Kodak

Kodak w dziale RTV

Kamery Akcesoria

Kodak w dziale komputery

Drukarki / Skanery Tablety

Kodak w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Kodak w dziale informacje

Finanse Wiadomości
Drugie życie Kodaka

Drugie życie Kodaka

2013-05-01 09:02:00

Kodak wydał oświadczenie, w którym informuje, że w Q3 2013 po wprowadzeniu zmian, cięć oraz reorganizacji wyjdzie na prostą. Po sprzedaży patentów i inwestycji w nowe, a także zarysowaniu długofalowego planu działania na przyszłość firma jest dobrej myśli. Kodak złożył dokumenty do sądu w Nowym Yorku wskazując, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu w trzecim kwartale tego roku. Całe oświadczenie i plany Kodaka na najbliższe miesiące na stronie.

czytaj więcej
Kodak sprzedaje swoje patenty za 525 mln $

Kodak sprzedaje swoje patenty za 525 mln $

2012-12-19 17:37:00

Eastman Kodak zgodził się sprzedać swoje patenty za około 525 milionów dolarów, co jest kluczowym krokiem do oddalenia widma bankructwa "pioniera fotografii" w pierwszej połowie roku 2013. Umowa dotyczy prawie 1.100 patentów. Transakcja została zawarta z konsorcjum Intellectual Ventures & RPX Corp. Do podpisania końcowej umowy pozostały jeszcze do uregulowania drobne finansowe zobowiązania m.in. emerytalne w Wielkiej Brytanii. Czyli prawdopodobnie uda się uratować "kawałek historii fotografii", jednak Kodak po sprzedaży patentów oraz restrukturyzacji nie będzie już taki sam jak kiedyś.

czytaj więcej
Kodak sprzedaje serwis fotograficzny on-line za 23.8 mln $

Kodak sprzedaje serwis fotograficzny on-line za 23.8 mln $

2012-03-02 09:27:00

Bankrut Kodak sprzedaje swój serwis fotograficzny on-line firmie Shutterfly. Co warte podkreślenia Kodak Gallery zostało wystawione na aukcję, więc jeśli znajdzie się nabywca, który przebije cenę Shutterfly, czyli 23.8 mln dolarów to serwis zmieni właściciela ponownie. Obecni użytkownicy Kodak Gallery, a jest ich ponad 75 milionów, przeniesieni zostaną automatycznie do serwisu Shutterfly - oczywiście mogą zrezygnować z "przeprowadzki".

czytaj więcej
Bye, bye Kodaku

Bye, bye Kodaku

2012-02-09 16:47:00

Agencja Reuters podała informację, że Kodak zamyka produkcję aparatów cyfrowych i nastąpi to jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Szkoda, szkoda, ale takiego obrotu sprawy można było się spodziewać. Informowaliśmy wcześniej o tym, że amerykański koncern z siedzibą w Rochester jest na "dobrej" drodze do bankructwa, no ale teraz po zamknięciu produkcji aparatów uda się zaoszczędzić trochę dolarów i "jakoś" może wyjdzie się na prostą...."jakąś prostą".

czytaj więcej
Czy w styczniu Kodak ogłosi bankructwo?

Czy w styczniu Kodak ogłosi bankructwo?

2012-01-05 08:48:00

Oj, źle się dzieje w zasłużonej dla rynku fotograficznego firmie Kodak Eastman. W zeszłym roku firma straciła na giełdzie 88% swojej wartości, wczoraj akcje spadły o ponad 28% do 47 centów za jedną akcję i nie zanosi się, aby w tych pierwszych dniach stycznia 2012 roku miały podrożeć. Pisaliśmy również wcześniej o rezygnacji kolejnych członków zarządów spółki koncernu z siedzibą w Rochester.

czytaj więcej
Kodak: kolejna rezygnacja w zarządzie spółki

Kodak: kolejna rezygnacja w zarządzie spółki

2011-12-31 10:32:00

Nie najlepiej kończy się ten rok dla jednego z największych koncernów zajmujących się produkcją sprzętu fotograficznego na świecie - Eastman Kodak nie radzi sobie z trudną sytuacją finansową, a z "tonącego statku" uciekają kolejni dyrektorzy - do Adama Clammera i Heralda Chen dołączyła Laura Tyson - podał w piątek koncern z siedzibą w Rochester, w stanie Nowy Jork.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P