Microsoft

Microsoft w dziale RTV

Sprzęt przenośny Słuchawki

Microsoft w dziale FOTO

Inne akcesoria FOTO

Microsoft w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje Finanse

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Surface Pro 4 z klawiaturą już od 3 999 zł i w atrakcyjnych zestawach

Surface Pro 4 z klawiaturą już od 3 999 zł i w atrakcyjnych zestawach

2016-10-20 13:33:00

Tylko do końca pierwszego tygodnia listopada za komputery Surface Pro 4 zapłacimy mniej. Konfiguracja z procesorem Intel Core M oraz klawiaturą Type Cover będzie w tym czasie kosztowała 3 999 zł, natomiast wersja z procesorem Intel Core i5 i 128 GB RAM na pokładzie - raptem o 250 zł więcej. Nowa oferta promocyjna to nie tylko obniżka cen.

czytaj więcej
Microsoft

6 zaskakujących faktów o Surface, o których nie miałeś pojęcia

2015-12-08 09:43:37

Surface, czyli „tablet, który zastąpi Twój komputer”, spotkał się z falą entuzjazmu na całym świecie. Na kilka godzin przed globalnym debiutem najnowszego urządzenia Microsoft, Surface Pro 4, pod sklepami ustawiały się po nie kolejki chętnych. Teraz Surface jest dostępny także w Polsce: Surface 3 oraz Surface Pro 4 można kupić w wybranych sklepach z elektroniką oraz na Microsoft Store. O Surface powiedziano już wprawdzie wiele, ale kilka ciekawostek mogło umknąć Waszej uwadze. Oto sześć faktów o linii urządzeń Microsoft Surface, o których mogliście nie wiedzieć.

czytaj więcej
Wideo prezentacje wszystkich nowości Microsoft (wideo)

Wideo prezentacje wszystkich nowości Microsoft (wideo)

2015-10-07 07:26:00

Poniżej pięć wideo prezentacji produktowych nowości firmy Microsoft. Sprawdż Microsoft Lumia 950, Microsoft Lumia 950 XL, Lumia 550, Microsoft Surface Pro 4, Microsoft Surface Book oraz nową Microsoft Band.

czytaj więcej
Kupujemy tablet do szkoły. Na co zwrócić uwagę?

Kupujemy tablet do szkoły. Na co zwrócić uwagę?

2015-09-16 10:19:27

W dobie epoki cyfrowej tradycyjne podręczniki powoli odchodzą do lamusa, a wypierają je multimedialne tablety z e-podręcznikami. Wprawdzie w Polsce w pełni cyfrowa edukacja jeszcze raczkuje, niemniej coraz więcej szkół oraz uczniów sięga po zdigitalizowane podręczniki na tabletach. Jednak wybór tabletu do szkoły to nie lada wyzwanie, ponieważ ilość urządzeń na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Odrobiliśmy pracę domową i odszukaliśmy te urządzenia, które sprawdzają się zarówno w szkole, jak i w domu. Jak wybrać idealny tablet? 

czytaj więcej
Zobacz funkcjonalności Microsoft Surface 3 (wideo)

Zobacz funkcjonalności Microsoft Surface 3 (wideo)

2015-05-27 08:29:00

Tablet Microsoft Surface 3. Czyli, czy warto zainwestować 500 USD? Jakie ciekawe funkcje posiada urządzenie marki Microsoft? Nie wiesz, zobacz kilka prezentacji wideo, które przybliżą Ci tablet Surface 3.

czytaj więcej
Microsoft

W nowy rok szkolny z tabletem i Windows 8.1

2014-09-01 14:01:00

Pierwszy dzwonek zwiastujący początek roku szkolnego rozbrzmiał dziś w blisko 12 tys. szkół podstawowych w Polsce. Tegoroczne rozpoczęcie nauki z pewnością doskonale zapamiętają uczniowie z placówki nr 51 im. Jana Brzechwy w Warszawie, którzy w ramach wyprawki ufundowanej przez szkołę otrzymali tablety z Windows 8.1 oraz dostęp do usługi Office 365. To kontynuacja działań rozpoczętych 3 lata temu, których celem jest konsekwentne unowocześnianie nauczania w tej placówce.

czytaj więcej
Rusza sprzedaż Surface Pro 3 w 25. nowych krajach

Rusza sprzedaż Surface Pro 3 w 25. nowych krajach

2014-08-06 10:16:05

Od razu dodajmy Polski na tej liście nie ma, ale można zamówić urządzenie w UK, u naszych zachodnich sąsiadów, czy też w Belgii i Holandii. Sprzedaż Surface Pro 3 rusza 28.sierpnia, a więc mozna już śmiało zamawiać u naszych znajomych i rodziny za granicą. Więcej na stronie.

czytaj więcej
Microsoft reklamuje Surface Pro 3 (wideo)

Microsoft reklamuje Surface Pro 3 (wideo)

2014-07-24 10:27:04

Poniżej prezentujemy reklamę Microsoft zza Oceanu. Gigant promuje swoje urządzenie Surface Pro 3, zobacz sam co oferuje tablet marki Microsoft.

czytaj więcej
Microsoft Surface Pro 3 zaprezentowany (wideo)

Microsoft Surface Pro 3 zaprezentowany (wideo)

2014-05-20 20:53:00

Dziś miałą miejsce oficjalna premiera Microsoft Surface Pro 3. Poniżej specyfikacja techniczna urządzenia, pierwsze wideo oraz film ukazujący możliwości najnowszego "dziecka" Microsoft.

czytaj więcej
Premiera tabletów Microsoft Surface Pro 3 i Surface Mini tuż tuż

Premiera tabletów Microsoft Surface Pro 3 i Surface Mini tuż tuż

2014-05-19 06:55:55

Wielce prawdopodobne, że we wtorek odbędzie się premiera dwóch nowych tabletów - Microsoft Surface Pro 3 oraz microsoft Surface Mini. Urządzenia mają kosztować od 799 USD za model napędzany przez procesor Intel i3, zawierający 4GB RAM i 64GB. Na drugim końcu ma być warty 1949 USD Microsoft Surface Pro 3 z procesorem  i7, 8 GB pamięci RAM i 512 MB. Pro 3 ma mieć ekran 12 lub też 10.6 -calowy i być trochę cieńszy niż poprzednik. Zaś Microsoft Surface mini ma mieć 7,5 -calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1440 w proporcjach 4:3 oraz wsparcie Pen. Więcej pewnie jutro.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P