LG
IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

2017-08-23 12:00:00

Podczas zbliżających się targów IFA 2017 LG Electronics zaprezentuje linię urządzeń do pielęgnacji ubrań, wśród których zadebiutują najnowsze pralki TWINWash™. Wraz z nowymi modelami LG pokaże innowacje, zastosowane w wysoko wydajnych suszarkach oraz szafie LG Styler, dzięki którym odzież na dłużej zachowa nienaganny wygląd.

czytaj więcej
Nowe pralki LG zaprezentowane

Nowe pralki LG zaprezentowane

2016-10-10 14:45:00

LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszą serię pralek oraz pralko-suszarek, która wyróżnia się przede wszystkim cichą i bezszelestną pracą, niskim zużyciem wody i energii oraz niezawodnością przez długie lata. Do Polski trafiły już modele wyposażone w funkcje takie jak Turbo Wash, 6 Motion czy Direct Drive wsparte inteligentną aplikacją NFC Tag On dostępną na smartfony z system operacyjnym Android, która dodatkowo poszerza możliwości najnowszych pralek LG.

czytaj więcej
LG zaprezentuje najnowsze rozwiązania AGD na IFA 2016 w Berlinie

LG zaprezentuje najnowsze rozwiązania AGD na IFA 2016 w Berlinie

2016-09-01 07:39:00

W czasie zbliżających targów IFA 2016 w Berlinie firma LG Electronics zaprezentuje dwa wysoko wydajne urządzenia Centum System™ zaprojektowane z myślą o rynku europejskim: pralkę oraz lodówkę. Udoskonalenie głównych technologii - silnika Inverter Direct Drive Motor stosowanego w pralkach oraz sprężarki Inverter Linear Compressor, rozwiązania znanego z lodówek LG - pozwoliło wyraźnie zwiększyć niezawodność i energooszczędność urządzeń.

czytaj więcej
LG zaprezentuje nowe, wszechstronne urządzenia gospodarstwa domowego

LG zaprezentuje nowe, wszechstronne urządzenia gospodarstwa domowego

2016-08-29 14:37:51

Na tegorocznych targach IFA, firma LG Electronics pokaże najnowsze rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji ubrań. Prezentowana linia produktów będzie obejmować, m.in. zupełnie nową pralkę TWINWash, energooszczędną pralko-suszarkę Centum System oraz szafę LG Styler.

czytaj więcej
LG na festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016

LG na festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016

2016-04-19 10:19:00

Podczas tegorocznego festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016, firma LG Electronics zaprezentowała najnowszą kolekcję urządzeń stworzonych w odpowiedzi na potrzeby europejskiego rynku. Gwiazdami były produkty z prestiżowej linii LG SIGNATURE wyposażone w innowacyjny Centum System oraz czujniki SmartThinq, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć ekosystem SmartHome.

czytaj więcej
Pralka LG w księdze rekordów Guinnessa

Pralka LG w księdze rekordów Guinnessa

2016-04-12 18:42:03

Firma LG Electronics oraz Bryan Berg, ekspert w układaniu karcianych konstrukcji, ustanowili nowy rekord świata dla domku z kart wybudowanego w ciągu 12 godzin. Rekord ten jest jeszcze bardziej imponujący ze względu na fakt, że budowla o wysokości 3,3 metra została ustawiona na blacie pralki LG Centum, w której włączono wirowanie z prędkością 1000 obr./min. Bryan Berg, absolwent kierunku Architektura na Uniwersytecie Harvarda, domki z kart buduje od ósmego roku życia. We współpracy z firmą LG ustanowił nowy rekord Guinnessa tworząc konstrukcję posiadającą aż 48 kondygnacji.

czytaj więcej
Nowości LG na CES 2016 - Signature

Nowości LG na CES 2016 - Signature

2016-01-05 18:22:00

Firma LG Electronics oficjalnie zaprezentowała najnowszą linię LG SIGNATURE, która łączy w sobie to, co najlepsze w jej produktach: innowacyjność i oszałamiający design. Wyrafinowana prostota to kwintesencja linii LG SIGNATURE. Początkowo w jej skład wejdzie seria nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych i estetycznie zaprojektowanych produktów takich jak telewizor LG OLED 4K z funkcją HDR, pralka TWIN Wash™, lodówka Door-in-Door™, hybrydowy oczyszczacz powietrza, podwójny piekarnik oraz zmywarka TurboSteam™. W przyszłości linia LG SIGNATURE będzie wzbogacona o kolejne produkty.

czytaj więcej
Inteligentne pralki LG w Polsce

Inteligentne pralki LG w Polsce

2015-11-30 11:11:00

Firma LG wprowadziła najnowszą linię pralek LG TurboWash, które przypadną do gustu zarówno oszczędnym konsumentom, jak i pasjonatom najnowszych technologii. Nowa seria została wyposażona w szereg autorskich technologii LG oraz łączność NFC, które ułatwiają życie użytkownika bez względu na to na jakim etapie życia się znajduje. Nowe pralki LG TurboWash zmieniają nudny obowiązek jakim jest pranie w nowe, spersonalizowane doświadczenie.

czytaj więcej
IFA 2015: LG prezentuje innowacyjne pralki z podwójnym bębnem  oraz nowym systemem zawieszenia

IFA 2015: LG prezentuje innowacyjne pralki z podwójnym bębnem oraz nowym systemem zawieszenia

2015-08-26 13:50:00

Na targach IFA 2015 w Berlinie, firma LG Electronics zaprezentuje innowacyjny system zawieszenia Centum System, opracowany specjalnie w celu zwiększenia niezawodności i trwałości pralek ładowanych od przodu. Najnowsze modele pralek będą również miały bardziej ekskluzywny charakter i wygląd. Na targach IFA 2015 odbędzie się też europejska premiera pralki LG TWIN Wash, pierwszego urządzenia pozwalającego na jednoczesne pranie dwóch wsadów.

czytaj więcej
CES 2015 - Pranie według LG

CES 2015 - Pranie według LG

2015-01-05 18:21:00

Na CES 2015 LG redefiniuje pranie. Najnowsza pralka wyposażona została w Flexible System z TWIN Wash, TurboWash™ 2.0 oraz TurboSteam, które ułątwiają nam pranie delikatnych ubrań. Poza technologię wzrok przykuwa także design i m.in. dodatkowy schowek na brudne rzeczy. Więcej o produkcie na stronie.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P