LG
Firmy LG Electronics oraz HERE Technologies razem dla rozwoju samochodów autonomicznych

Firmy LG Electronics oraz HERE Technologies razem dla rozwoju samochodów autonomicznych

2018-01-05 12:00:00

LG Electronics nawiązuje współpracę z firmą HERE Technologies (HERE), ogólnoświatowym dostawcą cyfrowych map nawigacyjnych oraz usług lokalizacyjnych. Partnerstwo zaowocuje stworzeniem rozwiązań telematycznych nowej generacji przeznaczonych do samochodów autonomicznych. Efektem końcowym prac będzie połączenie zaawansowanej technologii telematycznej firmy LG z precyzyjnymi mapami i usługami lokalizacyjnymi opartymi na platformie HERE Open Location Platform. Dzięki planowanej współpracy, LG i HERE chcą zaoferować firmom motoryzacyjnym z całego świata niezawodne i bezpieczne centrum przesyłania danych na potrzeby wysoce zautomatyzowanych i w pełni autonomicznych pojazdów.

czytaj więcej
LG na targach motoryzacyjnych w Genewie

LG na targach motoryzacyjnych w Genewie

2015-03-04 08:14:00

Pisaliśmy ostatnio na informacjebranzowe.pl, o tym że Apple wybiera się na targi do Genewy. Na 85.Międzynarodowych Targach Samochodowych swoje pięć minut będzie miało również LG. Wyraźnie widać, że nowe technologie spoglądają w kierunku branży motoryzacyjnej. Ciekawe co z tego "się urodzi"? Jeśli takie auta jak na głównej fotce to jesteśmy za. Z niecierpliwością czekamy na Apple Car, czy też takie perełki jak ten koncept car LG.

czytaj więcej
LG Optimus z NFC, czyli Optimus LTE Tag

LG Optimus z NFC, czyli Optimus LTE Tag

2012-02-20 11:34:00

LG  dorzuca do swojego urządzenia Optimus technologię NFC( Near Field Communication), która pozwala na komunikację telefonu z "specjalnymi naklejkami", które automatycznie konfigurują ustawienia w Twoim samochodzie. Naklejami na desce rozdzielczej i można rozpocząć podróż. Optimus LTE Tag pozwala automatycznie włączyć system GPS lub połączenie Bluetooth, czy też zwiększyć głośność.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P