidoczny. Do tego grona możemy zaliczyć okap PIANO, który urzeka modnym i nowoczesnym designem.

czytaj więcej
Falmec - LOOP

Falmec - LOOP

2017-05-16 12:36:00

Loop nowy elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap w rodzinie produktów Falmec zaprojektowany przez Saggia - Sommella. Loop zachwyca nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również wydajnością i łatwością obsługi. Okap pozwala oczyścić 800 m3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 szybkości, a sterowany jest potencjometrem obrotowym.

czytaj więcej
Falmec  - okap Butterfly i Down Draft

Falmec - okap Butterfly i Down Draft

2014-03-25 13:30:00

Down Draft to okap, który pochodzi z kolekcji Design +, charakteryzuje go nowoczesny design, a przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie techniczne - wysuwanie okapu z blatu. Okap jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej INOX AISI 304 oraz szkła hartowanego dostępnego w kolorze czarnym, białym lub stalowym panelem inox. Do wyboru mamy wersję wyciągową oraz wersję filtrującą. Silnik w zależności od wybranego modelu 600m3/h lub 850m3/h, sterowanie sensorowe z funkcją 24 h, która pozwala na wymianę powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz system E-motion, który zapewnia maksymalną efektywność i wydajność.

czytaj więcej
Okapy marki Falmec - wybierz coś dla siebie

Okapy marki Falmec - wybierz coś dla siebie

2014-03-13 14:37:00

Kuchnia w stylu angielskim łączy w sobie stylową elegancję i wytworność, natomiast kuchnie klasyczne są połączeniem elegancji, tradycji z nowoczesnością. A może inny styl? Falmec posiada w swojej ofercie produkty, które mogą przypaść Ci do gustu. Znajdź coś dla siebie. Więcej o okapach marki Falmec na stronie pięknydom24.pl.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P