LG
Smartfony LG z aktualizacją Android 7.0

Smartfony LG z aktualizacją Android 7.0

2016-11-08 07:41:06

Smartfony LG G5 w Korei zostały aktualizowane do nowego systemu Android 7.0 Nugat. Producent zapowiedział, że aktualizacja wkrótce obejmie kolejne rynki i urządzenia. Co nowego? Przeglądanie moze odbywać się za pomocą zainstalowanej aplikacji In Apps, możliwość wielu ekranów i przełączania się wraz z podglądem między aplikacjami i sporo , sporo więcej. 

czytaj więcej
LG Electronics rozpocznie standaryzację UX

LG Electronics rozpocznie standaryzację UX

2014-08-19 09:23:25

LG Electronics rozpocznie standaryzacji swoich urządzeń z funkcjonalnościami UX, które po raz pierwszy wprowadzono w nowym LG G3, a do wszystkich pozostałych smartfonów i tabletów wprowadzonych w drugiej połowie tego roku.

czytaj więcej
LG Optimus G Pro z nowymi funkcjonalnościami

LG Optimus G Pro z nowymi funkcjonalnościami

2013-04-11 07:13:00

Smartfon LG G Pro zadebiutował już w Korei Południowej, na pozostałych rynkach wciąż klienci czekają, a tym czasem producent zaprezentował uaktualnienie do smartfonu. LG G Pro został wyposażony w funkcje nagrywania, Smart Video oraz Dual Camera. Więcej można zobaczyć na poniższym wideo wypuszczonym do sieci przez LG.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P