Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Kodak ScanMate i920 w ofercie Veracomp

Kodak ScanMate i920 w ofercie Veracomp

2011-06-07 08:58:00

Kodak ScanMate i920 to najmniejszy skaner dokumentowy oferowany przez firmę Kodak. Połączenie kompaktowych rozmiarów i funkcjonalności - podajnik na 20 kartek, możliwość skanowania także kart platikowych i wizytówek (dołączone oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard). Urządzenie objęte 36 miesięczną gwarancją AUR (Advanced Unit Replacement) producenta (zgłoszenia serwisowe przez infolinię producenta po wcześniejszej rejestracji sprzętu).

czytaj więcej
Nowa kamera wideo Kodak PLAYSPORT

Nowa kamera wideo Kodak PLAYSPORT

2011-06-04 09:54:00

Jeśli zamierzasz żyć bez ograniczeń, to potrzebujesz cyfrowej kamery, która rejestruje materiał w pełnej rozdzielczości HD (1080p). Kamera wideo KODAK PLAYSPORT / Zx5 sprosta temu wyzwaniu. Aby wytrzymała najbardziej ekstremalny styl życia użytkownika  w grę wchodzi odporność na wstrząsy, pył i wodę do głębokości 3 m. Wbudowana stabilizacja obrazu wygładzi nawet najbardziej wyboistą jazdę. Kamera wideo PLAYSPORT / Zx5 jest gotowa na wszystko — bez względu na to, czy jeździsz na desce w górach czy w skate parku. Dotknięcie przycisku Share (Udostępnienie) to najprostszy sposób na zaszokowanie znajomych z serwisu społecznościowego.

czytaj więcej
Nowa seria skanerów dokumentowych Kodak i2000

Nowa seria skanerów dokumentowych Kodak i2000

2011-05-09 15:15:00

Kodak i2000 to nowa seria skanerów dokumentowych, wprowadzona do oferty przez Veracomp. Rodzinę i2000 tworzą trzy modele o nowoczesnym wyglądzie, przystosowane do szybkiego skanowania dokumentów różnych rozmiarów. Seria Kodak i2000 składa się z następujących urządzeń skanujących: i2400 oraz i2600, przeznaczonych dla grup roboczych oraz i2800 - skanera klasy departamentowej. Wyróżniają się one kompaktowymi wymiarami i znaczną wydajnością. Model i2400 skanuje dokumenty z prędkością 30 stron na minutę (200 dpi, czarno-białe), w przypadku i2600 jest to 50 str./min, natomiast i2800 - najbardziej zaawansowany przedstawiciel rodziny Kodak i2000 - może zeskanować w ciągu minuty nawet 70 stron.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P76

Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P76

2011-04-26 10:15:00

Wypuść swoje zdjęcia z komputera, niech przypominają najlepsze wspomnienia. Elektroniczna ramka KODAK EASYSHARE P76 to duże możliwości w eleganckim, niedrogim pakiecie. Możesz przechowywać i oglądać swoje ulubione zdjęcia bezpośrednio w ramce, a technologia przetwarzania kolorów KODAK sprawi, że będą one wyglądać jeszcze lepiej. Przyciągające oko przejścia i tryby wyświetlania przywołują wspomnienia. Co więcej, ramka spełnia kryteria normy ENERGY STAR, dzięki czemu możesz udostępniać więcej, zużywając mniej energii. Zdjęcia ożywiają wspomnienia. Dobrej zabawy!

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Max

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Max

2011-03-23 07:49:00

Jeśli lubisz wykonywać zdjęcia, to aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE MAX Camera jest dokładnie tym, czego szukasz. Gdy nadchodzi natchnienie, czy to pełnym słońcu czy przy ognisku, ten nowoczesny aparat z dużą ilością funkcji, pozwoli uchwycić ci, to co widzisz. Rezultat? Ostre, przepiękne zdjęcia, które potwierdzają twoją reputację najlepszego fotografa w rodzinie, jeśli nie w całym sąsiedztwie. A dzięki przyciskowi Share (Udostępnianie) firmy Kodak i jedynej na świecie 3-etapowej funkcji udostępniania, dzielenie się zdjęciami jest wyjątkowo łatwe.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Pulse

Elektroniczna ramka Kodak Pulse

2011-03-05 15:01:00

Nowe zdjęcia zrobione przez Ciebie w bieżącym tygodniu. Wspaniałe zdjęcie zrobione przez siostrę smartfonem. Nowe zdjęcia znajomych, zamieszczone właśnie na FACEBOOKU. Dzięki nowej elektronicznej ramce KODAK PULSE są one automatycznie pobierane i gotowe do wyświetlania. Wyświetlacz otrzymuje niekończący się strumień zdjęć od wszystkich Twoich znajomych i stale odświeża Twoją kolekcję zdjęć. Wystarczy dotknięcie ekranu, aby wysłać komentarz i przekazać wszystkim, jak bardzo podobają ci się ich zdjęcia. Elektroniczna ramka PULSE zapewnia dwustronną łączność z rodziną i znajomymi. Nowy sposób pokazania, że polegasz na firmie Kodak.

czytaj więcej
Kamera wideo: Kodak Playtouch

Kamera wideo: Kodak Playtouch

2011-02-26 16:50:00

Śmiało. Dotknij. Spodoba ci się. Dzięki wyjątkowemu ekranowi dotykowemu kamera pozwoli ci przenieść się w świat rozdzielczości HD w nowy, nieznany dotąd sposób. Na tym polega urok kamery wideo KODAK PLAYTOUCH. Udostępnia ona użytkownikom zaawansowane technologicznie funkcje. Dzięki ekranowi dotykowemu z łatwością możesz zachować te chwile, na których Ci zależy, i odrzucić te, których nie chcesz. A jeśli chcesz zamienić dzisiejszą eskapadę w jutrzejszą sensację, umieszczenie jej online nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy nacisnąć przycisk Share, a twoje wideo będzie automatycznie gotowe do publikacji w Internecie. Dzięki kamerze wideo KODAK PLAYTOUCH zyskanie popularności i rozgłosu jest równie proste, co dotknięcie ekranu. Prawdziwe CHWILE KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Sport

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Sport

2011-02-24 07:49:00

Plusk! Czy to zanurzenie w basenie, ulewa na szlaki wędrówkowym czy rozlany drink w restauracji, nic cię nie wytrąci z równowagi. Bądź gotowy z aparatem fotograficznym KODAK EASYSHARE SPORT. Wskocz do wody i wykonaj swoje najlepsze zdjęcie - do 3 m pod wodą. Wypróbuj go na dworze nie martwiąc się o zanieczyszczenia, kurz i pasek. Dodatkowo, wszędzie tam, gdzie pójdziesz twoi znajomi też będą chcieli tam być. Przycisk Share (Udostępnianie) firmy Kodak umożliwia oznaczanie zdjęć bezpośrednio z aparatu w celu wysyłania pocztą e-mail lub przesyłania do wyświetlacza KODAK PULSE lub do serwisów KODAK Gallery, FACEBOOK, FLICKR, KODAK Gallery, YouTube, TWITTER, ORKUT, YANDEX i KAIXIN001. Pyłoszczelny, wodoodporny EASYSHARE SPORT. Wystarczy nacisnąć, by zrobić wrażenie To Kodak.

czytaj więcej
Kodak Slice: Aparat fotograficzny z ekranem dotykowym

Kodak Slice: Aparat fotograficzny z ekranem dotykowym

2011-02-21 16:55:00

Dzięki aparatowi fotograficznemu KODAK SLICE z ekranem dotykowym możesz zabierać swoje zdjęcia ze sobą — nie zajmując miejsca na karcie pamięci. Aparat SLICE wyposażono w funkcję wbudowanego albumu fotograficznego, który pozwala przeglądać i porządkować przenośną wersję kompletnej kolekcji zdjęć na dynamicznym ekranie dotykowym. Z kolei naciśnięcie przycisku Share (Udostępnianie) firmy Kodak pozwala oznaczyć zdjęcia do przesłania bezpośrednio do usługi KODAK Gallery, serwisów YouTube, FACEBOOK i FLICKR lub do wysłania pocztą e-mail. Twoje zdjęcia były zawsze bliskie Twemu sercu. Teraz możesz je przechowywać w zasięgu ręki. Prawdziwe chwile KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Kamera wideo Kodak PLAYFULL

Kamera wideo Kodak PLAYFULL

2011-02-20 09:45:00

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na najnowszych funkcjach czy najpopularniejszych trendach, kamera wideo KODAK PLAYFULL dostarczy to w niewielkiej i szykownej konstrukcji. Rozpocznij zabawę od dynamicznego obrazu wideo 1080p HD, a podczas filmowania znajomych możesz błyskawicznie robić wspaniałe zdjęcia w rozdzielczości 5 MP. Później możesz nacisnąć przycisk Share (Udostępnianie), wysunąć wbudowane ramię USB i w ciągu jednej chwili z duszy towarzystwa zamienić się w gwiazdę Internetu. Doskonale wyposażona kamera wideo PLAYFULL przenosi Twoje życie na scenę i pokazuje światu, że opłaca się korzystać z produktów firmy Kodak.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P