Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Zobaczcie kto wrócił? Kodak Ektra

Zobaczcie kto wrócił? Kodak Ektra

2016-10-20 11:23:00

Klasyka powraca. Nowy aparat Kodak Ektra. Specyfikacja na stronie.

czytaj więcej
Nowy, czerwony Kodak Easyshare M23

Nowy, czerwony Kodak Easyshare M23

2011-10-06 08:17:00

Poznaj aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE / M23 — mały nowoczesny aparat firmy Kodak z zacięciem do udostępniania. Trzy proste czynności wystarczą do podzielenia się swoim światem, od najbardziej zwariowanego zdjęcia twojej ekipy po epicką podróż. Wystarczy nacisnąć przycisk Share i wybrać miejsce do udostępniania. Po podłączeniu aparatu do komputera twoje wspaniałe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości zostaną automatycznie wysłane do poczty e-mail.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Z5010

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Z5010

2011-09-26 10:14:00

21-krotny zoom optyczny, szerokokątny obiektyw 25 mm, funkcja inteligentnego fotografowania i szybka reakcja aparatu KODAK EASYSHARE / Z5010 umożliwiają uzyskiwanie atrakcyjnych zdjęć — natychmiast i z dowolnej odległości. Później wystarczy nacisnąć przycisk Share firmy KODAK, aby oznaczyć zdjęcia do wysłania pocztą e-mail, do serwisu FACEBOOK i innych miejsc przeznaczenia.

czytaj więcej
Nowy, czerwony Kodak Easyshare Touch M5370

Nowy, czerwony Kodak Easyshare Touch M5370

2011-09-16 09:47:00

Elegancki aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE TOUCH / M5370 gwarantuje dobrą zabawę — bez względu na to, czy jesteś fanem siedzącym w pierwszym rzędzie czy spędzasz czas ze znajomymi. Dzięki szybkiemu pojemnościowemu ekranowi dotykowemu płynne przeglądanie zdjęć jest równie łatwe jak utrzymywanie kontaktów towarzyskich. Aparat fotograficzny EASYSHARE TOUCH / M5370 nie ogranicza się do ułatwiania procesu udostępniania. Obiektyw SCHNEIDER-KREUZNACH VARIOGON zapewnia niezwykle ostre i wyraźne zdjęcia. Po podłączeniu do komputera oznaczone zdjęcia są przesyłane automatycznie pocztą e-mail i do ulubionych serwisów udostępniania za pośrednictwem Aplikacji do obsługi przycisku Share firmy Kodak.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Mini

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Mini

2011-08-02 06:46:00

Zaledwie wielkości karty kredytowej, ten mały aparat jest pełen mocy i wyposażony jest w lustro do autoportretu i szerokokątny obiektyw. Kadrowanie zdjęć grupowych ze znajomymi jest bardzo łatwe. Wystarczy nacisnąć, aby zrobić wrażenie.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583

Aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583

2011-07-13 08:52:00

Niech wszyscy wiedzą o tym, że wybrałeś się za miasto. Dlatego właśnie absolutnie niezbędny jest ci aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE M583. Nie daj się oszukać jego niewielkim wymiarom. Uchwyć w kadrze całe otoczenie lub skoncentruj się na ulubionym detalu. Lub szybko przełącz na filmowanie, aby rozbawić wszystkich filmem HD. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk Share (Udostępnianie) firmy Kodak, aby wysłać pocztą e-mail do znajomych.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Max

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Max

2011-03-23 07:49:00

Jeśli lubisz wykonywać zdjęcia, to aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE MAX Camera jest dokładnie tym, czego szukasz. Gdy nadchodzi natchnienie, czy to pełnym słońcu czy przy ognisku, ten nowoczesny aparat z dużą ilością funkcji, pozwoli uchwycić ci, to co widzisz. Rezultat? Ostre, przepiękne zdjęcia, które potwierdzają twoją reputację najlepszego fotografa w rodzinie, jeśli nie w całym sąsiedztwie. A dzięki przyciskowi Share (Udostępnianie) firmy Kodak i jedynej na świecie 3-etapowej funkcji udostępniania, dzielenie się zdjęciami jest wyjątkowo łatwe.

czytaj więcej
Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Sport

Aparat fotograficzny Kodak Easyshare Sport

2011-02-24 07:49:00

Plusk! Czy to zanurzenie w basenie, ulewa na szlaki wędrówkowym czy rozlany drink w restauracji, nic cię nie wytrąci z równowagi. Bądź gotowy z aparatem fotograficznym KODAK EASYSHARE SPORT. Wskocz do wody i wykonaj swoje najlepsze zdjęcie - do 3 m pod wodą. Wypróbuj go na dworze nie martwiąc się o zanieczyszczenia, kurz i pasek. Dodatkowo, wszędzie tam, gdzie pójdziesz twoi znajomi też będą chcieli tam być. Przycisk Share (Udostępnianie) firmy Kodak umożliwia oznaczanie zdjęć bezpośrednio z aparatu w celu wysyłania pocztą e-mail lub przesyłania do wyświetlacza KODAK PULSE lub do serwisów KODAK Gallery, FACEBOOK, FLICKR, KODAK Gallery, YouTube, TWITTER, ORKUT, YANDEX i KAIXIN001. Pyłoszczelny, wodoodporny EASYSHARE SPORT. Wystarczy nacisnąć, by zrobić wrażenie To Kodak.

czytaj więcej
Kodak Slice: Aparat fotograficzny z ekranem dotykowym

Kodak Slice: Aparat fotograficzny z ekranem dotykowym

2011-02-21 16:55:00

Dzięki aparatowi fotograficznemu KODAK SLICE z ekranem dotykowym możesz zabierać swoje zdjęcia ze sobą — nie zajmując miejsca na karcie pamięci. Aparat SLICE wyposażono w funkcję wbudowanego albumu fotograficznego, który pozwala przeglądać i porządkować przenośną wersję kompletnej kolekcji zdjęć na dynamicznym ekranie dotykowym. Z kolei naciśnięcie przycisku Share (Udostępnianie) firmy Kodak pozwala oznaczyć zdjęcia do przesłania bezpośrednio do usługi KODAK Gallery, serwisów YouTube, FACEBOOK i FLICKR lub do wysłania pocztą e-mail. Twoje zdjęcia były zawsze bliskie Twemu sercu. Teraz możesz je przechowywać w zasięgu ręki. Prawdziwe chwile KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Aparat Kodak Easyshare M522

Aparat Kodak Easyshare M522

2011-02-19 16:22:00

Poznaj aparat fotograficzny KODAK EASYSHARE / M522 — mały nowoczesny aparat firmy Kodak, z zacięciem do udostępniania. Trzy proste czynności wystarczą do podzielenia się swoim światem, od najbardziej zwariowanegozdjęcia twojej ekipy do epickiej podróży. Wystarczy nacisnąć przycisk Share i wybrać miejsce do udostępniania. Po podłączeniu aparatu do komputera, twoje wspaniałe zdjęci o wysokiej roz dzielczości zostaną automatycznie wysłane do poczty e-mail i wyświetlacza KODAK PULSE Display lub serwisów KODAK Gallery, FACEBOOK, FLICKR, KODAK Gallery, YouTube, TWITTER, ORKUT, YANDEX i KAIXIN00. Nagle, wszyscy będą mogli uśmiechnąć się na widok twoich wyczynów. To Kodak.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P