Ravcore

Ravcore w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Słuchawki

Ravcore w dziale informacje

Promocje
Słuchawki Ravcore Dynamite - eksplozja dźwięku

Słuchawki Ravcore Dynamite - eksplozja dźwięku

2016-09-27 10:57:00

Gdy jesteś pochłonięty grą, każdy szczegół jest ważny. Kroki przeciwnika za plecami. Odgłosy deszczu. Dźwięk pracującego silnika. Muzyka nadająca odpowiedni klimat. Ravcore to wie. Nowe słuchawki Ravcore Dynamite oferują system dźwięku przestrzennego 7.1, funkcję wibracji, atrakcyjne podświetlenie i regulowany, wygodny mikrofon.

czytaj więcej
Joystick Ravcore Javelin

Joystick Ravcore Javelin

2016-09-15 10:28:00

Ravcore prezentuje joystick Javelin, dzięki któremu nawet początkujący pilot może stać się asem przestworzy. Bezstykowe, magnetyczne czujniki w joysticku zapewniają dużą precyzję oraz wytrzymałość nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu. Javelin oferuje także możliwość skonfigurowania aż 29 poleceń w 2 trybach, dzięki czemu podczas rozgrywki nie ma potrzeby używania dodatkowo klawiatury czy myszy.

czytaj więcej
Hybrydowa klawiatura od Ravcore

Hybrydowa klawiatura od Ravcore

2016-09-05 09:37:35

Klawiatura Ravcore Hybrid  to połączenie mechanicznej precyzji i wytrzymałości z cichą i przyjemną pracą modeli membranowych. W nowej propozycji firmy Ravcore sekcja QWER ASDF oraz klawisze kierunkowe zostały osadzone na mechanicznych przełącznikach, natomiast pozostała część klawiatury jest membranowa. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązania, sprawdzającego się zarówno w grach, jak i na co dzień. Gracze docenią także programowalne klawisze, makra oraz technologię anti-ghosting.

czytaj więcej
Nowy arsenał gracza od Ravcore - myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

Nowy arsenał gracza od Ravcore - myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

2016-08-05 10:12:00

Ravcore prezentuje dwie nowe myszy gamingowe i HUB USB 3.0, pełniący jednocześnie funkcję uchwytu na kabel myszy (tzw. mouse bungee). Blizzard to model dla najbardziej wymagających - sensor AVAGO 9800, regulacja wagi gryzonia, programowalne klawisze i profile makro. Sirocco spodoba się tym, którzy lubią delikatne kształty i cenią dobrą jakość w niewysokiej cenie. Natomiast CruX, czyli HUB z funkcją podtrzymywania kabla myszy, stanowi doskonałe uzupełnienie akcesoriów prawdziwego gracza.

czytaj więcej
Zgarnij jeden z 500 głośników Bluetooth od Ravcore

Zgarnij jeden z 500 głośników Bluetooth od Ravcore

2016-05-23 10:50:44

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ravcore ma prezenty nie tylko dla dzieci. Akcja 500+ to prosty sposób na zdobycie poręcznego głośnika Bluetooth, dzięki któremu bez problemu posłuchasz muzyki z telefonu czy tabletu. Co zrobić, aby zgarnąć głośnik?

czytaj więcej
Głośniki Ravcore Trident - gamingowy design i dobra jakość dźwięku

Głośniki Ravcore Trident - gamingowy design i dobra jakość dźwięku

2016-05-13 10:44:32

Po myszach, klawiaturach, słuchawkach i komponentach ATX dla graczy Ravcore wprowadza do swojej oferty głośniki. Zestaw głośników Trident wyróżnia się charakterystyczną dla marki czarno-czerwoną kolorystyką, agresywnym designem i komfortem użytkowania.

czytaj więcej
Słuchawki Ravcore Supersonic - poczuj dźwięk

Słuchawki Ravcore Supersonic - poczuj dźwięk

2016-03-29 11:01:09

Gdy chcesz naprawdę zanurzyć się w świecie gry i zapomnieć o otoczeniu, jakość ścieżki dźwiękowej i jej odtwarzania ma kolosalne znaczenie. W grach typu FPS przestrzenne odtwarzanie dźwięku może mieć też bezpośredni wpływ na akcję, gdy chcesz zlokalizować innego gracza na podstawie jego kroków czy przeładowania broni. Nowe słuchawki Ravcore Supersonic zwiększają realizm gry, a chowany mikrofon, wygodny kontroler na kablu i ergonomiczna budowa zapewniają funkcjonalność i wygodę użytkowania.

czytaj więcej
Klawiatura Ravcore Edge - mechaniczna precyzja i wytrzymałość

Klawiatura Ravcore Edge - mechaniczna precyzja i wytrzymałość

2016-02-02 08:56:50

Ravcore Edge to klawiatura stworzona dla graczy. Mechaniczne przełączniki zapewniają wytrzymałość, precyzję i szybkość reakcji, a programowalne przyciski umożliwiają dostosowanie klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza.

czytaj więcej
Obudowy i zasilacz Ravcore dla wymagających graczy

Obudowy i zasilacz Ravcore dla wymagających graczy

2016-01-13 12:06:00

Przestronne wnętrze to jedna z najważniejszych cech obudowy gamingowej. Goliath, dzięki regulowanemu wspornikowi, zapewnia bezproblemową i bezpieczną instalację nawet największych kart graficznych, wyposażonych w masywne systemy chłodzenia. Ponadto obudowa pozwala na beznarzędziowy montaż do 7 dysków HDD 2,5‘‘. Dodatkowym atutem jest praktyczny system zarządzania kablami, wykorzystujący gumowane przepusty oraz specjalne klamry spinające.

czytaj więcej
Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

Pierwsze sprzęty Ravcore już w sprzedaży

2015-12-17 10:24:00

Klawiatura i mysz to podstawowe akcesoria gracza, które mogą przyczynić się do jego sukcesu lub porażki. Precyzja kliknięć, szybkość reakcji i brak opóźnień mogą mieć kolosalne znaczenie. Jednocześnie wraz ze wzrostem jakości ścieżki dźwiękowej w grach coraz ważniejsze są urządzenia, które pozwalają odtworzyć ją w odpowiedni sposób. Szczególnie istotne jest to w grach typu FPS, gdzie odzwierciedlenie przestrzenne dźwięków z otoczenia ma bezpośredni wpływ na akcję, np. gdy chcemy określić pozycję przeciwnika na podstawie słyszanych kroków czy przeładowania broni. Klawiatura, mysz i słuchawki to zestaw, którego potrzebuje każdy gracz. Ravcore to wie i oferuje sprzęty, które pomogą graczom osiągać wyznaczone cele, zdobywać kolejne poziomy i czerpać jak największą przyjemność z grania. Przedstawiamy Hurricane, Blade, Tempest oraz Zen.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P