Laurastar

Laurastar w dziale AGD

Inne Żelazka
Laurastar S6a dostępny dla polskich klientów

Laurastar S6a dostępny dla polskich klientów

2017-01-24 14:33:00

Zaprezentowany właśnie model Laurastar S6a korzysta z szeregu opatentowanych technologii Laurastar skomponowanych w myśl zasady najlepszej funkcjonalności względem ceny. S6a wyposażony został w funkcje i rozwiązania, które wpływają nie tylko na doskonałą jakość prasowania, ale również jego efektywność oraz łatwość użytkowania całego systemu. Nowy model podobnie jak inne urządzenia producenta cechuje się stałym, optymalnym ciśnieniem suchej pary 3.5 Bara. Jest to jedna z wyróżniających cech Laurastar, która gwarantuje profesjonalne efekty prasowania.

czytaj więcej
Limitowana edycja Laurastar Pulse na 35-lecie marki

Limitowana edycja Laurastar Pulse na 35-lecie marki

2015-07-09 15:23:00

Laurastar w wyjątkowy sposób świętuje swoją 35 rocznicę. Szwajcarski producent systemów do prasowania specjalnie z tej okazji prezentuje limitowaną wersję flagowego modelu Pulse. Nowa odsłona urządzenia to połączenie najwyższej technologii i jakości wykonania z gracją ubranej w nowy urodzinowy kolor.

czytaj więcej
Nowoczesna pielęgnacja modnej garderoby

Nowoczesna pielęgnacja modnej garderoby

2015-04-21 12:48:40

Od kilku lat obserwujemy w naszym kraju znaczne zwiększenie świadomości mody i coraz większe jej znaczenie w codziennym życiu. Coraz więcej z nas potrafi ubrać się w sposób ciekawy i modny, nie każdy jednak wie jak odpowiednio dbać o swoją ulubioną garderobę. 

czytaj więcej
Laurastar - bo każdy dzień roku to święto kobiet

Laurastar - bo każdy dzień roku to święto kobiet

2015-03-06 11:26:00

Dzień Kobiet to doskonały czas na to by pokazać wszystkim Paniom jak ważne są w życiu każdego mężczyzny. Upominki, prezenty, uroczyste kolacje i komplementy czynią ten dzień wyjątkowym. Zastanawiałyście się jak sprawić by czuć się tak każdego dnia?

czytaj więcej
Laurastar S7A  nowego systemu do prasowania parą marki Laurastar

Laurastar S7A nowego systemu do prasowania parą marki Laurastar

2015-01-28 13:48:00

Laurastar - szwajcarski producent wysokiej klasy systemów do prasowania parą do użytku domowego, wprowadził na polski rynek nowy model urządzenia Laurastar S7A. Zaprezentowany model S7A korzysta z szeregu opatentowanych technologii Laurastar. 35-letnie doświadczenie marki w budowie urządzeń do prasowania gwarantuje, że mamy do czynienia ze sprzętem z górnej półki.

czytaj więcej
Zimowa garderoba już nie straszna w pielęgnacji

Zimowa garderoba już nie straszna w pielęgnacji

2014-11-27 14:03:00

Jak wiadomo samodzielna pielęgnacja garderoby zimowej często przerasta możliwości domowe a nasze wierzchnie ciepłe okrycia często lądują w pralni. O ile jest to rozwiązanie skuteczne, to jest również kosztowne a dodatkowo wiąże się z niedogodnościami związanymi z wizytą w pralni. Sytuacja nasila się w przypadku rodziny, gdzie ilość kurtek i płaszczy często jest znaczna. Ponadto stosując takie rozwiązanie zazwyczaj nasze zimowe ubrania w pralni są rzadko, niekiedy tylko raz na sezon.

czytaj więcej
Nowe technologie w prasowaniu

Nowe technologie w prasowaniu

2014-08-19 11:53:11

Współczesne technologie ułatwiają nam niemal każdą dziedzinę życia. Nowoczesne rozwiązania stosowane przez inżynierów z całego świata mają na celu tworzenie produktów nie tylko wydajnych, ale również łatwych i przyjemnych w użytkowaniu. Podobnie dzieje się w branży urządzeń AGD, które coraz częściej zaskakują swoją pomysłowością i skutecznością.

czytaj więcej
Nowe generatory pary od Laurastar

Nowe generatory pary od Laurastar

2014-05-22 12:58:00

Szwajcarski producent Laurastar dodał do swojej oferty limitowaną wersję generatora pary Laurastar Lift. Dwa nowe egzotyczne kolory urządzeń wprowadzają wiosenny powiew w domowym prasowaniu. A zaawansowane rozwiązania czynią prasowanie jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym niż dotychczas.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P