XMG

XMG w dziale komputery

Laptopy / Netbooki

O firmie XMG

Od początku powstania firmy producent przykłada ogromną wagę do innowacyjności sprzętu. Dzięki nowoczesnej technologii i najnowszym rozwiązaniom do rąk użytkownika trafia sprzęt najwyższej klasy. Bez względu na wymagania jakie ma dany tytuł gry, gracz może być pewien, że sprzęt sygnowany logiem XMG będzie szybki i niezawodny. Niemiecka firma od lat sukcesywnie przyczynia się do rozwoju branży gamingowej. Poza produkowaniem i udoskonalaniem swoich jednostek głównych, firma wspiera również e-sportowców i bierze udział w organizacji licznych eventów dla graczy (marka uświetniła swoją obecnością chociażby tegoroczne targi PGA).

Wydajny laptop do gier z górnej półki

Wydajny laptop do gier z górnej półki

2016-01-28 14:26:00

Choć jeszcze kilka lat temu nie wyobrażano sobie wydajnych podzespołów w obudowie wielkości grubszego zeszytu, dziś trend miniaturyzacji i uniwersalizacji możemy zaobserwować praktycznie na każdym kroku. Najlepszym tego przykładem są laptopy gamingowe.

czytaj więcej
Laptop do pracy czy bestia do gier?

Laptop do pracy czy bestia do gier?

2015-12-21 10:12:00

Chyba każdy z graczy podczas wybierania nowego komputera staje przed wyborem - laptop do pracy czy pecet do grania? Na szczęście, technika idzie do przodu, a w coraz mniejszych formach udaje się zamknąć całkiem mocny sprzęt. Jednym z takich rozwiązań, które ostatnio pojawiły się na polskim rynku jest XMG P505.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P