Cellular Line

Cellular Line w dziale komputery

Akcesoria

Cellular Line w dziale GSM

Akcesoria GSM
Cellular Line wprowadza akcesoria dedykowane  do serii Samsung Galaxy Pro

Cellular Line wprowadza akcesoria dedykowane do serii Samsung Galaxy Pro

2014-04-15 12:28:00

Cellular Line - akcesoria dedykowane do tabletów Samsung Galaxy Pro - jednych z najlżejszych i najcieńszych w swojej klasie urządzeń. Wybierając Tablet z tej serii trzeba zadbać również o jego maksymalną ochronę. Włoski producent, jak zwykle wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaproponował wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujące skuteczną ochronę produkty. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi poniżej modelami dostępnymi na polskim rynku już od początku kwietnia.

czytaj więcej
Second Glass - poznaj nowość marki Cellular Line (wideo)

Second Glass - poznaj nowość marki Cellular Line (wideo)

2014-04-09 16:47:00

Szukając ochronny dla wyświetlacza swojego smartfona zwracasz uwagę na grubość i funkcjonalność oferowanego produktu? Zależy Ci, aby był on jak najcieńszy i posiadał dodatkowe funkcje? A może poszukujesz czegoś innowacyjnego co zapewni 100% ochronę? Nowość marki Cellular Line z pewnością Cię zaskoczy i od dziś stanie się Twoim faworytem pośród akcesoriów do smartfona. Second Glass to cienka, wykonana z hartowanego szkła szyba, gwarantująca doskonałą ochronę ekranu smartfona.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P