Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Elektroniczna ramka Kodak Pulse W730S

Elektroniczna ramka Kodak Pulse W730S

2011-09-30 09:47:00

Nowe zdjęcia zrobione przez Ciebie w bieżącym tygodniu. Wspaniałe zdjęcie zrobione przez siostrę smartfonem. Nowe zdjęcia znajomych, zamieszczone właśnie na FACEBOOKU. Dzięki elektronicznej ramce KODAK PULSE są one automatycznie pobierane i gotowe do wyświetlania. Wyświetlacz otrzymuje niekończący się strumień zdjęć od wszystkich Twoich znajomych i stale odświeża Twoją kolekcję zdjęć. Wystarczy dotknięcie ekranu, aby wysłać komentarz i przekazać wszystkim, jak bardzo podobają ci się ich zdjęcia. Elektroniczna ramka PULSE zapewnia dwustronną łączność z rodziną i znajomymi. Nowy sposób pokazania, że polegasz na firmie Kodak.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P86

Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P86

2011-08-08 13:41:00

Szukasz elektronicznej ramki ułatwiającej przywołanie z pamięci każdej chwili? Wypróbuj elektroniczną ramkę KODAK EASYSHARE P86. Przeglądanie zdjęć w zadziwiającej jakości jest tak proste, jak włożenie karty pamięci. Zobaczysz każde zdjęcie w jasnych, żywych, prawdziwych kolorach dzięki wbudowanemu układowi przetwarzania kolorów firmy KODAK. Ramka spełnia kryteria normy ENERGY STAR, dzięki czemu możesz udostępniać swoje przeżycia, oszczędzając przy tym energię. W końcu zdjęcia robi się po to, aby zapamiętać każdą chwilę. Prawdziwe chwile KODAK zdarzają się wtedy, gdy się nimi dzielisz.

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P76

Elektroniczna ramka Kodak Easyshare P76

2011-04-26 10:15:00

Wypuść swoje zdjęcia z komputera, niech przypominają najlepsze wspomnienia. Elektroniczna ramka KODAK EASYSHARE P76 to duże możliwości w eleganckim, niedrogim pakiecie. Możesz przechowywać i oglądać swoje ulubione zdjęcia bezpośrednio w ramce, a technologia przetwarzania kolorów KODAK sprawi, że będą one wyglądać jeszcze lepiej. Przyciągające oko przejścia i tryby wyświetlania przywołują wspomnienia. Co więcej, ramka spełnia kryteria normy ENERGY STAR, dzięki czemu możesz udostępniać więcej, zużywając mniej energii. Zdjęcia ożywiają wspomnienia. Dobrej zabawy!

czytaj więcej
Elektroniczna ramka Kodak Pulse

Elektroniczna ramka Kodak Pulse

2011-03-05 15:01:00

Nowe zdjęcia zrobione przez Ciebie w bieżącym tygodniu. Wspaniałe zdjęcie zrobione przez siostrę smartfonem. Nowe zdjęcia znajomych, zamieszczone właśnie na FACEBOOKU. Dzięki nowej elektronicznej ramce KODAK PULSE są one automatycznie pobierane i gotowe do wyświetlania. Wyświetlacz otrzymuje niekończący się strumień zdjęć od wszystkich Twoich znajomych i stale odświeża Twoją kolekcję zdjęć. Wystarczy dotknięcie ekranu, aby wysłać komentarz i przekazać wszystkim, jak bardzo podobają ci się ich zdjęcia. Elektroniczna ramka PULSE zapewnia dwustronną łączność z rodziną i znajomymi. Nowy sposób pokazania, że polegasz na firmie Kodak.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P