iiyama

iiyama w dziale RTV

Inne

iiyama w dziale komputery

Monitory

iiyama w dziale informacje

Promocje Wiadomości Wydarzenia

O firmie iiyama

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o. iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja "zero martwych pikseli na starcie".

iiyama Open Frame seria 15 - nowa jakość w świecie profesjonalnych monitorów dotykowych

iiyama Open Frame seria 15 - nowa jakość w świecie profesjonalnych monitorów dotykowych

2018-03-28 07:36:26

Japońska firma iiyama wprowadziła do oferty nową serię monitorów dotykowych Open Frame PCAP 15, przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań profesjonalnych - np. montażu w showroomach, restauracjach, kioskach multimedialnych itp. Nowe urządzenia występują w czterech rozmiarach, wyróżniają się bezramkową konstrukcją (ułatwiającą ich montaż w dowolnym systemie) oraz odpornością na uszkodzenia i zalanie.

czytaj więcej
Nowe ekrany wielkoformatowe iiyama dla edukacji i biznesu

Nowe ekrany wielkoformatowe iiyama dla edukacji i biznesu

2017-07-07 09:03:21

Nowoczesne metody edukacyjne korespondują dziś z wymaganiami stawianymi prezentacjom biznesowym, gdzie statyczny obraz to zdecydowanie za mało. Pomoce wizualne mają nie tylko przykuć uwagę, ale też wciągnąć odbiorców w interakcję. Nowe dotykowe ekrany wielkoformatowe iiyama z serii 68-ej, wyświetlające obraz w rozdzielczości 4K UHD zostały właśnie w tym celu stworzone.

czytaj więcej
iiyama X2799WQ8U-B1 - wyobraź sobie jakość, która konkuruje z rzeczywistością!

iiyama X2799WQ8U-B1 - wyobraź sobie jakość, która konkuruje z rzeczywistością!

2016-04-01 12:24:00

Firma iiyama poinformowała dzisiaj o premierze nowego modelu wyświetlacza: ProLite Superb X2799WQ8U-B1. Ten 27-calowy monitor o wyjątkowej rozdzielczości 8K charakteryzuje się jakością obrazu, dzięki której spokojnie może rywalizować z rzeczywistością!

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P