PowerWalker

PowerWalker w dziale RTV

Inne

PowerWalker w dziale komputery

Akcesoria Inne Dyski, napędy i nośniki pamięci

O firmie PowerWalker

Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych. W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPS-y off-line z serii VFD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPS-y On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 40000 VA.

Ponadto firma oferuje rozwiązania w zakresie modułów bateryjnych do UPS-ów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPS-y Line Interactive oprócz gniazd komputerowych IEC C13 posiadają standardowe gniazdka 230V obowiązujące w Polsce.

PowerWalker: jeszcze lepsza ochrona urządzeń elektrycznych

PowerWalker: jeszcze lepsza ochrona urządzeń elektrycznych

2017-07-28 07:31:02

Popularny producentów UPS-ów właśnie poszerzył swoją ofertę o nowe produkty. Wśród nich znalazły się przeznaczone do użytku komercyjnego zasilacze awaryjne z serii VFI CG PF1.

czytaj więcej
PowerWalker: zasilacz na straży serwera

PowerWalker: zasilacz na straży serwera

2016-11-29 10:41:01

By firma funkcjonowała prawidłowo, musi posiadać własny serwer, na którym będą gromadzone wszystkie jej dane. W takiej sytuacji do ochrony przechowywanych informacji przed awarią nie wystarczy zwykły UPS, lecz zasilacze do urządzeń w szafach serwerowych, takie jak te z serii CPR 3/1 i 3/3 od Power Walkera.  

czytaj więcej
UPS dla twojego domu

UPS dla twojego domu

2016-07-29 09:33:28

Sprzęty wykorzystywane w dużych biurach czy serwerowniach różnią się od tych, z jakich korzysta się w domu. Stąd też do ochrony domowych urządzeń potrzebny jest inny UPS niż ten, po jaki sięgają spore firmy. Osobom mającym nieco mniejsze zapotrzebowanie na moc PowerWalker poleca serię zasilaczy awaryjnych VFD/FR. 

czytaj więcej
PowerWalker: bez prądu da się żyć?

PowerWalker: bez prądu da się żyć?

2016-04-21 07:22:00

Wędrujesz po leśnym szlaku w piękny, słoneczny, wiosenny dzień, nie niepokojony przez nic i przez nikogo. Czy życie może być w takiej sytuacji piękniejsze? Oczywiście, że tak: przecież w tym samym czasie możesz dodatkowo skorzystać z pięknej pogody, ładując przy jej pomocy swoje urządzenia elektroniczne dzięki BlueWalker Solar Power Bank.

czytaj więcej
PowerWalker zasilacz awaryjny

PowerWalker zasilacz awaryjny

2015-04-27 16:00:00

PowerWalker VFD 800 APFC to urządzenie zbliżone wyglądem do standardowej listwy zasilającej, które chroni nasz sprzęt przed skokami napięcia czy wyładowaniami elektrycznymi. Dzięki współpracy z komputerami wyposażonymi w zasilacz z aktywnym PFC jest doskonałym rozwiązaniem dla graczy.

czytaj więcej
Nowa seria zasilaczy PowerWalker

Nowa seria zasilaczy PowerWalker

2015-01-21 15:15:00

BlueWalker producent UPS-ów marki PowerWalker rozszerzył swoje portfolio o cztery nowe modele zasilaczy awaryjnych. Urządzenia zostały wykonane w topologii Line-interactive i są wyposażone w port USB kompatybilny z HID. HID jest podstawowym sterownikiem do monitoringu statusu urządzeń wykorzystywanym od lat w systemach Windows, Mac OS, Linux. Port USB HID umożliwia komunikację z podłączonymi urządzeniami bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Do zarządzania zasilaniem awaryjnym wykorzystywane są opcje zasilania awaryjnego w menu systemu operacyjnego, dzięki temu komputer stacjonarny zachowuje się jak laptop z podłączoną baterią. Seria ta jest najlepszym wyborem dla urządzeń w których nie mamy możliwości instalacji dodatkowego oprogramowania np. NAS, niektóre rejestratory cyfrowe, kioski fotograficzne czy bankomaty.

czytaj więcej
PowerWalker wprowadza na rynek nową serię UPS-ów

PowerWalker wprowadza na rynek nową serię UPS-ów

2014-09-05 14:21:00

Seria zasilaczy awaryjnych PowerWalker VI SE LCD, to UPS-y typu Line-Interactive, które oferują kompleksową ochronę i wysoką wydajność w domu lub małym biurze. Wyposażone w standardowe gniazda 230V nie wymagają stosowania dodatkowych adapterów.

czytaj więcej
Zasilacz awaryjny do instalacji 12 V

Zasilacz awaryjny do instalacji 12 V

2014-08-25 16:17:00

PowerWalker, producent zasilaczy awaryjnych wprowadził do oferty zasilacz buforowy, przeznaczony do urządzeń zasilanych prądem o natężeniu 12 V. Dzięki zastosowaniu zasilacza, mimo odcięcia źródła zasilania, nasz system alarmowy lub monitoringu, będzie działał jeszcze przez kolejne kilka godzin.

czytaj więcej
Zabezpiecz swój komputer przed burzą

Zabezpiecz swój komputer przed burzą

2014-06-05 09:29:00

Okres wiosenny i letni to czas w którym burze i towarzyszące im wyładowaniem elektryczne prześladują niejednego użytkownika komputera. Gdy w okolicy uderzy piorun i napięcie w sieci skoczy do krytycznego poziomu, wówczas możemy spodziewać się najgorszego scenariusza. Spalony zasilacz, płyta główna albo procesor, to tylko nieliczne przykłady z którymi zetknęli się użytkownicy komputerów podczas burzy.

czytaj więcej
UPS jak listwa zasilająca

UPS jak listwa zasilająca

2014-05-07 08:57:00

Zasilacz awaryjny PowerWalker VFD 800 APFC jest typem zasilacza Off-Line, którego moc rzeczywista wynosi 480W. Urządzenie, podobnie jak większość modeli SOHO tego producenta, zostało wyposażone w gniazda typu francuskiego (z bolcem uziemiającym). W przeciwieństwie do większości UPS-ów na rynku, nie wymaga stosowania żadnych adapterów jeśli chcemy podłączyć urządzenie typu drukarka, router itp.

 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P