Netis

Netis w dziale RTV

Akcesoria
Jak poradzić sobie z martwą strefą Wi-Fi w domu?

Jak poradzić sobie z martwą strefą Wi-Fi w domu?

2016-11-30 13:05:34

PL7622 kit to zestaw złożony z bezprzewodowego modelu PL7622 i przewodowego urządzenia PL7600. Celem adaptera jest wyeliminowanie tzw. „martwych stref” Wi-Fi. Przykładowo jeśli posiadamy router umiejscowiony w domu (na parterze) i jego sygnał jest niewystarczający dla lokatorów mieszkających na piętrze, to właśnie tutaj sprawdzi się wspominany adapter. 

czytaj więcej
Netis: Internet przez gniazdko elektryczne

Netis: Internet przez gniazdko elektryczne

2016-09-23 12:56:00

Szybki Internet bez konieczności wiercenia dziur w ścianach lub korzystania z modemu z ograniczonym zasięgiem? Tak, taki scenariusz jest możliwy dzięki HomePlugom, takim jak  PL7600 KIT od firmy Netis. Rolą PL7600 KIT jest zmiana instalacji elektrycznej w sieć internetową oraz połączenie w jej ramach komputera, telewizora czy zestawu kina domowego. Adapter jest zwłaszcza korzystnym rozwiązaniem dla osób, które przeraża wizja przeciągania kabli przez wszystkie pomieszczenia.  

czytaj więcej
Nowe routery Netis w ofercie Nelro Data

Nowe routery Netis w ofercie Nelro Data

2016-06-13 10:18:31

- Prowadzimy dystrybucję rozwiązań Netis od początku roku, a poszerzenie oferty jest w prostej linii efektem dobrych opinii o marce, przekładających się na decyzje zakupowe. Klienci cenią przede wszystkim niezawodność sprzętu, co w połączeniu z przystępną ceną i ciekawym wzornictwem stanowi przewagę rynkową nad droższymi produktami konkurencji - tłumaczy Łukasz Pacholski, COO Nelro Data SA.

czytaj więcej
5 sposobów na poprawienie zasięgu sieci Wi-Fi

5 sposobów na poprawienie zasięgu sieci Wi-Fi

2016-01-29 11:32:29

Słaby zasięg Wi-Fi, szczególnie w dużych mieszkaniach to zmora wielu osób. Wolny internet lub po prostu jego brak potrafi być niezwykle uciążliwy. Jest jednak kilka łatwych sposobów na zwiększenie zasięgu i naprawienie tego problemu.

czytaj więcej
Patent na stabilny ping w grze

Patent na stabilny ping w grze

2015-12-15 14:37:11

Jest nim QoS, czyli Quality of Service, które dostępne jest w niektórych routerach. Na czym polega ta funkcja? Na ustalaniu priorytetów wykorzystania łącza dla konkretnych komputerów lub usług. Pozwala określić minimalną lub maksymalną przepustowość łączy dla poszczególnych stacji roboczych, dzięki czemu zmniejsza się ich wzajemne oddziaływanie.

czytaj więcej
Netis: router na suficie

Netis: router na suficie

2015-07-17 15:08:00

Umieszczenie routera w odpowiednim miejscu, tak aby jego zasięg obejmował jak największą część lokalu to nie lada problem. Często ograniczeniem jest samo urządzenie. Zupełnie inaczej jest z nowym modelem WF2520P firmy Netis.

czytaj więcej
Router z zasięgiem do 10 km

Router z zasięgiem do 10 km

2015-07-07 16:27:15

Router WF2322 z mocą transmisji do 30 dBm/1000 mW i wbudowaną anteną kierunkową podwójnej polaryzacji zapewnia duży zasięg działania i wysoką wydajność w bezprzewodowym dostępie do internetu. Dzięki wytrzymałej i wodoodpornej obudowie urządzenie jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe jak wilgoć, deszcz, śnieg czy silne podmuchy wiatru.

czytaj więcej
Jak rozwiązać problem słabego sygnału Wi-Fi?

Jak rozwiązać problem słabego sygnału Wi-Fi?

2015-05-11 18:33:40

Z problemem słabego sygnału Wi-Fi w domu lub biurze z pewnością spotkał się niejeden z nas. Przyczyną może być specyficzna konstrukcja budynku, grube ściany i strop lub zakłócenia sygnału spowodowane dużą ilością ruterów pracujących na tym samym kanale (np. w bloku). Na szczęście jest na to rada - wzmacniacz sygnału. 

czytaj więcej
Sieć internetowa przez gniazdko elektryczne

Sieć internetowa przez gniazdko elektryczne

2015-05-04 12:08:00

Adapter Power Line Netis AV500 poprzez wykorzystanie istniejących kabli elektrycznych umożliwia transmisje danych z prędkością do 500 Mbps. Dzięki wsparciu standardu HomePlug AV jest idealnym rozwiązaniem do przesyłania strumieniowego wideo HD, gier online czy przeglądania stron internetowych.

czytaj więcej
Router dla graczy z rozbudowaną funkcją QoS

Router dla graczy z rozbudowaną funkcją QoS

2015-03-30 16:51:20

Netis WF2681 posiada funkcje automatycznego uruchomienia rozbudowanego trybu QoS z możliwością ustawienia priorytetu łącza internetowego dla procesu odpowiedzialnego za wybraną grę online. Po zdefiniowaniu odpowiednich procesów, router rozpoznaje uruchomioną grę i nadaje jej przywilej dla łącza internetowego. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne wykorzystanie łącza i pozwala cieszyć się niczym nie przerwaną rozrywką. Cała konfiguracja jest bardzo prosta i wymaga jedynie wskazania pliku wykonywalnego danej gry (plik uruchamiający grę) i przyznania mu odpowiedniego priorytetu oraz maksymalnego procentowego udziału łącza. 

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P