Microsoft

Microsoft w dziale RTV

Sprzęt przenośny Słuchawki

Microsoft w dziale FOTO

Inne akcesoria FOTO

Microsoft w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje Finanse

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Nowe funkcje Xbox One dostępne już 12 listopada: Ekran startowy

Nowe funkcje Xbox One dostępne już 12 listopada: Ekran startowy

2015-11-03 09:14:57

12 listopada, rozpocznie się aktualizacja konsoli Xbox One z najnowszymi funkcjami, w tym możliwość uruchamiania gier Xbox 360 na konsoli Xbox One, bez dodatkowych kosztów. Nowe funkcje konsoli Xbox One zostaną wprowadzone dla wszystkich posiadaczy konsol, wraz z kolejnymi, najlepszymi grami w historii Xbox.

czytaj więcej
Jest już aktualizacja Lumia 1020 i 925

Jest już aktualizacja Lumia 1020 i 925

2015-02-12 12:14:56

Najnowszy system Denim jest już dostępny w smartfonach Nokia 1020 i 925. Więcej infomracji i link na stronie Microsoft.

czytaj więcej
Jest już aktualizacja Window Phone OneDrive

Jest już aktualizacja Window Phone OneDrive

2015-01-26 09:46:00

Jest już dostępna aktualizacja OneDrive firmy Microsoft. Wersja 4.6 na Windows Phone pozbawiona została kilku błędów oraz usprawniono działanie niektórych aplikacji. W tym samym czasie można dodawać kilka zdjęć i wideo, dzielić się plikami oprzez zaproszenia, zamieszczac linki, czy też dodawać je w plikach. Więcej na stronie.

czytaj więcej
Komunikator Skype już dostępny w Office Online

Komunikator Skype już dostępny w Office Online

2014-12-27 12:17:36

Skype jest już dostępny w ramach aplikacji Office Online Word i Office Online PowerPoint. Od teraz użytkownicy Office Online będą mogli korzystać z komunikatora w czasie pracy nad dokumentami i prowadzić konwersacje z pozostałymi autorami treści. Z pomocą czatu grupowego, można zrezygnować z tworzenia długich wątków wiadomości e-mail, co znacznie przyśpieszy i uprości pracę.

czytaj więcej
Lumia Denim - czyli aktualizacja Microsoft (wideo)

Lumia Denim - czyli aktualizacja Microsoft (wideo)

2014-12-18 18:10:00

Już na IFA Microsoft zaprezentowało aktualizację o nazwię Lumia Denim do urządzeń z Windows Phone 8.1. Update jeszcze nie jest dostępny, ale wkrótce ma być. W  tym celu firma wypuściła do sieci wideo, które pokazuje czym jest, jakie ma nowe funkcje, a także jak zaktualizować Lumię Denim na swoim urządzeniu. Zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Aktualizacja komunikatora BBM na smartfony Windows Phone

Aktualizacja komunikatora BBM na smartfony Windows Phone

2014-12-17 10:57:00

Komunikator BlackBerry Messenger w wersji dla systemu Windows Phone uzyskał aktualizację. Ułatwiona obsługa aplikacji i nowe funkcje pozwolą cieszyć się jeszcze lepszą jakością komunikacji użytkownikom smartfonów Lumia (Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1). Udoskonalona odsłona BBM jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy chcą jeszcze szybciej i precyzyjniej komunikować się zarówno w strefie prywatnej, jak i biznesowej.

czytaj więcej
Minecraft: Pocket Edition - dostępny na smartfony z Windows Phone 8.1

Minecraft: Pocket Edition - dostępny na smartfony z Windows Phone 8.1

2014-12-11 09:58:40

Kieszonkowa wersja gry Minecraft: Pocket Edition jest już dostępna na smartfony pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. Użytkownicy platformy, w tym smartfonów Microsoft Lumia mogą już teraz dołączyć do ponad 100-milionowej społeczności graczy Minecraft!

czytaj więcej
Microsoft uaktualni wszystki Lumie z Windows Phone 8 do Windows 10

Microsoft uaktualni wszystki Lumie z Windows Phone 8 do Windows 10

2014-11-14 09:12:26

Nowy Windows Phone pojawi się na rynku w drugiej połowie przyszłego roku, jednak już dziś Microsoft zapowiedziało, że uaktualni wszystkie smartfony Lumia do najnowszej wersji OS. Zatem czekamy z niecieprliwością. Z wizerunkowego punktu widzenia, bardzo dobry ruch Microsoft.

czytaj więcej
Wersja Windows Phone 8.1 Update 1 jest już dostępna

Wersja Windows Phone 8.1 Update 1 jest już dostępna

2014-08-05 06:30:22

Również Microsoft ruszył z aktualizacją swojego systemu. Wersja Windows Phone 8.1 Update 1 już ruszyła.Wśród nowości warto wspomnieć o funkcji Live Folders, lepsza nawigacja w folderze SMS i inne. Więcej na stronie

czytaj więcej
Aktualizacja systemu dla smartfonów z linii Nokia X

Aktualizacja systemu dla smartfonów z linii Nokia X

2014-07-28 16:16:00

Oprogramowanie smartfonów z rodziny Nokia X otrzymało bezpłatną aktualizację.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P