LG
Nowoczesne, inteligentne AGD od LG

Nowoczesne, inteligentne AGD od LG

2017-01-05 09:59:19

Firma LG Electronics zaprezentuje podczas CES ® 2017, swoją flagową lodówkę Door- in-Door ® wyposażoną w 29 calowy wyświetlacz LCD oraz szereg wygodnych rozwiązań zapewnianych przez usługę Alexa Voice Service firmy Amazon. Użytkownik, przy pomocy podwójnego stuknięcia, uruchamia funkcję InstaView, dzięki której wyświetlacz staje się przezroczysty, pozwalając sprawdzić zawartość lodówki bez otwierania drzwi. Aby zauważalnie poszerzyć możliwości wbudowanego wyświetlacza oraz wykorzystać złącze WiFi, firma LG wyposażyła lodówkę w system webOS. Dzięki temu, sprzęt staje się prostym w obsłudze systemem do efektywnego planowania zakupów żywności oraz przygotowywania posiłków.

czytaj więcej
LG zaprezentuje najnowsze rozwiązania AGD na IFA 2016 w Berlinie

LG zaprezentuje najnowsze rozwiązania AGD na IFA 2016 w Berlinie

2016-09-01 07:39:00

W czasie zbliżających targów IFA 2016 w Berlinie firma LG Electronics zaprezentuje dwa wysoko wydajne urządzenia Centum System™ zaprojektowane z myślą o rynku europejskim: pralkę oraz lodówkę. Udoskonalenie głównych technologii - silnika Inverter Direct Drive Motor stosowanego w pralkach oraz sprężarki Inverter Linear Compressor, rozwiązania znanego z lodówek LG - pozwoliło wyraźnie zwiększyć niezawodność i energooszczędność urządzeń.

czytaj więcej
Mrożą energooszczędnością - lodówki LG już w sprzedaży

Mrożą energooszczędnością - lodówki LG już w sprzedaży

2016-07-05 07:35:00

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek nową linię lodówek Premium Kombi oraz Premium Side by Side, których główne wyróżniki to niespotykany komfort użytkowania oraz wychodząca poza światowe standardy energooszczędność. Nowe modele zostały wyposażone w wiele rozwiązań zapewniających optymalne warunki przechowywania żywności oraz ułatwiających utrzymywanie porządku wewnątrz lodówki. Dodatkowo, najnowsze chłodziarki LG wyposażono w innowacyjny i wyjątkowy kompresor Inverter Linear Compressor, który nie tylko pozwala zmniejszyć rachunki za prąd, ale również sprawia, że lodówka będzie służyć przez wiele lat.

czytaj więcej
LG na festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016

LG na festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016

2016-04-19 10:19:00

Podczas tegorocznego festiwalu innowacji InnoFest Eorope 2016, firma LG Electronics zaprezentowała najnowszą kolekcję urządzeń stworzonych w odpowiedzi na potrzeby europejskiego rynku. Gwiazdami były produkty z prestiżowej linii LG SIGNATURE wyposażone w innowacyjny Centum System oraz czujniki SmartThinq, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć ekosystem SmartHome.

czytaj więcej
Innowacje w lodówkach LG, ratunek przed upałami.

Innowacje w lodówkach LG, ratunek przed upałami.

2015-07-15 15:33:00

Na polski rynek weszły właśnie najnowsze lodówki od LG projektowane według koncepcji: „Innovations for better life”. Projektanci LG zaprojektowali rozwiązania, które oprócz świeżych produktów na dłużej, zagwarantują także szybkie ochłodzenie w upalne dni. Najnowsza linia lodówek Side-by-Side 2015 została wyposażona w zaawansowane funkcje, inteligentne technologie i innowacje, które zwiększają komfort użytkowania szczególnie latem.

czytaj więcej
Lodówki LG biją rekordy oszczędności

Lodówki LG biją rekordy oszczędności

2015-07-08 11:05:00

Lodówka w domu - bez wątpienia jeden z najbardziej użytecznych sprzętów, a zarazem najbardziej „prądożerny” …do dziś. Bowiem firma LG Electronics wprowadziła już na polski rynek najnowsze lodówki, które wyróżniają się rekordowo niskim zużyciem energii i rozwiązaniami pozwalającymi zaoszczędzić przestrzeń, czas i pieniądze. Zarówno modele lodówek LG Side-by-Side jak i lodówko-zamrażarek Combi zostały wyposażone w szereg udogodnień, dzięki którym są wydajniejsze, a okres ich niezawodności jeszcze dłuższy.

czytaj więcej
CES 2015 - Najnowsza lodówka LG Door-in-door

CES 2015 - Najnowsza lodówka LG Door-in-door

2015-01-05 09:28:00

Firma LG Electronics (LG) w 2015 roku planuje wprowadzić na rynek pierwszą lodówkę o dużej pojemności z podwójnymi drzwiami „Door-in-Door”- konceptem LG wielokrotnie nagradzanym. Najnowszy model lodówki LPXS34886C zostanie zaprezentowany wśród znaczących innowacji AGD od LG na międzynarodowych tragach CES 2015 w Las Vegas.

czytaj więcej
Lodówki side-by-side

Lodówki side-by-side

2014-11-15 22:09:00

Lodówka to jeden z elementów wyposażenia kuchni, bez którego nie można się obyć. Musi ona być nie tylko pojemna i pasować do wystroju, ale też oszczędzać energię, bo jako jedyny sprzęt w domu działa przez cały czas. Na rynku istnieje duży wybór sprzętu AGD tego typu, ale coraz bardziej popularne stają się lodówki typu side-by-side.

czytaj więcej
AGD na IFA Berlin 2014 od LG - lodówki

AGD na IFA Berlin 2014 od LG - lodówki

2014-09-10 14:35:00

Dzięki wyjątkowej wydajności energetycznej A+++ - 20% w połączeniu z systemem Total No Frost lodówki LG z dolnym zamrażalnikiem są liderami na rynku w dziedzinie oszczędności energii. Zawdzięczają to autorskiemu rozwiązaniu - specjalnie zaprojektowanej liniowej sprężarce inwerterowej, która cechuje się zredukowanym do minimum tarciem, większą trwałością i mniejszym hałasem. W testach przeprowadzonych przez VDE lodówki LG wyposażone w inwerterową sprężarkę liniową okazały się o 32 procent bardziej energooszczędne1 niż te, które były wyposażone w konwencjonalne kompresory tłokowe, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd.

czytaj więcej
Inteligentne lodówki LG z funkcją Smart Diagnosis

Inteligentne lodówki LG z funkcją Smart Diagnosis

2014-07-22 16:02:00

LG Electronics (LG) wprowadziło do Polski nową serię lodówek wyposażonych w innowacyjny system diagnostyczny Smart Diagnosis, wykorzystujący telefon użytkownika do usprawnienia procedur serwisowych.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P