Microsoft

Microsoft w dziale RTV

Sprzęt przenośny Słuchawki

Microsoft w dziale FOTO

Inne akcesoria FOTO

Microsoft w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje Finanse

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Microsoft

Aplikacja Spotify dostępna na konsoli Xbox One

2017-08-09 07:01:12

Od dzisiaj aplikacja Spotify jest dostępna na konsolach Xbox One w 34 krajach, w tym w Polsce, zarówno dla użytkowników darmowych, jak i Premium. Integracja jednej z najpopularniejszych platform do słuchania muzyki oznacza, że miliony posiadaczy konsol Xbox One na świecie mogą teraz dowolnie dobrać najodpowiedniejszą oprawę audio do rozgrywki w ulubionych tytułach.

czytaj więcej
Nowe funkcje w Office 365  PowerPoint Designer, PowerPoint Morph oraz inne

Nowe funkcje w Office 365 PowerPoint Designer, PowerPoint Morph oraz inne

2015-11-17 12:33:38

Office 365 nie przestaje zaskakiwać. Subskrybenci pakietu biurowego Microsoft mogą korzystać z nowych funkcji dla aplikacji PowerPoint: PowerPoint Designer oraz PowerPoint Morph, które pozwalają korzystać z zaawansowanych opcji edytowania i tworzenia slajdów. To elementy holistycznej strategii Microsoft, polegającej na sukcesywnym dodawaniu nowych funkcji dla pakietu Office 365.

czytaj więcej
Sway nowa aplikacja Office

Sway nowa aplikacja Office

2015-08-06 11:05:50

Aplikacja Sway autorstwa Microsoft wychodzi z fazy beta-testów i od 5 sierpnia 2015 roku zostanie udostępniona publicznie, trafiając do rodziny produktów Microsoft Office. Do tej pory ze Sway w wersji preview, dostępnej na rynku od 1 października zeszłego roku mogli korzystać jedynie zapisani (zaproszeni) użytkownicy. Teraz po Sway mogą sięgnąć posiadacze kont Microsoft, a także użytkownicy legalnych wersji pakietu Office 365.

czytaj więcej
Spotify na Android Wear już wkrótce

Spotify na Android Wear już wkrótce

2015-05-29 12:28:16

Aplikacja Spotify już wkrótce zawita na zegarki Android Wear! Niebawem użytkownicy będą mogli odtwarzać ulubioną muzykę bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Aplikacja pozwoli na słuchanie ulubionych utworów z sekcji Twoja Muzyka lub odkrywanie nowości dzięki funkcji Przeglądaj.  Spotify na Android Wear będzie dostępne już w czerwcu.

czytaj więcej
Microsoft

Office Lens Android już dostępny w sklepie Google Play

2015-05-28 14:23:49

Microsoft udostępnił w sklepie Google Play aplikację Office Lens dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja powstała przy udziale 130 tys. testerów zapisanych do społeczności Google+. Office Lens, jedna z najpopularniejszych, darmowych aplikacji na Windows Phone i iOS, pozwala zmienić telefon w przenośny skaner. Użytkownicy mogą robić zdjęcia przepisów, wizytówek czy tablic, a następnie edytować materiały i zapisać bezpośrednio do notatnika OneNote.

czytaj więcej
Aplikacje Microsoft na tabletach LG i Sony

Aplikacje Microsoft na tabletach LG i Sony

2015-05-27 08:39:04

Nie tylko Samsung, ale teraz także i LG oraz Sonły do porozumienia z Microsoft i pakiet aplikacji w/w firmy bedzie dostępny na urządzeniach japońskiego i południowokoreańskiego giganta. Cała informacja na blogu Microsoft

czytaj więcej
Wersja testowa Office na telefony z Androidem już dostępna

Wersja testowa Office na telefony z Androidem już dostępna

2015-05-21 13:01:14

Microsoft udostępnił wersję preview Office dla smartfonów pracujących na systemie Android. Użytkownicy tego typu telefonów mogą korzystać z programów Word, Excel oraz PowerPoint, które zostały zoptymalizowane pod kątem obsługi dotykowej. Otwarte testy Office na tablety z Androidem, które ruszyły w styczniu, pozwoliły zebrać wiele cennych uwag od użytkowników. Microsoft ma nadzieję, że ta formuła sprawdzi się równie dobrze w przypadku Office na telefony pracujące na systemie Android oraz zapewni najwyższą jakość pracy z Office na tego typu urządzeniach.

czytaj więcej
Nowa wersja aplikacji jakdojade.pl w opcji premium na smartfony Lumia

Nowa wersja aplikacji jakdojade.pl w opcji premium na smartfony Lumia

2015-05-11 11:24:00

Microsoft Mobile Devices and Services poinformowało, że najnowsza wersja aplikacji jakdojade.pl jest już dostępna dla użytkowników smartfonów Lumia (WP 8.1, WP 8) za darmo w wersji premium (promocja jest aktualna do końca sierpnia 2015 roku).

czytaj więcej
Bezpłatna aplikacja GazetaPraca.pl Oferty Pracy jest już dostępna w sklepie Windows Phone

Bezpłatna aplikacja GazetaPraca.pl Oferty Pracy jest już dostępna w sklepie Windows Phone

2015-05-05 10:16:13

Microsoft Mobile Devices and Services poinformowało, że bezpłatna aplikacja GazetaPraca.pl Oferty Pracy jest już dostępna w sklepie Windows Phone. Z aplikacji mogą skorzystać użytkownicy smartfonów Lumia (WP 8 lub WP 8.1). Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które aktywnie szukają pracy i potrzebują prostego w obsłudze narzędzia, z którego mogą skorzystać w każdej chwili niezależnie od miejsca. 

czytaj więcej
Klawiatura do Excela już dostępna w Google Play

Klawiatura do Excela już dostępna w Google Play

2015-03-01 10:42:00

W Google Play jest już dostępna klawiatura, specjalnie przygotowana do programu Microsoft Excel, ale tylko dla Andrioda 4.0 lub nowszej wersji. Sprawdź nowe możliwosci przygotowane przez Microsoft na stronie

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P