Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Kamera Kodak Playsport - wersja Burton

Kamera Kodak Playsport - wersja Burton

2012-01-24 11:09:00

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, kamera wideo KODAK PLAYSPORT wersja BURTON/ Zx5 to rewelacyjny dodatek do twojej deski snowboardowej. Firma Kodak opracowała ten sprzęt z myślą o amatorach szusowania po stokach narciarskich. Odporna na wstrząsy i wodę, pyłoszczelna konstrukcja kamery zniesie każde szaleństwo, możesz więc nagrywać i udostępniać swoje wyczyny w rozdzielczości 1080p Full HD. Wbudowana stabilizacja obrazu zapewni kamerze płynną jazdę, nawet jeśli ty sam będziesz mieć trudności.

czytaj więcej
Nowa kamera wideo Kodak PLAYSPORT

Nowa kamera wideo Kodak PLAYSPORT

2011-06-04 09:54:00

Jeśli zamierzasz żyć bez ograniczeń, to potrzebujesz cyfrowej kamery, która rejestruje materiał w pełnej rozdzielczości HD (1080p). Kamera wideo KODAK PLAYSPORT / Zx5 sprosta temu wyzwaniu. Aby wytrzymała najbardziej ekstremalny styl życia użytkownika  w grę wchodzi odporność na wstrząsy, pył i wodę do głębokości 3 m. Wbudowana stabilizacja obrazu wygładzi nawet najbardziej wyboistą jazdę. Kamera wideo PLAYSPORT / Zx5 jest gotowa na wszystko — bez względu na to, czy jeździsz na desce w górach czy w skate parku. Dotknięcie przycisku Share (Udostępnienie) to najprostszy sposób na zaszokowanie znajomych z serwisu społecznościowego.

czytaj więcej
Kamera wideo: Kodak Playtouch

Kamera wideo: Kodak Playtouch

2011-02-26 16:50:00

Śmiało. Dotknij. Spodoba ci się. Dzięki wyjątkowemu ekranowi dotykowemu kamera pozwoli ci przenieść się w świat rozdzielczości HD w nowy, nieznany dotąd sposób. Na tym polega urok kamery wideo KODAK PLAYTOUCH. Udostępnia ona użytkownikom zaawansowane technologicznie funkcje. Dzięki ekranowi dotykowemu z łatwością możesz zachować te chwile, na których Ci zależy, i odrzucić te, których nie chcesz. A jeśli chcesz zamienić dzisiejszą eskapadę w jutrzejszą sensację, umieszczenie jej online nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy nacisnąć przycisk Share, a twoje wideo będzie automatycznie gotowe do publikacji w Internecie. Dzięki kamerze wideo KODAK PLAYTOUCH zyskanie popularności i rozgłosu jest równie proste, co dotknięcie ekranu. Prawdziwe CHWILE KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Kamera wideo Kodak PLAYFULL

Kamera wideo Kodak PLAYFULL

2011-02-20 09:45:00

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na najnowszych funkcjach czy najpopularniejszych trendach, kamera wideo KODAK PLAYFULL dostarczy to w niewielkiej i szykownej konstrukcji. Rozpocznij zabawę od dynamicznego obrazu wideo 1080p HD, a podczas filmowania znajomych możesz błyskawicznie robić wspaniałe zdjęcia w rozdzielczości 5 MP. Później możesz nacisnąć przycisk Share (Udostępnianie), wysunąć wbudowane ramię USB i w ciągu jednej chwili z duszy towarzystwa zamienić się w gwiazdę Internetu. Doskonale wyposażona kamera wideo PLAYFULL przenosi Twoje życie na scenę i pokazuje światu, że opłaca się korzystać z produktów firmy Kodak.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P