Breville

Breville w dziale AGD

Opiekacze / Tostery

Breville w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Breville

Breville to producent urządzeń małego AGD. Firma powstała w 1932 r. w Melbourne, Australia. Jako pierwsza firma na świecie wypuściła do sprzedaży opiekacz do kanapek. Breville jest w posiadaniu ponad 100 aktywnych patentów. Marka swoją sprzedaż prowadzi w ponad 30 krajach świata. W Europie Breville należy do amerykańskiego konsorcjum Jarden Consumer Solutions. W ciągu ostatniej dekady w samej tylko Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 30 milionów urządzeń Breville, co oznacza 6 sprzedanych urządzeń na minutę.

Breville prezentuje gofrownicę Breville DuraCeramic

Breville prezentuje gofrownicę Breville DuraCeramic

2017-11-02 11:42:00

Nic tak nie kojarzy się z dzieciństwem i młodością jak smak i zapach przypisany danym potrawom i wydarzeniom. Blok czekoladowy na święta, pańska skórka podczas odpustów, ciepłe lody czy oranżada z saturatora sprzedawane na skwerach to kilka przykładów przysmaków, za którymi część z nas nostalgicznie spogląda w przeszłość. Nieodzownym smakiem minionych lat są również chrupiące, pulchne gofry cynamonowe. Marka Breville prezentując gofrownicę DuraCeramic wychodzi naprzeciw łasuchom amatorom, którzy pragną tworzyć unikatowe gofry w domu.

czytaj więcej
Breville - producent urządzeń małego AGD -  debiutuje na polskim rynku

Breville - producent urządzeń małego AGD - debiutuje na polskim rynku

2017-06-02 11:20:00

Marka Breville, producent urządzeń małego AGD, wkracza do Polski za sprawą autoryzowanego dystrybutora firmy DLF Sp. z.o.o. Urządzenia Breville na tle konkurencji wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz nieszablonowym designem, który nada niepowtarzalny charakter każdej kuchni.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P