AMI

AMI w dziale RTV

Dźwięk

AMI w dziale komputery

Routery / Modemy
Całkiem nowy router FRITZ!Box 4020

Całkiem nowy router FRITZ!Box 4020

2015-08-17 15:09:11

Nowy FRITZ!Box 4020 jest najmniejszym z rodziny routerów FRITZ!Box w historii, a równocześnie doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników stawiających pierwsze kroki w budowie domowej sieci na bazie produktów FRITZ! To bezprzewodowe urządzenie pozwala na nieskrępowane korzystanie z dostępu do Internetu przez sieć kablową, DSL, modem światłowodowy oraz może służyć jako element istniejącej już infrastruktury. FRITZ!Box 4020 jest wyposażony w jeden port WAN, cztery porty LAN i obsługuje serwer NAS. Umożliwiając przesył danych z prędkością do 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz, oferuje najszybsze połączenie w technologii Wireless N w swojej klasie, co docenią serfujący w sieci za pomocą smartfona, tabletu, czy notebooka. FRITZ!Box 4020 posiada jeden port USB 2.0, do którego można podłączyć modem 3G lub 4G, aby w razie potrzeby korzystać z mobilnej technologii dostępowej. Jako standard, wraz ze swym małym routerem FRITZ!Box, użytkownicy otrzymują także pięć lat gwarancji oraz wszechstronność systemu operacyjnego FRITZ!OS. Składa się na nią mnogość funkcji, np. bezprzewodowy dostęp dla gości, kontrola rodzicielska lub VPN. Dodatkowo, darmowa aplikacja FRITZ!App, oferuje dostęp do wielu innych funkcji routera FRITZ!Box. Urządzenie FRITZ!Box jest już dostępne w sprzedaży detalicznej.

czytaj więcej
AMI Musik DS5 - nowy przetwornik analogowo-cyfrowy

AMI Musik DS5 - nowy przetwornik analogowo-cyfrowy

2014-05-19 16:13:00

C4i wprowadza na polski rynek nowe, przystępne cenowo i funkcjonalne przetworniki analogowo-cyfrowe USB japońskiej firmy AMI. To młoda marka zatrudniająca doświadczonych inżynierów związanych wcześniej z czołowymi producentami zaawansowanego sprzętu audio. Opracowany przez nich przetwornik AMI Musik DS5 pokazuje, że tego typu urządzenia mogą z powodzeniem łączyć jakość i zaawansowane funkcje z atrakcyjną ceną.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P