Solgaz

Solgaz w dziale AGD

Okapy kuchenne Piekarniki
Solgaz wchodzi na rynek z nową grupą produktów - piekarniki

Solgaz wchodzi na rynek z nową grupą produktów - piekarniki

2015-03-16 18:13:00

Polska firma kolejny raz zaskakuje. Były już płyty gazowe bez płomieni, płyty indukcyjne które nie znają granic i inteligentne okapy. Nadszedł czas na polskie...magiczne piekarniki. Firma Solgaz nie zwalnia tempa i poszerza asortyment o inne ciekawe produkty. Inspiracją do pracy nad piekarnikiem były pytania naszych klientów. Urządzając nowoczesną kuchnię nie opłaca się już szukać każdego sprzętu z osobna. Zestawy wyglądają znacznie lepiej, a sam proces zakupu jest znacznie przyjemniejszy. - mówi Mieczysław Kaczmarczyk, Prezes firmy Solgaz.

czytaj więcej
Polski okap sam wykryje gotowanie (wideo)

Polski okap sam wykryje gotowanie (wideo)

2015-01-09 11:31:00

Firma Solgaz, która jeszcze całkiem niedawno zasłynęła swoimi nietypowymi płytami gazowymi już wprowadza kolejne świetne wyposażenie kuchenne, tym razem są to: Inteligentny Okap, który dzięki wbudowanym czujnikom sam się otworzy w momencie rozpoczęcia gotowania i włączy wentylację i płyta Indukcyjna "bez granic", która zamiast wyznaczonych palników pozwala gotować w dowolnym ułożeniu i z różnymi rozmiarami garnków - sama je wykryje.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P