Gamdias

O firmie Gamdias

Założony w 2012, GAMDIAS produkuje unikatowe, innowacyjne akcesoria stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach - graczach. Pierwsze trzy litery GAM symbolizują sztukę gry w ruchu, a końcówka DIAS oznacza po łacinie boga. GAMDIAS to gamingowa marka, której produkty czerpią inspiracje z Mitologii Greckiej. Celem GAMDIAS jest osiągnięcie statusu jednej z trzej najlepszych marek gamingowych na świecie.

GAMDIAS EROS GHS2200

GAMDIAS EROS GHS2200

2014-10-01 11:08:00

GAMDIAS ogłosiło premierę zestawu słuchawkowego EROS GHS 2200. Headset jest wyposażony w 40mm głośniki z magnesem neodymowym zapewniającym czysty i głęboki dźwięk basów, sopranów i altów. Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 sprawi, że gracz usłyszy kroki przeciwnika za swoimi plecami. Dzięki temu z łatwością zlokalizuje wrogów i zdąży uniknąć ich ataków bądź ukryć się i znienacka uderzyć. Wszystko to w czasie rzeczywistym, bez żadnychopóźnień, nawet w środku gamingowej akcji.

czytaj więcej
4. wymiar gamingu - słuchawki GAMDIAS HEPHAESTUS

4. wymiar gamingu - słuchawki GAMDIAS HEPHAESTUS

2014-08-18 12:55:00

GAMDIAS, producent wysokiej klasy akcesoriów dla graczy, wprowadza na rynek słuchawki HEPHAESTUS - GHS2000. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, wbudowane systemy chłodzenia i wibracji oraz ergonomiczny kształt - nowe słuchawki GAMDIAS gwarantują 4-wymiarowe wrażenia z gry.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P