Yamaha

Yamaha w dziale komputery

Aplikacje Głośniki

Yamaha w dziale informacje

Wydarzenia Nagrody Promocje
Yamaha MusicCast NP-S303 - odtwarzacz strumieniowy nowej generacji

Yamaha MusicCast NP-S303 - odtwarzacz strumieniowy nowej generacji

2017-06-30 10:37:15

Yamaha już niebawem wprowadzi do sprzedaży najnowszy odtwarzacz strumieniowy MusicCast NP-S303. Swój wyjątkowy charakter odtwarzacz zawdzięcza obsłudze serwisów muzycznych i plików high-res, kompatybilności z systemem MusicCast oraz wbudowanej łączności bezprzewodowej. Urządzenie wyróżnia się także wyrafinowaną konstrukcją układu audio, opartą na unikatowych rozwiązaniach hi-fi Yamahy, i zapewnia wysoką jakość dźwięku oraz niesamowitą funkcjonalność.

czytaj więcej
Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha MusicCast R-N303D

2017-06-30 08:11:00

Yamaha za pośrednictwem sieciowego amplitunera hi-fi MusicCast R-N303D wprowadza użytkowników w nową erę hi-fi. Model ten wykorzystuje wysokiej jakości komponenty, w tym zaawansowany przetwornik c/a 192 kHz/24 bity, i kompatybilny jest z systemem Yamaha MusicCast. Ponadto urządzenie wyposażone jest w tuner cyfrowy DAB+ i obsługuje serwisy strumieniowe Spotify, Tidal i Deezer, pliki high-res oraz łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.

czytaj więcej
Yamaha MusicCast R-N803D - sieciowy amplituner stereo, który łączy tradycję z nowoczesnością

Yamaha MusicCast R-N803D - sieciowy amplituner stereo, który łączy tradycję z nowoczesnością

2017-06-28 20:08:20

Yamaha rozszerza swoją ofertę o całkowicie nowy sieciowy amplituner stereo. MusicCast R-N803D został zbudowany w oparciu o legendarną koncepcję hi-fi ToP-ART, dzięki której gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Urządzenie jest także pierwszą konstrukcją hi-fi wyposażoną w wyrafinowaną technologię YPAO R.S.C. Jako model z rodziny MusicCast zapewnia szeroki dostęp do muzyki sieciowej i obsługuje łączność bezprzewodową. Całość dopełnia wbudowany tuner DAB+.

czytaj więcej
Yamaha wprowadza nową generację amplitunerów AV z serii Aventage

Yamaha wprowadza nową generację amplitunerów AV z serii Aventage

2017-05-08 12:15:53

Yamaha rozszerza swoje portfolio o pięć amplitunerów AV z najnowszej serii Aventage RX-A70. Wszystkie model należą do rodziny MusicCast i wyposażone są w rozwiązania oczekiwane przez wymagających miłośników muzyki i kina domowego - wideo 4K, obsługę formatów Dolby Atmos®, DTS:X™ i plików high-res, dostęp do serwisów muzycznych, np. Tidal i Deezer, oraz tuner DAB+. Urządzenia wprowadzają do serii Aventage także funkcję Triggered Auto Playback i obsługę Dolby Vision.

czytaj więcej
Yamaha przedstawia bezprzewodowy adapter strumieniowy MusicCast WXAD-10

Yamaha przedstawia bezprzewodowy adapter strumieniowy MusicCast WXAD-10

2017-04-05 13:15:23

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje nowe urządzenie Yamahy z rodziny MusicCast. Model MusicCast WXAD-10 jest bezprzewodowym adapterem strumieniowym. Podłączając go do dowolnego systemu stereo lub kina domowego użytkownik zyskuje pełen dostęp do funkcji sieciowych gwarantowanych przez MusicCast, np. obsługę internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego, a także możliwość podłączenia urządzenia do systemu multiroom.

czytaj więcej
Yamaha prezentuje amplitunery AV z nowej serii RX-V83

Yamaha prezentuje amplitunery AV z nowej serii RX-V83

2017-03-29 11:12:00

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutują amplitunery kina domowego z nowej serii Yamaha RX-V83. Najnowszą gamę produktów tworzą cztery konstrukcje: RX-V383, MusicCast RX-V483, MusicCast RX-V583 i flagowy model MusicCast RX-V683. Nowością przygotowaną przez projektantów Yamahy jest wyposażenie każdego amplitunera w obsługę HDR Video Dolby Vision, tryb Direct oraz funkcję skalowania wideo do rozdzielczości 4K. Do zalet bardziej zaawansowanych modeli, oprócz obsługi systemu MusicCast, należą także obsługa funkcji Triggered Auto Playback i HDMI z eARC. Flagowy MusicCast RX-V683 jako jedyny wyposażony został w system YPAO R.S.C. oraz wejście Phono.

czytaj więcej
Pierwszy na świecie fortepian dla inteligentnego domu: Yamaha multi-room Disklavier Enspire

Pierwszy na świecie fortepian dla inteligentnego domu: Yamaha multi-room Disklavier Enspire

2016-09-09 14:58:00

Więcej niż fortepian - Disklavier Enspire na nowo definiuje domową rozrywkę. Jako pierwszy na świecie fortepian multiroom, łączy się z komponentami audio Yamaha MusicCast w całym domu, zamieniając dowolne pomieszczenie w salę koncertową. Ponadto instrument ma kilka przełomowych funkcji rozrywkowych: na przykład serwis internetowy Yamaha Disklavier Radio, który naprawdę budzi instrument do życia - funkcja samodzielnej gry utworów udostępnionych z sieci sprawi, że instrument stanie się twoim osobistym pianistą. Muzykę dla serwisu dostarczają artyści związani z instrumentami Yamahy, m.in. Jamie Cullum, Sarah McLachlan i wielu innych, prezentujący wszystkie gatunki muzyczne. W istocie, Disklavier Enspire jest profesjonalnym instrumentem akustycznym, który zapewnia pianistom niepowtarzalne możliwości ekspresji. Wszystkie cyfrowe funkcje można z łatwością obsługiwać poprzez aplikację na smartfon lub tablet. Disklavier Enspire dostępny jest w różnych modelach, od klasycznego pianina, do fortepianu koncertowego.

czytaj więcej
Głośniki strumieniowe Yamaha MusicCast

Głośniki strumieniowe Yamaha MusicCast

2016-08-31 13:42:22

Za pomocą dwóch nowych głośników strumieniowych MusicCast, Yamaha wprowadza dwie kompaktowe konstrukcje multi-room, aby zapewnić najlepszą rozrywkę w całym domu. Dzięki zintegrowaniu popularnych technologii bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi, Apple AirPlay i Bluetooth, oba modele można z łatwością połączyć z domową siecią, a także ze smartfonem i tabletem - bez potrzeby stosowania przewodów.

czytaj więcej
Jeszcze więcej możliwości systemu Yamaha MusicCast

Jeszcze więcej możliwości systemu Yamaha MusicCast

2016-08-29 14:35:48

Słuchaj muzyki w każdym pomieszczeniu dzięki MusicCast: soundbary, głośniki strumieniowe, PianoCrafty i amplitunery stereo oraz wielokanałowe - Yamaha już wyposażyła w swoją technologię multi-room 23 komponenty audio. Ułatwia to znalezienie idealnego systemu do dowolnego pomieszczenia. Teraz Yamaha robi kolejny krok: odtwarzacze strumieniowe MusicCast WXA-50 (z wbudowanym wzmacniaczem) i MusicCast WXC-50 (z przedwzmacniaczem) zapewniają łatwy sposób, aby wprowadzić istniejące już w domach systemy hi-fi i kina domowego do środowiska multi-room.

czytaj więcej
Yamaha R-N402D: sieciowy amplituner z wybitną jakością dźwięku i obsługą MusicCast

Yamaha R-N402D: sieciowy amplituner z wybitną jakością dźwięku i obsługą MusicCast

2016-08-24 12:29:00

Wprowadzając MusicCast R-N402D Yamaha rozszerza swoją gamę wysokiej jakości amplitunerów stereo. Z doskonałym dźwiękiem i obsługą formatów audio wysokiej rozdzielczości, model ten zachwyci nawet wymagających miłośników hi-fi. Urządzenie obsługuje bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z domowej sieci, poprzez Apple AirPlay i Bluetooth. Dostępne są także serwisy muzyczne, takie jak Spotify lub Juke. Ponadto wbudowany tuner DAB/DAB+ umożliwia odbiór cyfrowego radia. Dzięki MusicCast, sieciowy amplituner można z łatwością podłączyć do rewolucyjnego świata multi-room Yamahy. Stylowe wzornictwo urządzenia nie tylko harmonijnie współgra z innymi komponentami hi-fi i kina domowego, lecz także z meblami w domowym salonie użytkownika.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P