Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Kodak: kolejna rezygnacja w zarządzie spółki

Kodak: kolejna rezygnacja w zarządzie spółki

2011-12-31 10:32:00

Nie najlepiej kończy się ten rok dla jednego z największych koncernów zajmujących się produkcją sprzętu fotograficznego na świecie - Eastman Kodak nie radzi sobie z trudną sytuacją finansową, a z "tonącego statku" uciekają kolejni dyrektorzy - do Adama Clammera i Heralda Chen dołączyła Laura Tyson - podał w piątek koncern z siedzibą w Rochester, w stanie Nowy Jork.

czytaj więcej
Nowy, czerwony Kodak Easyshare M23

Nowy, czerwony Kodak Easyshare M23

2011-10-06 08:17:00

Poznaj aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE / M23 — mały nowoczesny aparat firmy Kodak z zacięciem do udostępniania. Trzy proste czynności wystarczą do podzielenia się swoim światem, od najbardziej zwariowanego zdjęcia twojej ekipy po epicką podróż. Wystarczy nacisnąć przycisk Share i wybrać miejsce do udostępniania. Po podłączeniu aparatu do komputera twoje wspaniałe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości zostaną automatycznie wysłane do poczty e-mail.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Pulse W730S

Elektroniczna ramka Kodak Pulse W730S

2011-09-30 09:47:00

Nowe zdjęcia zrobione przez Ciebie w bieżącym tygodniu. Wspaniałe zdjęcie zrobione przez siostrę smartfonem. Nowe zdjęcia znajomych, zamieszczone właśnie na FACEBOOKU. Dzięki elektronicznej ramce KODAK PULSE są one automatycznie pobierane i gotowe do wyświetlania. Wyświetlacz otrzymuje niekończący się strumień zdjęć od wszystkich Twoich znajomych i stale odświeża Twoją kolekcję zdjęć. Wystarczy dotknięcie ekranu, aby wysłać komentarz i przekazać wszystkim, jak bardzo podobają ci się ich zdjęcia. Elektroniczna ramka PULSE zapewnia dwustronną łączność z rodziną i znajomymi. Nowy sposób pokazania, że polegasz na firmie Kodak.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Z5010

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Z5010

2011-09-26 10:14:00

21-krotny zoom optyczny, szerokokątny obiektyw 25 mm, funkcja inteligentnego fotografowania i szybka reakcja aparatu KODAK EASYSHARE / Z5010 umożliwiają uzyskiwanie atrakcyjnych zdjęć — natychmiast i z dowolnej odległości. Później wystarczy nacisnąć przycisk Share firmy KODAK, aby oznaczyć zdjęcia do wysłania pocztą e-mail, do serwisu FACEBOOK i innych miejsc przeznaczenia.

czytaj więcej
Nowy, czerwony Kodak Easyshare Touch M5370

Nowy, czerwony Kodak Easyshare Touch M5370

2011-09-16 09:47:00

Elegancki aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE TOUCH / M5370 gwarantuje dobrą zabawę — bez względu na to, czy jesteś fanem siedzącym w pierwszym rzędzie czy spędzasz czas ze znajomymi. Dzięki szybkiemu pojemnościowemu ekranowi dotykowemu płynne przeglądanie zdjęć jest równie łatwe jak utrzymywanie kontaktów towarzyskich. Aparat fotograficzny EASYSHARE TOUCH / M5370 nie ogranicza się do ułatwiania procesu udostępniania. Obiektyw SCHNEIDER-KREUZNACH VARIOGON zapewnia niezwykle ostre i wyraźne zdjęcia. Po podłączeniu do komputera oznaczone zdjęcia są przesyłane automatycznie pocztą e-mail i do ulubionych serwisów udostępniania za pośrednictwem Aplikacji do obsługi przycisku Share firmy Kodak.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P86

Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P86

2011-08-08 13:41:00

Szukasz elektronicznej ramki ułatwiającej przywołanie z pamięci każdej chwili? Wypróbuj elektroniczną ramkę KODAK EASYSHARE P86. Przeglądanie zdjęć w zadziwiającej jakości jest tak proste, jak włożenie karty pamięci. Zobaczysz każde zdjęcie w jasnych, żywych, prawdziwych kolorach dzięki wbudowanemu układowi przetwarzania kolorów firmy KODAK. Ramka spełnia kryteria normy ENERGY STAR, dzięki czemu możesz udostępniać swoje przeżycia, oszczędzając przy tym energię. W końcu zdjęcia robi się po to, aby zapamiętać każdą chwilę. Prawdziwe chwile KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Zasilacz samochodowy Kodak Essential CA2

Zasilacz samochodowy Kodak Essential CA2

2011-08-03 09:57:00

Prosty w użyciu i łatwy w przenoszeniu - ładuje przenośne urządzenia podczas jazdy, umożliwiając ich wielogodzinną pracę i zapewniając spokój ducha.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Mini

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Mini

2011-08-02 06:46:00

Zaledwie wielkości karty kredytowej, ten mały aparat jest pełen mocy i wyposażony jest w lustro do autoportretu i szerokokątny obiektyw. Kadrowanie zdjęć grupowych ze znajomymi jest bardzo łatwe. Wystarczy nacisnąć, aby zrobić wrażenie.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583

Aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583

2011-07-13 08:52:00

Niech wszyscy wiedzą o tym, że wybrałeś się za miasto. Dlatego właśnie absolutnie niezbędny jest ci aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583. Nie daj się oszukać jego niewielkim wymiarom. Uchwyć w kadrze całe otoczenie lub skoncentruj się na ulubionym detalu. Lub szybko przełącz na filmowanie, aby rozbawić wszystkich filmem HD. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk Share (Udostępnianie) firmy Kodak, aby wysłać pocztą e-mail do znajomych.

czytaj więcej
Kodak ScanMate i920 - wydajność w kompaktowych rozmiarach

Kodak ScanMate i920 - wydajność w kompaktowych rozmiarach

2011-06-14 12:57:00

Skanowanie dwustronne i w kolorze, automatyczny podajnik, najlepsza wydajność w tej klasie rozwiązań oraz kompaktowe rozmiary - to cechy nowego skanera dokumentowego Kodak ScanMate i920.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P