Gamdias

O firmie Gamdias

Założony w 2012, GAMDIAS produkuje unikatowe, innowacyjne akcesoria stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach - graczach. Pierwsze trzy litery GAM symbolizują sztukę gry w ruchu, a końcówka DIAS oznacza po łacinie boga. GAMDIAS to gamingowa marka, której produkty czerpią inspiracje z Mitologii Greckiej. Celem GAMDIAS jest osiągnięcie statusu jednej z trzej najlepszych marek gamingowych na świecie.

GAMDIAS przedstawia podkładkę pod mysz NYX Speed Edition

GAMDIAS przedstawia podkładkę pod mysz NYX Speed Edition

2014-11-28 09:18:08

Każda gra jest inna, tak jak inne są urządzenia, które pozwalają nam nią sterować. Myszka może być wysoka lub niska, smukła bądź szeroka, laserowa lub optyczna, lecz podkładka NYX zaprojektowana jest z myślą o uniwersalności, dlatego też dopasuje się do każdego rodzaju urządzenia.

czytaj więcej
GAMDIAS DEMETER GMS5010 - nowa laserowa mysz dla graczy

GAMDIAS DEMETER GMS5010 - nowa laserowa mysz dla graczy

2014-11-20 11:01:12

GAMDIAS, firma produkująca profesjonalne akcesoria dla graczy, prezentuje gamingową mysz laserową DEMETER GMS5010. Dzięki symetrycznej konstrukcji i opływowym kształtom, urządzenie może być używane zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych graczy, dobrze leży w dłoni i zapewnia komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnej sesji przy komputerze. Dodatkową zaletą myszy są specjalnie zaprojektowane wyżłobienia, które gwarantują przepływ powietrza i zapobiegają poceniu dłoni nawet przy intensywnej eksploatacji.

czytaj więcej
GAMDIAS prezentuje mysz gamingową HADES GMS7011

GAMDIAS prezentuje mysz gamingową HADES GMS7011

2014-10-17 10:48:00

GAMDIAS, firma produkująca profesjonalne akcesoria dla graczy, prezentuje laserową mysz gamingową HADES GMS7011. Mysz cechuje się uniwersalnością - może być używana zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych graczy. Hades GMS7011 oferuje 5 poziomów dpi, 7 programowalnych przycisków oraz 6 różnych sposobów podświetlania diodami LED. Urządzenie wyposażono w sensor laserowy o czułości 8200dpi i wymienne panele boczne umożliwiające dopasowanie kształtu myszy do dłoni użytkownika.

czytaj więcej
GAMDIAS EROS GHS2200

GAMDIAS EROS GHS2200

2014-10-01 11:08:00

GAMDIAS ogłosiło premierę zestawu słuchawkowego EROS GHS 2200. Headset jest wyposażony w 40mm głośniki z magnesem neodymowym zapewniającym czysty i głęboki dźwięk basów, sopranów i altów. Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 sprawi, że gracz usłyszy kroki przeciwnika za swoimi plecami. Dzięki temu z łatwością zlokalizuje wrogów i zdąży uniknąć ich ataków bądź ukryć się i znienacka uderzyć. Wszystko to w czasie rzeczywistym, bez żadnychopóźnień, nawet w środku gamingowej akcji.

czytaj więcej
GAMDIAS AEGIS GST1100 - wielofunkcyjny uchwyt na słuchawki

GAMDIAS AEGIS GST1100 - wielofunkcyjny uchwyt na słuchawki

2014-09-04 13:15:00

Dobre słuchawki to podstawowy element wyposażenia każdego gracza. Możliwość komunikacji z członkami zespołu i wysoka jakość dźwięku odgrywają niebagatelną rolę podczas rozgrywek, zarówno tych amatorskich, jak i profesjonalnych. Wiele z dostępnych na rynku słuchawek stworzonych z myślą o graczach cechuje się dużymi rozmiarami, co rodzi problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do przechowywania tak gabarytowego akcesorium.

czytaj więcej
4. wymiar gamingu - słuchawki GAMDIAS HEPHAESTUS

4. wymiar gamingu - słuchawki GAMDIAS HEPHAESTUS

2014-08-18 12:55:00

GAMDIAS, producent wysokiej klasy akcesoriów dla graczy, wprowadza na rynek słuchawki HEPHAESTUS - GHS2000. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, wbudowane systemy chłodzenia i wibracji oraz ergonomiczny kształt - nowe słuchawki GAMDIAS gwarantują 4-wymiarowe wrażenia z gry.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P