Ravcore

Ravcore w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Słuchawki

Ravcore w dziale informacje

Promocje
Hybrydowa klawiatura od Ravcore

Hybrydowa klawiatura od Ravcore

2016-09-05 09:37:35

Klawiatura Ravcore Hybrid  to połączenie mechanicznej precyzji i wytrzymałości z cichą i przyjemną pracą modeli membranowych. W nowej propozycji firmy Ravcore sekcja QWER ASDF oraz klawisze kierunkowe zostały osadzone na mechanicznych przełącznikach, natomiast pozostała część klawiatury jest membranowa. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązania, sprawdzającego się zarówno w grach, jak i na co dzień. Gracze docenią także programowalne klawisze, makra oraz technologię anti-ghosting.

czytaj więcej
Nowy arsenał gracza od Ravcore - myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

Nowy arsenał gracza od Ravcore - myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

2016-08-05 10:12:00

Ravcore prezentuje dwie nowe myszy gamingowe i HUB USB 3.0, pełniący jednocześnie funkcję uchwytu na kabel myszy (tzw. mouse bungee). Blizzard to model dla najbardziej wymagających - sensor AVAGO 9800, regulacja wagi gryzonia, programowalne klawisze i profile makro. Sirocco spodoba się tym, którzy lubią delikatne kształty i cenią dobrą jakość w niewysokiej cenie. Natomiast CruX, czyli HUB z funkcją podtrzymywania kabla myszy, stanowi doskonałe uzupełnienie akcesoriów prawdziwego gracza.

czytaj więcej
Klawiatura Ravcore Edge - mechaniczna precyzja i wytrzymałość

Klawiatura Ravcore Edge - mechaniczna precyzja i wytrzymałość

2016-02-02 08:56:50

Ravcore Edge to klawiatura stworzona dla graczy. Mechaniczne przełączniki zapewniają wytrzymałość, precyzję i szybkość reakcji, a programowalne przyciski umożliwiają dostosowanie klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza.

czytaj więcej
Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

2015-12-17 10:24:00

Klawiatura i mysz to podstawowe akcesoria gracza, które mogą przyczynić się do jego sukcesu lub porażki. Precyzja kliknięć, szybkość reakcji i brak opóźnień mogą mieć kolosalne znaczenie. Jednocześnie wraz ze wzrostem jakości ścieżki dźwiękowej w grach coraz ważniejsze są urządzenia, które pozwalają odtworzyć ją w odpowiedni sposób. Szczególnie istotne jest to w grach typu FPS, gdzie odzwierciedlenie przestrzenne dźwięków z otoczenia ma bezpośredni wpływ na akcję, np. gdy chcemy określić pozycję przeciwnika na podstawie słyszanych kroków czy przeładowania broni. Klawiatura, mysz i słuchawki to zestaw, którego potrzebuje każdy gracz. Ravcore to wie i oferuje sprzęty, które pomogą graczom osiągać wyznaczone cele, zdobywać kolejne poziomy i czerpać jak największą przyjemność z grania. Przedstawiamy Hurricane, Blade, Tempest oraz Zen.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P