iRobot

iRobot w dziale AGD

Odkurzacze

iRobot w dziale komputery

Aplikacje
iRobot Home 2.0 - ekran pokaże więcej,  a niedługo robot przyjmie komendy głosowe

iRobot Home 2.0 - ekran pokaże więcej, a niedługo robot przyjmie komendy głosowe

2017-03-16 08:16:50

iRobot Corp., pionier w dziedzinie domowej robotyki wprowadza dzisiaj nową odsłonę aplikacji iRobot HOME. Dzięki niej użytkownik po każdym zakończonym cyklu sprzątania będzie mógł zobaczyć m.in. wyświetlaną na ekranie mapę pokrycia powierzchni, jak również miejsca włączenia się systemu wykrywania obszarów bardziej zabrudzonych (Dirt Detect).  Niebawem nastąpi również integracja posiadających moduł komunikacji bezprzewodowej iRobotów z systemem kontroli głosowej Amazon Alexa™, co jeszcze bardziej ułatwi obsługę robota.

czytaj więcej
Nawigacja ku przyszłości

Nawigacja ku przyszłości

2017-02-07 11:45:05

Rynek robotów sprzątających rozwija się bardzo dynamicznie i wykorzystuje coraz więcej dostępnych rozwiązań. iRobot Corporation jako jego pionier i lider doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że produkt musi być stale rozwijany w oparciu o dostępne, ale i sprawdzone rozwiązania. Wszystko to ma na celu realizację nakreślonej przez firmę wizji marki oraz całej gałęzi gospodarki.

czytaj więcej
iRobot Roomba w nowej zbroi

iRobot Roomba w nowej zbroi

2016-11-08 11:31:00

iRobot od lat sukcesywnie wprowadza na polski rynek nowe modele robotów sprzątających. Nie tak dawno miała miejsce premiera robota mopującego Braava jet. Dziś amerykańska marka wzmacnia swój potencjał obronny na rzecz walki z zanieczyszczeniami prezentując nowe modele robota odkurzającego Roomba 680 oraz 681.  Oferta iRobot w Polsce skonstruowana jest tak, aby spełniać oczekiwania Polaków, którzy przy zakupie biorą pod uwagę stosunek jakości produktu do jego ceny.

czytaj więcej
iRobot Braava jet  - mopowanie również na dotykowym ekranie

iRobot Braava jet - mopowanie również na dotykowym ekranie

2016-09-01 11:25:00

iRobot Corporation, lider w dziedzinie domowej robotyki, wprowadza dzisiaj do oferty w Polsce przełomowego robota mopującego Braava jet. Został on zaprojektowany z myślą o czyszczeniu podłóg twardych. Jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania czystości w kuchniach i łazienkach. Cechami charakterystycznymi iRobota Braava jet są kompaktowe rozmiary, wibrująca głowica czyszcząca, precyzyjny rozpylacz płynu oraz nakładki do mopowania, które dokładnie czyszczą i zbierają zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Sugerowana cena katalogowa robota to 1099 zł.

czytaj więcej
iRobot uzupełnia gamę modeli robotów odkurzających serii 800 - Roomba 876

iRobot uzupełnia gamę modeli robotów odkurzających serii 800 - Roomba 876

2016-04-19 13:21:00

Cechą wyróżniającą roboty odkurzające Roomba serii 800 jest rewolucyjny system AeroForce. Jedną z jego cech charakterystycznych są dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki z bieżnikowaną, gumową powłoką, która zapobiega między innymi gromadzeniu się na nich zabrudzeń. Cały system AeroForce charakteryzuje się wysoką efektywnością pracy. Robot wyposażony jest ponadto w filtr typu HEPA, który zatrzymuje w zbiorniku nawet cząsteczki o wielkości 0,3 mikrona.

czytaj więcej
iRobot wprowadza do polskiej oferty nowy model robota mopującego - Braava 390T

iRobot wprowadza do polskiej oferty nowy model robota mopującego - Braava 390T

2016-04-19 13:19:00

Roboty mopujace Braava dostępne są na polskim rynku od 2013 roku. Powstały z myślą o dostarczeniu efektywnego rozwiązania w zakresie szybkiego mopowania podłóg twardych. Obecnie znajdujący się w ofercie model 390T zyskał udoskonalony system poruszania się iAdapt 2.0, który współpracuje z systemem nawigacji NorthStar. Dzięki temu rozwiązaniu robot jest w stanie rozpoznać miejsca, w których już sprzątał oraz te, do których powinien się jeszcze udać. Na wyposażeniu robota znajdziemy m.in. stację Turbo ładowania, która znacznie skraca czas ładowania robota.

czytaj więcej
iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

2016-03-02 10:57:00

iRobot Corporation swoje doświadczenie w tworzeniu robotów sprzątających rozwija od 2002 roku, kiedy to zaprezentował światu swój pierwszy model robota odkurzającego - Roomba. Na przestrzeni lat konstrukcja robota była i jest sukcesywnie rozwijana. Najnowszy model iRobot Roomba 980 posiada szereg przełomowych rozwiązań, które sprawiają, że wykonuje on swoje zadanie w sposób jeszcze bardziej efektywny, na bardzo dużych powierzchniach - do 185 m² .

czytaj więcej
iRobot wprowadza na Polski rynek nowy model topowej serii 800

iRobot wprowadza na Polski rynek nowy model topowej serii 800

2015-12-03 13:31:00

Wprowadzona do sprzedaży w 2014 r. seria 800 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem oraz uznaniem użytkowników od samego początku pojawienia się na rynku. Popularność ta związana była przede wszystkim z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Najnowszy model iRobota Roomba 886 czerpie pełnymi garściami także ze sprawdzonych patentów technologicznych wprowadzonych we wcześniejszych modelach.

czytaj więcej
10 sposobów na wiosenne porządki

10 sposobów na wiosenne porządki

2015-03-11 10:46:00

Wiosna zaczyna powoli o sobie przypominać. Zawsze miło obserwować jak przyroda budzi się do życia, również dłuższe operowanie słońca poprawia nasze samopoczucie. Wszystko wygląda bardzo pozytywnie do czasu, aż goszczące w naszych domach coraz dłużej naturalne światło nie ukarze nam pewnych oznak tego, że wiosna to również czas porządków. Przedstawiamy listę dziesięciu sposobów w sprzątaniu, nie tylko robotycznych.

czytaj więcej
Walentynkowa wersja iRobot Roomba 880

Walentynkowa wersja iRobot Roomba 880

2015-02-10 11:57:00

Roboty Roomba serii 800 są najbardziej zaawansowanymi modelami w gamie produktowej. Ich działanie opiera się na rewolucyjnej technologii AeroForce Performance Cleaning System, w której skład wchodzą m.in. nowe szczotki z gumową, bieżnikowaną powłoką, która pozwala na znaczące ograniczenie konieczności ich czyszczenia. iRobot Roomba poruszając się autonomicznie, samodzielnie i dokładnie posprząta różnego rodzaju podłogi, aby zapewnić domownikom więcej czasu na czynności, które naprawdę kochają.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P